Genç Odası Takımları

Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Genç Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları 2024

Gençlerin zamanının büyük bir bölümünü geçirdiği odaları, onlar için özel bir anlam taşır. Bu özel mekanın, konforlu ve rahat olmasının yanı sıra tarzlarını yansıtacak konsepte sahip olması gerekir. Mobilya Diyarı olarak genç odası takımlarında birçok zengin ve fonksiyonel özelliği bir arada bulunduruyor, çocukların ihtiyaçlarına cevap verebilecek tasarımlar sunuyoruz.

Karyola, şifonyer ve gardırop gibi 3'lü veya karyola, gardırop, çalışma masası ve şifonyer gibi 4'lü genç odası seçenekleri sunuyoruz. Dilerseniz tüm modellerimizi kendinize göre özelleştirebilir, istemediğiniz ürünleri paketten çıkarabilir, istediğiniz ürünleri pakete ekleyebilirsiniz.

Erkek, Kız Genç Odası Takımları

Evlerin en renkli köşelerinden olan genç odaları, göz kamaştıran ranzaları, işlevsel çalışma masaları ve yerden tasarruf sağlayan depolama birimleriyle öne çıkıyor. Kullanıcıları gibi genç bir ruha sahip model seçenekleri bulunan genç odası takımları, kişiye özel olarak seçilmelidir ve mutlaka içerisinde vaktinin büyük bir bölümünü geçirecek genç arkadaşlarımızın fikri doğrultusunda satın alınmalıdır.

Erkek çocuklar ve erkek gençler için tasarlanan genç odaları, birbirinden farklı temalara sahiptir. Özellikle renk seçenekleri erkekler ve kızlar için farklı olabilmektedir. Mobilya Diyarı üzerinden incelenebilecek erkek genç odası ve kız genç odası takımlarında birbirinden farklı modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Genç Odası Mobilya Modelleri

Genç odası dekore edilirken kullanışlı, kaliteli, odaya uygun ölçülere sahip, istenilen tarzda ve renkte mobilyaların seçilmesi önemlidir. Bunların yanı sıra işlevsel özelliğe sahip yataklar, çalışma masaları ve gardıroplar incelenmelidir.

Odada yer alan tüm mobilya grupları ihtiyacı karşılamalı ve odada vaktinin çocuğunu geçirecek çocuğun ruhunu yansıtmalıdır. Genç odası takımı seçenekleri Mobilya Diyarı'nda birbirinden farklı temalarda, renklerde ve tarzlarda üretilmektedir. Her yaştan çocuk ve genç için farklı alternatiflere yer verilmektedir.

Çocuk odası takımında koyu ve sade renklerden olan; siyah, kahve, lacivert ve mavi gibi sert tonların yanı sıra pudra, beyaz ve pembe gibi daha yumuşak tonlar da bulunmaktadır.

Kişisel zevklere göre bu renklerden çocuğunuzun keyif alacağı ve hoşlanacağı ürünlere göz atmanız, onların kendilerini daha özgür hissetmelerini, daha verimli ders çalışabilmelerini, arkadaşları ve kardeşleriyle birlikte daha güzel vakit geçirebilmeleri için önemlidir. Ayrıca konforlu ve rahat bir yatak seçmek, onların daha iyi ir uyku çekebilmelerine yardımcı olur.

Genç Odası Fiyatları

Genç odası takımı modellerinde fiyat skalası, diğer mobilya seçeneklerinde olduğu gibi kullanılan hammaddenin kalitesi, modül özellikleri, işçilik ve üretim teknolojisi gibi kriterlere göre değişebilmektedir.

Mobilya diyarı olarak tüm genç odası modellerinde uygun fiyatlarla kullanıcı kitlemizi artırmayı ve bunu yaparken de kaliteden ve üstün modül özelliklerinden taviz vermemeyi amaçlıyoruz. Aynı zamanda yılın belirli dönemlerinde uzun süreli ve kısa süreli kampanyalarla bütçe dostu alışverişin keyfini çıkarmanızı sağlıyoruz. Web sitemiz üzerinden indirimli ürünlerimize göz atabilir, bütçenizi sarsmayacak mobilya gruplarına yönelebilirsiniz.

Genç Odası Modellerinde Eşsiz Tasarımlar

Mobilya Diyarı olarak mobilya sektörünün öncü firmaları arasında yer alıyoruz. Birbirinden eşsiz tasarımlarla satışını gerçekleştirdiğimiz ürünler, Türkiye'nin en profesyonel tasarımcılarının elinden geçmektedir.

Hem göze hitap etmesi hem işlevsellik hem de konfor ve rahatlık gibi parametrelere uygun ürünler sunuyoruz. Genç odasından çocuk odasına ve bebek odasına kadar her yaştan çocuk için çok beğenilen ürün gruplarıyla sizlere hizmet veriyoruz.

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Genç Odası Modelleri

Yeni bir genç odası satın alırken, dikkat edilmesi gereken en önemli faktörlerden birisi şüphesiz kalite ve uzun ömürlülüktür. Ahşabın kalitesi, işçiliği ve kullanılan hammadde; mobilyanın kalitesini belirlemektedir.

