Çocuk Odası Takımları

Çocuk Odası Modelleri, Kız, Erkek Çocuk Odası Takımları 2024

Bebeğiniz büyüdü ve sıra hayatınızın önemli bir parçası olan çocuğunuz için bir oda takımı satın almaya geldi. Evinizin tüm mobilya ihtiyacını karşılayan Mobilya Diyarı, eşsiz tasarımlara sahip çocuk odası takımları ile yanınızda! Birbirinden güzel, zengin dekorasyon özelliklerine sahip, fonksiyonel ve bir o kadar da eğlenceli tasarımlarla fark yaratan mobilyalarımızdan çocuk ve gençler için harika modellerimize göz atabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesi ile birçok farklı çocuk odası takımı barındıran Mobilya Diyarı, özel olarak tasarlanan mobilyalarıyla sağlığı, kaliteyi, dayanıklılığı, işlevselliği ve ergonomiyi bir arada bulunduruyor. Çocuğunuz için en doğru kararı vermeniz için geliştirdiğimiz genç odası takımlarını seçmeden çocuğunuzun fikrini almanız, onun zevkine ve tarzına uygun bir tercih yapmanızı öneriyoruz.

Erkek Çocuk Odası Takımları

Erkek çocukları, kız çocuklarına nazaran daha canlı ve daha hareketli temalara sahip mobilyalara yöneliyor. Biz de erkek çocuk odası ve erkek genç odası modellerimizi tasarlarken bu kriterleri göz önünde bulunduruyoruz.

Erkek çocuk odası modellerinde çocuklarınızın beğeneceği tasarımları uyarlıyor ve odalarında zevkle yaşam sürerken, aynı zamanda eğitici, öğretici yönünü açığa çıkarmalarını amaçlıyoruz. Türkiye'nin en iyi mobilya tasarımcılarının ürettiği modellerimiz, her yaştan çocuk için ergonomik mobilyaları içerisinde barındırıyor.

Erkek Çocuk Odası Modelleri

Erkek çocukların ilgi duyduğu unsurlardan olan spor ve oyun temalı modellerimiz ve birbirinden farklı tasarımlarımız arasından çocuğunuzun ruhunu yansıtan ürünleri seçebilirsiniz. Küçük yaştaki erkek çocuklardan genç yaştaki gruplara kadar herkesin beğenebileceği modellerimizin tümü uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek dayanıma sahiptir.

Çocukların gelişimi için önemli bir kriter olan düzenli ve sağlıklı bir uyku için en kaliteli yatakları modellerimize dahil ediyoruz. Erkek çocuk odası modelleri içerisinde birçok farklı ürün grubu bulunmaktadır.

Bilgisayar ve çalışma masası, şifonyer, yatak, şifonyer üstü ayna ve gardırop gibi ürünlerin yanı sıra modellerimizin içerisinde o modele göre fonksiyonel farklı ürünler de yer almaktadır. İhtiyacınıza ve zevkinize göre zengin mobilya seçenekleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Kız Çocuk Odası Takımları

Erkek çocuklarının ve kız çocuklarının ilgi alanlarının farklı olduğunu biliyor ve bu ölçüde özel tasarımlara sahip beğeni oranı yüksek ürünler geliştiriyoruz. Kız çocuk odası takımı modellerimizde, her yaştan kız çocuğunun beğenebileceği renkler olan sarı, pembe, beyaz ve sarı gibi renk tonlarına ağırlık veriyoruz.

Kız çocuklarının dünyasına hitap eden ürünlerimizde özgünlüğü, şıklığı ve bütünlüğü hedef alıyoruz. Genç odasından çocuk odalarına kadar hemen her yaş grubuna uygun çocuk odası takımlarında çalışma masaları, yatak, komidin, giysi dolabı, ayna, şifonyer ve şifonyer üstü ayna gibi ürünler bulunmaktadır.

Kız Çocuk Odası Modelleri

Kız çocuk odası modellerimizde, kız çocuklarının severek içerisinde yaşamını sürdürebileceği formatta ürün tasarımlarına yer veriyoruz. Kız çocukları, odalarını kendisine özel bir mekan olarak benimser ve odasında zaman geçirirken ortamın ambiyansı doğrudan kişilik ve karakterlerine etki eder. Bu nedenle onun gerçekten içerisinde zaman geçirmekten keyif alacağı bir ortam tahsis etmek, ebeveynler için önemli bir sorumluluktur.

Biz de Mobilya Diyarı olarak ebeveynlerin bu sorumluluğunu başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için çocuklarımızın kendisini huzurlu, konforlu, güvende ve rahat hissedebilecekleri mobilya modelleriyle ön plana çıkmaya gayret gösteriyoruz.

Kız çocuklarının ve genç kızların yaş gruplarına hitap eden güncel trendleri inceliyor, onların eğlenceli, samimi ve saf dünyalarında yer bulabilmek için özel olarak tasarlanan genç odası takımı modellerimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Çocuk Odası Mobilya Modelleri

Mobilya Diyarı olarak çocuk ve genç odaları modellerimizle, çocuklarımızın yaşam alanlarının en eğlenceli, en enerjik atmosfere sahip olanlarını sizlerle paylaşıyoruz. Çocukların canlı ve hareketli dünyasında konforlu bir yaşam sürebilmeleri için birbirinden ergonomik ürünlerle hizmet veriyoruz.

