Koltuk Takımları

22.690 TL
18.152 TL
%20 indirimli
26.275 TL
21.019 TL
%20 indirimli
28.565 TL
22.852 TL
%20 indirimli
26.460 TL
21.167 TL
%20 indirimli
26.090 TL
20.871 TL
%20 indirimli
30.690 TL
24.551 TL
%20 indirimli
29.050 TL
23.239 TL
%20 indirimli
23.598 TL
14.063 TL
%40 indirimli
27.810 TL
22.248 TL
%20 indirimli
34.670 TL
27.734 TL
%20 indirimli
23.915 TL
19.131 TL
%20 indirimli
26.190 TL
20.952 TL
%20 indirimli
27.950 TL
22.359 TL
%20 indirimli
35.750 TL
28.598 TL
%20 indirimli
34.230 TL
27.383 TL
%20 indirimli
19.440 TL
15.552 TL
%20 indirimli
36.080 TL
28.863 TL
%20 indirimli
32.725 TL
26.179 TL
%20 indirimli
29.050 TL
23.239 TL
%20 indirimli
34.610 TL
27.687 TL
%20 indirimli
Toplam 125 ürün görüntüleniyor.

Koltuk Takımı Modelleri, Salon Takımları ve Fiyatları 2023

Evlerinizde hayalini kurduğunuz dekorasyonu oluşturmayı mümkün kılacak modern koltuk takımlarını Mobilya Diyarı web mağazamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Yaşam alanınızda minimal, klasik, modern, gelenekçi, özgür ve daha birçok farklı tarz ile ön plana çıkan dekoratif koltuk takımlarından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Mobilya Diyarı'nın estetiği konfor ile buluşturan ve dikkat çeken oturma odası koltuk modellerini birbirinden eşsiz tasarımlarla web sitemizden görüntüleyebilirsiniz. Oturma odanıza hayat katacak ve aynı zamanda evinizin temasına ayak uyduracak salon takımı modellerimizi incelemeden karar vermeyin!

Koltuk Takımı Modelleri

Evlerin vitrini, salonların en can alıcı dekorasyonu olarak nitelendirebileceğimiz koltuk takımları; konfor, dayanıklılık, ince tasarım çizgileri ve sağlıklı mobilya özelliklerinin tümüne sahip olmalıdır. Evinizin dekorasyonuna uygun bir koltuk modeli seçmeden önce tüm bu özellikleri karşılayan Mobilya Diyarı koltuk modellerine göz atabilirsiniz.

İster natural ve sade, ister gösterişli ve renkli, ister modern hatlarıyla dikkat çeken koltuk takımlarından hoşlanıyor olun, evinize dekorasyon anlamında belki de en büyük katkıyı sunacak olan oturma odalarınızda ve salonlarınızda birbirinden şık mobilyalarımıza sahip olabilirsiniz.

Güncel oturma odası moda kreasyonlarında İkon Koltuk Takımı, Puma Koltuk Takımı, Arroda Koltuk Takımı, Nero Koltuk Takımı, Pera Koltuk Takımı, Larissa Koltuk takımı, Valente Koltuk Takımı ve Lizbon Koltuk takımı modelleriyle Country koltuk ve Chester koltuk gibi stile sahip ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Oturma Odası ve Salonlar için İşlevsel Koltuk Takımları

Oturma odası ve salon takımlarında birçok farklı koltuk türüne yer verilebilmektedir. Tekli koltuk, ikili koltuk, üçlü koltuk gibi farklı kişi sayısına göre dizayn edilen türlerin yanı sıra açılabilen, sandıklı hale gelebilen, yatak olabilen modeller de bulunmaktadır. İhtiyacınız olan işlevi gerçekleştirebilecek modellerin tümü onlarca farklı seçenekle Mobilya Diyarı'nda sizleri beklemektedir.

Salon ve oturma odalarında koltuk takımı ile ilgili modeller tercih edilirken odanın boyutu ve koltuk takımından beklenen özellikler de dikkate alınmalıdır. Alandan tasarruf sağlayarak daha fazla kullanıcının oturabileceği ve dinlenebileceği modellere yönelmek istiyorsanız, köşe koltuk takımları tam da size göre olabilir.

Hem geleneksel hem de modern hatlara sahip köşeli koltuk takımlarını bünyesinde barındıran Mobilya Diyarı; kullanıcı konforu düşünülerek özel olarak tasarlanan modelleriyle mobilya sektörünün yeni trendi haline geliyor.

Siz de ev dekorasyon modasını belirleyen ve sektörün lider ismi olan Mobilya Diyarı çatısı altında sergilediğimiz herhangi bir modeli güvenle satın alabilir, bu trende öncülük edebilirsiniz.

