Teslimat Koşulları

*Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 21 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin mobilyadiyari.com’a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

 

*Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri için müşteri hizmetleri ile iletişim kurmanız gerekmektedir.

 

*Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

 

*Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından MOBİLYA DİYARI garantisi ile size teslim edilecektir.

 

*Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

 

*mobilyadiyari.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) iş günü bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

*Ürün kapı teslim kargo ücretleri tüm Türkiye’ye ücretsiz olup, kurulum ücretler her il ve ilçe için farklılık göstermektedir. Bu durumla ilgili olarak müşteri hizmetleri satış esnasında kişisel bilgilerinizden sizlere ulaşıp, gerekli iletişimi sağlayacaktır.

 

*03.09.2019 tarihinde başlayan kampanyamız gereği Marmara Bölgesi tüm il ve ilçelerine ücretsiz teslimat ve kurulum hizmeti sağlanmaktadır. Marmara Bölgesi dışından ürün alımı sağlayan müşterilerimiz konuyla ilgili müşteri hizmetleri yöneticimizle iletişim kurmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.