Mobilya Diyarı üzerinde sunulan tüm mobilya grupları yüksek kaliteli ürünlerden meydana gelmektedir. Uzun yıllar güvenle kullanabilir, konforun ve rahatlığın keyfini sürebilirsiniz.

İdeal Genç Odası Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Eğer çocuğunuz kendisini ifade edebilecek yaştaysa, onun tercihlerini önemsemek; ideal genç odası seçiminde en önemli kriterdir. Onu önemsediğiniz hissettirmenizin belki de en etkili yollarından birisi bu olabilir. Bu sayede hem onun ne tarz renklerden hoşlandığını, ilgisini çeken temaları öğrenebilir hem de belki de gizli kalan bir yönünü tespit edebilirsiniz. Çocuğunuzun sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyor; bu bilinçle mobilya sektöründe sizlere hizmet veriyoruz.

Çocuğunuz için uygun bir oda seçimi noktasında evinizde çocuğunuzun kaldığı odanın ölçülerini de göz önüne bulundurmalısınız. Eğer çocuk odasının boyutu küçükse 3 kapılı gardıroplar yerine 2 kapılı gardıroplara yönelebilirsiniz veya şifonyersiz bir takım satın alabilirsiniz. Eğer bir yatak ve bir çalışma masası odanız için büyük olacaksa, Mobilya Diyarı üzerinden akıllı mobilyalarımıza göz atabilirsiniz.

Bu mobilyalar hem çalışma masası hem yatak olabilir. Aynı zamanda duvar yatağı olarak da ifade edilebilen ürün gruplarının satışını yapmaktayız. Bu tür ürünlerde yatak kullanılmadığında dik pozisyona getirilebiliyor ve tüm alanın kullanılmasını sağlıyor.

Çocuk Odası Bakımı Nasıl Olmalı?

Güzel bir çocuk odası modeli seçtiniz, üzerinden bir süre geçti ve artık çocuk odasının bakımını yapma zamanı geldi. Bu konu hem çocuğunuzun hem de evde yaşayan diğer bireylerin sağlığını etkileyen önemli bir konudur. Aynı zamanda mobilyaların daha uzun ömürlü olması ve yıpranmaması için atlanmaması gereken bir uygulamadır.

Çocuk odası bakımının ilk aşaması; belirli aralıklarla mobilyaları tozdan, kirden ve sağlığı tehdit edebilecek diğer mikroorganizmalardan arındırmaktır. Bunun için ağır kimyasallar kullanmak yerine çok ıslak olmayan bezler kullanılmalıdır. Özellikle küçük yaş grubundaki çocuklar için kimyasal ürünler kullanmak tehlikeli olabilir. Çünkü küçük çocuklar ellerini hemen her yere temas eder ve sık sık ağzına götürür.

Odanızın daha iyi görünmesi de iyi bir bakımla mümkündür. Mobilyalarınızı yıllarca ilk günkü gibi kullanmanın ilk kuralı ahşabın doğal yapısını bozmamaktır. Yalnızca ahşap malzemeler için üretilen temizlik ürünleri kullanmanız önerilir.

Ahşap, mdf ve yonga levha gibi malzeme türleri için hafif nemli bezler ve ahşap için özel olarak geliştirilen temizlik ürünleriyle temizlik yaptıktan sonra; mutlaka yalnızca suyla yıkanmış bir bezle durulama yapılmalı ve mobilyalarınızın yüzeyinde herhangi bir kimyasal bırakılmamalıdır.

Mobilya Diyarı'nda Genç Odası Takımları

Türkiye'nin önde gelen online mobilya mağazası Mobilya diyarı, genç odası takımlarında zengin ürün içeriklerini uygun fiyatlarla kullanıcılarına ulaştırmaktadır. Sürekli olarak sunduğu kampanyalarla bütçe dostu alışveriş şansı sunmaktadır.

Satışını yaptığımız genç odası takımlarında birçok farklı işlev birlikte sunulmaktadır. Özel modüller, fonksiyonel çalışma masaları, birçok farklı göz barındıran gardıroplar, özel tasarımlara sahip yataklar ve dahası için ürün çeşitlerimize göz atabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz kredi kartı ile 12 aya varan ödeme seçeneğiyle online mağazamızda sizlerle.

Mobilya Diyarı'ndan yapacağınız tüm mobilya alışverişleri 2 yıl garanti kapsamındadır. Ayrıca showroom'larımızı ziyaret etme şansı yakalayan müşterilerimize ücretsiz iç mimar desteği sunmaktayız.

Bu hizmet özelinde evinize uygun ölçülere sahip modellerimizi sizlere bildiriyor, satın aldıktan sonra odanızda nasıl görüneceğine dair sizlere bir ön izleme şansı sunuyoruz. Bu hizmetimizle eşyalarınız evinize taşınmadan nasıl görüneceği hakkında bir fikre sahip olabiliyorsunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.