Sehpalar

23.040 TL
17.279 TL
%25 indirimli
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Orta Sehpa ve Zigon Sehpa Modelleri, Fiyatları 2024

Orta sehpa ve zigon sehpalar oturma odaları ve salonlarda sıklıkla kullanılır. Sehpalar dekoratif amaçlı kullanıldığı gibi çok amaçlı olarak da kullanılabilir. Bazen çay kahve içmek için bazen de yemek hazırlığı ve hoş görünümde bir aksesuar amacıyla neredeyse herkesin evinde tercih edilir. Orta sehpa ve zigon sehpalar için modern masalar demek mümkündür çünkü her ne kadar ebat olarak küçük olsalar da bir nevi masa görevi görürler.

Eviniz veya işyeriniz için orta ve zigon sehpa seçimi yaparken kesinlikle ortamda bulunan diğer eşyalara da dikkat etmeniz gerekir. Örneğin televizyon ünitesi, koltuklar ve dolapların tasarımı ile uyum sağlayacak sehpa modellerine bakarsanız hoş bir kombin oluşturabilirsiniz. Firmamızda birbirinden güzel, modern ve farklı çeşitlerde orta ya da zigon sehpa modellerini görebilir, tarzınıza hangisi daha çok uyum sağlıyorsa onu tercih edebilirsiniz.

Orta Sehpa Modelleri

Ev dekorasyonunun olmazsa olmazı olan orta sehpalar farklı modellere sahiptir. Klasik sevenler için de sportif atmosferlerden hoşlanan kişiler için de firmamızda farklı tasarımlarda orta sehpa bulabilirsiniz. Temin edeceğiniz orta sehpalar odanın atmosferini değiştirecek ve bambaşka bir salon ile karşılaşacaksınız. Orta sehpa modellerinden bahsetmek gerekirse kategoriler şeklinde açıklamak daha doğru olacaktır.

Orta sehpa modelleri arasında modern sehpa, deri orta sehpa, yuvarlak, kare, elips orta sehpa, salonlara özel orta sehpa, oturma odasına özel orta sehpa, dekoratif orta sehpa, metal ayaklı orta sehpa, tekerlekli orta sehpa, cam orta sehpa ve ahşap orta sehpa şeklinde farklı tasarımlar bulunur. Her biri de bulunduğunuz ortama bambaşka bir atmosfer katacaktır. Mekanda bulunan diğer mobilyaları da göz önünde bulundurarak farklı stillerde üretilen orta sehpa ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Ofislerde Kullanılan Orta Sehpa Modelleri

Ofislerde kullanılan orta sehpa modelleri de oldukça çeşitlidir. Genelde deri ve cam orta sehpalar tercih edilir. Bu tarz sehpalar çok büyük olmamakla beraber hem kullanımı kolay hem de dekoratif bir hava katan özelliğe sahiptir. Ofis ve işletme gibi alanlarda genelde akıllı sehpa modelleri tercih edilir. 

Çünkü bu tarz sehpaların kullanımı hem pratiktir hem de hoş bir hava katar. Orta sehpalar yaşam alanlarınıza bambaşka bir estetik görünüm kattığı gibi ofislerde kullanıldığı zaman da ortamın resmiyetini, modernliğini ve ortamda bulunan çalışanların motivasyonunu değiştirir.

Ancak hem kalite hem estetik görünüm hem de ilgi çekici olmayı başarmak için güvenilir firmalardan tarzınızı yansıtan modelleri tercih etmelisiniz. Firmamız uzun yıllardır bu konuda hizmet sunduğu için siz de kataloglarımızdan stilinizi dışa yansıtacak orta sehpa modellerini görebilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

Zigon Sehpa Modelleri

Farklı boyutlarda, çok fazla yer kaplamayan ve iç içe geçen zigon sehpaları kim sevmez ki? Yaşam alanlarımızda tam bir estetik abidesi olan zigon sehpalar kullanım kolaylığı sayesinde farklı tasarımlarda evinize uyarlayabileceğiniz modellere sahiptir. Son derece modern renk tonlarına ve modellere sahip olan ahşap zigon sehpaları firmamızdan temin edebilirsiniz. Özellikle 2021 yılına damgasını vuran metal ayaklı zigon sehpalar oturduğunuz salonlarda alışılagelmişin dışında bir tarz yaratacak ve evinizi daha modern hale getirecektir.

Sehpa Fiyatları

Sehpa fiyatları modelleri kadar fiyatlarıyla da dikkat çeken ürünlerdir. Firmamızdan hizmet almak isteyen müşterilerimiz bütçesine göre bir sehpa modeli almak istediği için kataloğumuzdan fiyat aralıklarına göre tasarımları tercih ediyorlar. Ancak biz her zaman uygun fiyat standardı ile müşterilerimize yaklaşıyoruz ve modellerimizin tasarımına dikkat ettiğimiz gibi sizlerin bütçesini zorlamadan hizmet vermeye çalışıyoruz.