Koltuk Takımı Fiyatları

Mobilya Diyarı'nda bulunan tüm oturma grubu ve salon takımı mobilyaları; kullanıcıların isteği doğrultusunda özelleştirilebilir ve bu yönüyle size özel bir dekorasyon ürününe dönüştürülebilir. Evlerinizde salonunuz ve oturma odanızın alan genişliğine uygun bir model satın almak istiyorsanız; oturma gruplarımızda yer alan ürünleri dilediğiniz kişi sayısına göre satın alabilirsiniz.

Örneğin 1 adet üçlü koltuk, 1 adet tekli koltuk şeklinde bir kombin oluşturabileceğiniz gibi; 1 üçlü, 1 ikili, 1 tekli veya 1 üçlü, 2 tekli koltuk şeklinde farklı kombinler de oluşturabilirsiniz. Oturma odanızda tercih ettiğiniz modele, grupta bulunan koltukların kişi sayısına ve koltuk kumaşı özelliklerine göre koltuk takımı fiyatlarında değişiklik olabilmektedir.

Her ne kadar fiyat skalasını birçok farklı kriter belirlese de; Mobilya Diyarı olarak uygun fiyatlı mobilyaları tüketicilerle buluşturma gayreti içerisindeyiz. Ayrıca sürekli olarak düzenlediğimiz kampanyalarla, kullanıcı kitlemizi artırmayı ve sektörün lider mobilya markası haline gelmeyi amaçlıyoruz.

Koltuk Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Herhangi bir mobilyada olduğu gibi koltuk takımı satın alırken de benzer kriterleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Yanlış bir koltuk seçimi yaparak ilerleyen süreçte pişman olacağınız bir karar vermek istemezsiniz. Biz de sizlere bu satın alım sürecinde rehberlik edebilecek temel faktörleri sıralamak istiyoruz. Buna göre koltuk takımı seçerken şunlara dikkat etmeniz faydalı olabilir:

Eviniz Teması

Evin genel dekorasyonuyla uyumlu olabilecek tasarımlara sahip oturma odası ve salon takımlarını incelemeniz önerilir. Temanın renklerle ve kullanıcıların kişiliğiyle doğrudan bir ilgisi vardır. Canlı renklerden hoşlanıyorsanız, mobilyalarınızda benzer renkleri içeren ürünlerin olduğu oturma gruplarına yönelebilirsiniz. Eğer geleneksel hatlardan hoşlanıyorsanız; yıllarca modası geçmeyecek chester koltuk modellerini ve köşeli koltuk modellerini tercih edebilirsiniz.

Odanın Boyutu

Evinizi nasıl düzenleyeceğiniz konusunda odanın boyutu size rehberlik edecek en önemli faktördür. Oturma odanız mobilyalar nedeniyle sıkışıyor ve hareket alanınızı daraltıyorsa mutlak daha minimal ölçülere sahip olan modelleri incelemelisiniz. Ayrıca küçük oda tiplerinde koltuk takımında yer alan ürün sayısını en aza indirmeniz faydalı olabilir.

Standart olarak 4 parça olan modellerdeki ürün sayısı 3'e veya standart olarak 3 parça içeren modellerdeki ürün sayısını 2'ye indirebilirsiniz. Sizin için önemli olan odadaki eşya miktarı değil; odanın size sağladığı maksimum performans olmalıdır.

Kullanılan Malzeme

Oturma grupları artık çok farklı malzeme çeşitleri kullanılarak tasarlanmaktadır. Farklı ahşap türleri, farklı kumaş çeşitleri, farklı ayak çeşitleri, farklı yastık ve minder malzemesi türleri gibi çok sayıda malzeme türü bulunmaktadır. Yeni bir koltuk takımı satın alırken ürünlerde kullanılan malzemeleri de dikkate alarak bir seçim yapmanız yararınıza olacaktır. Beğenmediğiniz bir malzeme kullanılarak imal edilen oturma grubu satın almak istemezsiniz.

İşlevsellik

Salon ve oturma odası takımlarında dikkate almanız gereken en önemli kriterlerden birisi de işlevselliktir. Koltuk takımları, kullanıcıların sadece rahat bir şekilde oturup dinlenmesini sağlamaz. Kimi zaman yatış pozisyonuna getirilerek son derece konforlu bir yatak olabilirken; kimi zaman geniş depolama alanı sunan bir sandığa dönüştürülebilir.

Tüm fonksiyonlar, mobilyaların işlevselliğiyle ilgili özelliklerdir. Yeni bir koltuk takımı satın almadan önce ihtiyaçlarınızı da düşünerek sizlere farklı işlevler sunan modeller üzerinde durabilirsiniz.