Çocuğunuz için ideal bir yaşam alanı belirlemek için ebeveynler olarak anne ve babalara düşen görev, onların huzurlu bir şekilde yatabileceği, ders çalışabileceği, arkadaşlarıyla birlikte eğlenebilecekleri sağlıklı bir oda tahsis etmektir.

Mobilya Diyarı çocuk odası modellerinde tüm bu aradığınız özellikleri karşılayan modüllere yer veriyoruz. Önceliğimiz her zaman çocuklarımızın güvenliği, içerisinde kendisini özgür hissedebileceği mobilya takımları dizayn etmektir. Tüm ürün gruplarımızda bu kriterleri hedefliyor ve özenle sizlere sunuyoruz.

Çocuk Odası Takımı Fiyatları

Çocuk odaları ve genç odaları, ebeveynlerin en önemli varlıkları olan çocukların en enerjik alanlarını yansıtıyor. Her yaştan çocuğun yüksek enerjilerini yakalayacak, hareketli ve canlı dünyalarına hitap edebilecek çocuk ve genç odası takımı modelleri bulunuyor.

Çocukların ve gençlerin ev içerisinde yalnızca kendilerine özgü dekore edilmiş bir atmosferde ders çalışmaları, oyun oynamaları ve huzurlu bir uyku çekebilmelerini arzulayan anne ve babalar için çocuk odası modeli tasarımlarında zengin ürün çeşitliliği bulunuyor.

Canlı ve enerjik temalara sahip çocuk odalarında zevkli tasarımlara sahip modellerimizle, tüm yaş grubundaki çocuklar için uygun bir model sunuluyor. Çocuğunuzun hoşlanacağı, içerisinde zaman geçirmekten mutluluk duyacağı modeller için bu sayfadan tüm ürünlerimize göz atabilir, çocuğunuzun da beğeneceği ve keyif alabileceği bir model seçimi yapabilirsiniz. Modellerimize göz atarken, ölçülerine, içerisinde bulunan modüllere ve fiyatlarına göre bir tercihte bulunabilirsiniz.

Çocuk Odası Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Kriterler

Erkek veya kız çocukları için genç odası takımı satın alırken göz önünde bulundurulması gereken bazı püf noktalar bulunuyor. Bu kriterlere uygun modelleri incelemek için Mobilya Diyarı'nın çocuk odası modellerine göz atabilirsiniz.

Renk: Çocuğunuz hayatının önemli bir kısmı içerisinde geçireceği bir oda tasarlamanın en önemli aşaması şüphesiz onun zevkine ve tarzına uygun bir çocuk odası seçimidir. Bunun için de mutlaka çocuğunuzla ortak bir fikir alışverişi yapmanız gerekir. Özellikle çocuğunuzun sevdiği renklere ve tonlara sahip modeller ela alınmalıdır. Koyu renk tonlarından, iç karartan ve insana karamsarlık aşılayan renklerden uzak durulması gerekir.

Tarz: Genç odası ve çocuk odası modellerini incelerken en önemli faktörlerden birisi tarzdır. Odada kalacak olan çocuğun veya gencin tarzını yansıtan modeller ön plana çıkmalıdır. Ebeveynler bu hususta kendi beğendiği ürünlerden ziyade mutlaka çocuklarının fikirlerini önemsemelidir. Çocuğun kendisini değerli hissetmesi için de onun fikirlerine başvurmak önemlidir.

Kalite: Güzel bir tarz ve renk seçimi konusunda çocuğunuzla mutabık kalmış olabilirsiniz. Fakat bu kriterler tek başına yeterli değildir. Tüm mobilya gruplarında olduğu gibi çocuk odası mobilyalarında da kalite önemli bir husustur. Mobilya Diyarı olarak özenle tasarladığımız mobilyaların tümü yüksek kaliteli hammaddelerden imal edilmektedir.

Fonksiyonellik: Hem kullanım kolaylığı açısından hem de eşyaların ihtiyaca çözüm sunabilmesi açısından yeni bir çocuk odası satın alma aşamasında üzerinde durulması gereken noktalardan birisi fonksiyonelliktir. Örneğin çalışma masası tek başına bir çalışma masası olmamalı, aynı zamanda bilgisayar kullanımına uygun olmalıdır. Mobilya firmaları arasında sektörün öncü isimlerinden olan Mobilya Diyarı, tüm çocuk odası modellerinde fonksiyonelliği, kolay kullanımı ve işlevselliği bir arada sunuyor.

Konfor ve Rahatlık: Çocuk odası modellerinde renk, tarz, kalite, fonksiyonellik gibi kriterlerin yanı sıra konforlu ve rahat ürün gruplarına yönelmek mantıklı bir seçim olacaktır. Özellikle sağlıklı bir uyku düzeni için yüksek standartlara sahip yatakları bulunduran modeller merceğe alınmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.