Zigon sehpalar da orta sehpalar da çeşitli kriterlere göre fiyatlandırılır. Örneğin zigon sehpalarda 2’li, 3’lü ve 4’lü modeller fiyatlarda değişiklik gösterir. Aynı şekilde orta sehpalarda da büyüklüğü ve fonksiyona göre fiyat sunulur. 

Doğal ahşap ve yapay ahşap da fiyatlar hususunda önemli bir yere sahiptir. Bizler müşterilerimizin talebine göre her iki türlü sehpa üretimini ve satışını gerçekleştiriyoruz.

Fiyatlar Neye Göre Belirlenir?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi sehpa fiyatları pek çok kritere göre değişiklik gösterir. Fiyatlar genel olarak zigon sehpa çeşitleri modellerine, kullanılan malzemeye, tasarıma, zigon sehpalarda sayıya, orta sehpalarda ebata göre farklılık gösterir. Sehpaların sahip olduğu renk tonları, ahşap özellikleri, ayak modeli, cila kaliteleri ve fonksiyonları fiyatları belirlememizde yardımcıdır. Ancak firmamız sayesinde siz de bütçenizi zorlamadan hayalinizdeki sehpaya kavuşabilirsiniz.

Firmamızda bütçeniz standartlarında pek çok farklı modeli bir arada bulabilirsiniz. Özellikle 2021 yılına damgasını vuran, bu senenin en trend modeli kare sehpa modellerini firmamızdan temin edebilirsiniz. İster tek renk, ister farklı renk tonlarında zigon ya da orta sehpa ürünlerini firmamızdan satın alabilirsiniz. 

Zigon ya da orta sehpa seçimi yaparken ceviz rengi ve beyaz renkleri tercih edebilirsiniz. Çünkü bu renkler her ortama kolayca ayak uyduruyor. Zigon sehpa 3’lü modeller arasında da yuvarlak ince ayaklı modeller de bu senenin gözde tasarımları arasında yer alıyor.

Zigon Sehpa Tasarımları

Oturma odası başta olmak üzere farklı alanlarda kullanılan zigon sehpa tasarımları arasında bu sene yepyeni tasarımlar kendini göstermiştir. Biz de modayı takip eden bir firma olarak sizlere son model ve henüz piyasaya yeni çıkmış, modern ve klasik tarzınıza uyum sağlayacak zigon sehpa modellerini sunuyoruz. 

Eğer klasikten yanaysanız yemek masasını andıracak ahşap sehpalar sizin tercihiniz olabilir. Çünkü bu tasarımlar antik modeller çerçevesinde evinize bambaşka bir hava katacaktır. Tabi bunun için de sehpanın ayakları da kendisi gibi ahşap olmalıdır.

Bu sene en çok 3 veya 4 parçadan oluşan yaldızlı ve eskitmeli modeller dikkat çekiyor. Bu tip sehpa tasarımları renkli modellere sahip olduğu için kullanıldığı alana canlılık katar ve ortamın atmosferini bambaşka bir yerlere taşır. 

Daha çok modern ve canlı tasarımları seven kişiler için tercih edilir. Özellikle petrol mavisi ve hardal rengi bu tür sehpalara çok yakışacaktır. Siz de firmamızdan capcanlı görünümde farklı bir tasarıma sahip zigon sehpalardan satın alabilirsiniz.

Servis sehpası olarak bilinen zigon sehpalarda mavi, kırmızı, mor, pembe, sarı, yeşil, beyaz, siyah ve kahverengi gibi farklı renk tonları mevcuttur. Dilerseniz sehpanın kendisini başka renk, ayaklarını başka renk yaptırabilirsiniz. 

Bununla birlikte 3 parçadan oluşup üçünün de farklı renkte tasarlandığı zigon sehpa modellerini de tercih edebilirsiniz. Ahşap zigon sehpalar farklı şekillerde olduğu gibi daha çok meşe ve kayın ağacından üretilirler. Dolayısıyla kaliteli ve uzun ömürlü olarak kullanılabilirler.

Sehpa Modellerinde En Çok Hangileri Tercih Edilir?

Sehpa tasarımları arasında farklı model seçenekleri vardır. Doğal ahşap ürünlerde daha çok iç içe konan ve üst üste yerleştirilen zigon sehpalar kullanılır. Çünkü bu modeller hem salonda şık bir görünüm oluşturur, hem derli toplu görünür hem de yerden tasarruf etmenize olanak tanır. Bununla birlikte kare ve yuvarlak olmak üzere yan yana konulan ürünlere de ulaşabilirsiniz. 

Yan yana konulan ürünler kanepe kenarına da konulduğu için çok daha avantajlıdır. Çünkü televizyon izlerken koltuğunuzda oturup yemeğinizi yiyebilir çayınızı içebilirsiniz. Kanepe yanına konulan sehpa modelleri genelde yan sehpa adını alır. Bu şekilde alternatif modellere firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Sehpa çeşitleri arasında katlanır modeller de bu sene pek çok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. İşiniz varken açabilir, işiniz bitince katlayarak yerine koyabilirsiniz. Özellikle eve misafir geldiği zaman çok işinize yarayacaktır. 