Bakım ve Onarım

Yeni nesil oturma grubu ve koltuk takımlarında artık hemen her ürün bakım ve onarım konusunda kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır. Özellikle silinebilir kumaş yüzeylerine sahip koltuk takımlarının revaçta olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca minder içeren koltuk takımlarında fermuarlı minder yüzeyi içeren ürünlere yer verilmektedir. Bu sayede istenildiği zaman silinebilir ve yıkanabilir koltuk yüzeyleri ile hijyen ve temizlik standartları sürekli olarak korunabilmektedir.

Salonunuz için Uygun Koltuk Takımları Hangileri?

Koltuklar, dinlenmek ve yorgunluğumuzu atmak için tasarlanan mobilyalar olarak tanılanmaktadır. Bu tanım doğrultusunda öncelikle uygun bir koltuk takımı arayışında olanlar, seçtiği modellerin rahatlık ve konfor özellikleri sunduğundan emin olmalıdır. Bunun yanı sıra koltuk tipi de göz önünde bulundurulması gereken hususlardır.

"L" tipi diye tabir edilen köşeli koltuk takımları, dairesel koltuk takımları, bazalı koltuk takımları ve yatak olabilen koltuk takımları seçenekler arasında yer almaktadır.

Küçük alanlar için bir seçim yapılacaksa hem daha fazla kişinin aynı anda oturup dinlenebildiği hem de az yer kaplayan ürünlere yönelmek mantıklı bir seçim olacaktır. Özellikle "L" tipi koltuklar yani köşeli koltuk takımları bu tür alanlar için ideal seçenekler arasındadır.

Salonunda veya oturma odasında depolama ihtiyacını karşılayacak mobilya arayışında olan kişiler için sandıklı ve bazalı modeller tercih edilebilir. Fakat depolama özelliği olan her koltuk takımı aynı miktarda depolama hacmine sahip değildir. Kimi koltuk modelleri 80 litre, kimileri 120 litre veya daha fazla depolama alanı sunmaktadır. Bu konuda net bilgiyi firmamızla iletişime geçerek edinebilirsiniz.

Günümüzde en popüler koltuk takımı modellerinden birisi de ortopedik koltuk takımlarıdır. Yüksek yay ve sünger teknolojisi kullanılarak üretilen bu modeller; Mobilya Diyarı olarak tüm ürün gruplarımızda yer verdiğimiz seçenekler arasındadır.

Online mağazamız üzerinden görüntüleyebildiğiniz tüm modellerimiz, insan sağlığını olumsuz etkilemeyecek ve dinlenme ihtiyacını tam olarak karşılayabilecek üretim teknolojisine sahiptir.

Modern Koltuk Takımlarıyla Evlerinizi Yenileyin!

Salon ve oturma odanızı yenilemek istiyorsanız, sizlere onlarca farklı modern mobilya alternatifi sunan Mobilya Diyarı mağazamızda beğeneceğiniz modellere yer veriyoruz. Küçük alanlı evlerden geniş alanlı evlere kadar her ev tipi için farklı oturma odası türleri sunuyor ve tüm kullanıcılara hitap ediyoruz.

Eski eşyalarından sıkılanlar, mobilyalarından eskisi kadar rahat edemeyenler ve güncel moda trendlerine sahip ürünlere yönelmek isteyenler için özel olarak tasarlanan koltuk takımı modellerimizle; yenilikçi bir tasarım anlayışını ortaya koyuyoruz.

Evlerin en şık ve en konforlu odaları olarak nitelendirilen salonlar ve oturma odaları için birbirinden eşsiz tasarım seçenekleriyle her aile için geniş bir ürün portföyüyle karşınızdayız.

Estetik duruşu ve hatları ile dikkat çeken, evinizin ev beğenilen köşesi olacak modern oturma grubu takımları geniş bir renk gamını da içerisinde barındırıyor. Beğendiğiniz herhangi bir model için sizlere onlarca farklı renk alternatifi sunuyoruz. Dilerseniz koltuk takımlarında farklı renk kombinlerini bir araya getirebilirsiniz. Örneğin koltuk takımında bulunan üçlü koltuğun rengi ile tekli koltukların renginin farklı olmasını talep edebilirsiniz.

Koltuk takımı modellerimize göz atarken, beğendiğiniz ürün gruplarında yer alan kumaş türlerinde de değişiklik talebinde bulunabilirsiniz. Örneğin köşeli koltuk modelinde kadife kumaş içeren bir ürün için deri koltuk kumaşı isteyebilirsiniz. Bu sayede tamamen size özgü bir koltuk takımına sahip olabilirsiniz.

Uygun koltuk takımı fiyatları ve sürekli yenilenen kampanyalı ürünlerle bütçe dostu bir mobilya alışverişi için Mobilya Diyarı mağazamızı tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.