Katlanır modellerde cam ürünler de revaçta olduğu gibi ahşap modeller de ortama şık bir hava katıyor. Açması kapaması oldukça kolay olduğu için kolayca deforme olmaz ve uzun yıllar boyu bu ürünü kullanabilirsiniz.

Firmamızdan Sehpa Modellerini İnceleyebilirsiniz.

Firmamızda satın alacağınız modelleri katalogdan inceleyebilir ebatına, büyüklüğüne, ölçüsüne ve modeline kolayca karar verebilirsiniz. Orta sehpa modelleri ve zigon sehpa modelleri gibi farklı sehpa tasarımlarını firmamızdan gayet uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Evinize canlılık katacak, ortamın estetik görünümünü ön plana çıkaracak ve size pek çok konuda avantaj sağlayacak modelleri firmamız aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Sahip oldukları yükseklik oranı dengeli olduğu için firmamızdan temin edeceğiniz sehpa ürünlerini balkon ve antre gibi alanlarda da kullanabilirsiniz. Günlük yaşamda her ne kadar sehpa ile işinizin olmadığını düşünseniz de sadece dekor amaçlı da sehpa modellerimize göz gezdirebilirsiniz. 

Zigon sehpalarda olağanüstü tasarımlarımıza yer vererek cam modeller de tedarik ediyoruz. Ahşaptan sıkılan, evine modern bir hava katmak isteyen müşterilerimiz cam zigon sehpaları sıklıkla tercih ediyor. Cam modellerimizde üst zemin cam olsa da ayakları ahşaptan olduğu için kırılma riski olmuyor.

Sehpa Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Sehpa satın alırken zigon da olsa orta sehpa da olsa dikkat etmeniz gereken bazı kriterler mevcuttur. Evinize uyum sağlaması, evde ya da sehpayı koyacağınız alanda yer alan eşyalara uyumlu olması, çok fazla yer kaplamaması, dekoratif açıdan şık bir görünüm sağlaması ve en önemlisi sizin tarzınızı yansıtması sehpa satın alırken dikkat etmeniz gereken başlıca püf noktalardır. Bunun yanı sıra renk, ölçü ve yükseklik olmak üzere fiziki şartlara da dikkat etmeniz gerekir. Çünkü özellikle salonlarda çok yüksek sehpa hoş durmadığı gibi balkon ve antre gibi alanlarda da uzun sehpalar daha kullanışlı oluyor.

Seçeceğiniz sehpanın kullanım amacı da satın alırken dikkat etmeniz gereken noktalar arasında yer alıyor. Örneğin koltukta otururken bir şeyler yemek içmek için sehpa arayışı içine girdiyseniz katlanır sehpalar ve yan sehpalar tam da sizin ihtiyacınızı karşılamaya yöneliktir. Bunun yanı sıra sadece dekor amaçlı olsun diyorsanız kare ve yuvarlak zigon sehpalar ile birbirinden şık orta sehpalar size iyi bir yol sunacaktır.

Sehpa satın alırken ürünü satın alacağınız firmanın kriterleri de oldukça önemlidir. Sadece marka değil, dünya çapında tanındık bir firma olmasa da önceliği her zaman ürün kalitesine vermeniz gerekiyor. Ancak bunun için saatlerce güvenilir firma aramanıza gerek yok. Biz sizler için her zaman kaliteli ürünler satıyor ve fiyatlarımızı da makul oranlarda sizlere sunuyoruz.

Firmamızdan Güvenle Sehpa Tedarik Edebilirsiniz

Eğer yaşam alanlarınıza farklılık katacak sehpa modellerini satın almak istiyorsanız ancak hala firma tercihinizi yapmadıysanız sizlere her zaman kaliteli ürünler temin edeceğimize emin olabilirsiniz. Çünkü biz sizler için durmadan çalışıyor ve zamana uyum sağlayacak yeni modeller üretmeye çaba gösteriyoruz. Kolay sipariş, zamanında teslimat ve %100 kalite ile garantili ürün satışı sayesinde sizlere güven veriyoruz. 

Firmamızdan satın alacağınız her bir ürün 2 yıl boyunca garanti kapsamı altında olup sizlere bambaşka bir deneyim sunacaktır. İster firmamıza gelerek ister online sipariş vererek orta sehpa ve zigon sehpa modellerimize ulaşabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız anda 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Firmamızdan alışveriş yapmak için web sitemizde yer alan online katalogdan sehpa çeşitleri ve renkleri hakkında kapsamlı bilgi edinebilir. Çağrı merkezimiz üzerinden makul orandaki fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. İster kapıda ödeme ister kart ile ödeme yöntemlerimizi kullanarak oturduğunuz yerden sitemizden sehpa siparişi verebilir, kısa sürede evinizi dekore edebilirsiniz.

Fiyatlarımızı öğrenmek için ve ürünlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgi edinmek için dilediğiniz an firmamızı arayabilir ve internet sitemizden 7/24 sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimizden memnun kalacağınıza ve uzun ömürlü olarak kullanabileceğinize emin olabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.