Köşe Koltuk Takımları, L Koltuklar

Görünüm :
Toplam 27 ürün bulunmaktadır.

Köşe Koltuk Takımları, L Koltuk Modelleri ve Fiyatları 2024

Ev dekorasyonunun en önemli parçası olan mobilya mekanları yaşanabilir hale getirmektedir. Kullanıldığı mekanlarda sıcak bir hava, estetik bir görünüm ve  büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Kullanıldığı yerler ile uyumlu olan mobilyalar insanlar için mutluluk kaynağı olmaktadır. Farklı aktivitelerin yapıldığı mekanlarda buna uyum sağlayacak ve aktivitenize hizmet sunacak mobilya kullanılmak zorundadır. 

Yatak odasında kullanılan mobilyalar rahat bir uyku geçirmenize katkı sunmalıdır. Oturma odasında kullandığınız mobilyalar ise televizyon seyretme gibi aktivitelerinize hizmet etmesi için ergonomik ve rahat bir yapıda olması gerekir. Ev veya işyerinde kullanılacak olan mobilyalar kullanım amacına uygun seçilmek zorundadır. Yaşanabilir mekanlar ancak kullanım amacına hizmet eden mobilyaların doğru seçimi ile mümkündür. 

Mobilya seçimi kişilerin eğitim, kültür, kişisel tercihlerine göre değişkenlik göstermektedir. Yerine göre kişilerin mesleği dahi mobilya seçimi ve ev dekorasyonu üzerinde etkili olmaktadır. Sıklıkla oturma odası için tercih edilen oturma grubu tercihe göre 2 üçlü, 2 adet tekli veya 1 adet üçlü 1 adet ikili 2 adet tekli olacak şekilde satışı yapılmaktadır. Oturma odasının büyüklüğü veya kullanım ihtiyacı dikkate alınarak istenilen tercihte bulunmak mümkündür.

Köşe Takımı Modelleri 

Metrekaresi küçük evlerde çok geniş kullanım alanı oluşturan köşe koltuk takımları, modern tarzda üretilerek her zevke ve tarza hitap etmektedir. Yeni evlenen çiftlerin veya evini yenilemek isteyen kişilerin son yıllarda yeniden favorisi olan köşe koltuk takımları uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz yapıya sahiptir. Köşe takımı rahatlığı ve konforu göz önünde bulundurulduğunda oldukça tercih edilme nedeni daha da anlaşılmaktadır. 

Köşe koltuk modelleri klasik, spor, modern olmak üzere farklı şekillerde üretimi yapılmaktadır. Her modelde onlarca renk seçeneği ve kumaş seçeneği ile kişilerin beklenti ve isteklerini ziyadesi ile karşılamaktadır. Harika zamanlar geçirebileceğiniz size ait özel alanlar oluşturmak istediğinizde bu amacına köşe takımları ile yerine getirebilirsiniz. Yaşam alanlarınızın hem şık hem modern olması için koltuk modellerinden yapacağınız seçim oldukça önemlidir.

Özellikle günümüz mimarisi göz önünde bulundurulduğunda evlerin boyutu gittikçe küçülmektedir. Normal koltuk takımlarına göre, daha zarif ve estetik duruşu ile dar ve küçük mekanlarınızı daha geniş ve ferah görünmesini sağlayacaktır. Mekanlarınıza adeta sihirli bir dokunuş gerçekleştirecek olan köşe koltuk takımları sizler için yaşanabilir mekanlar ortaya çıkarmaktadır. Kullanılacak oda büyüklüğüne göre farklı ölçülerde imal edilen köşe koltuk takımları her ihtiyaca cevap vermektedir. 

L Koltuk Modelleri 

Tasarımın üretime dönüştüğü L koltuklar her salon ve oturma odası için şık ve estetik bir hava oluşturmaktadır. L koltuklar bir tarafı dinlenme olmak üzere diğer tarafı ikili veya üçlü kanepeden meydana gelen koltuk takımıdır. L koltuk modelleri büyük ve küçük bütün evlere güzel bir görünüm kazandırmak için uygun olan mobilya ürünüdür. L koltuk modelleri köşe koltuk takımları ile benzer özelliklere sahiptir. 

Köşe koltuklarında köşe kısmı yuvarlak yapıda, L koltuklarda ise adından da anlaşılacağı gibi L harfine benzer bir tarafı uzun bir tarafı ise daha kısadır. Evin istenilen bölümünde rahatlıkla kullanılabilen L koltuk modelleri klasik, country ve modern tarzda üretimleri yapılmaktadır. Yerden tasarruf etmek isteyen kişilerin daha çok tercih ettiği L koltuklar, sandık olma özelliği ile fazla eşyalarınız için yeni alanlara açmaktadır. 

L koltuklar tercihe göre kol kısmı ince sünger veya kalın sünger kullanılarak üretilmektedir. Aynı şekilde tercihe göre oturma ve sırt kısmı silikon dolgu, sünger veya kaz tüyü kullanılarak üretilmektedir. İskelet kısmı ise ahşap ürünleri farklı oranlarda kullanılarak tarzınıza uygun L koltuk modelleri üretilmektedir. L koltuk takımları için dokuma kumaşlar, kadife, saten veya baskılı kumaşlar tercih edilmektedir.

Köşe Koltuk Fiyatları 

Köşe koltuk takımları salon, oturma odası, mutfak gibi evin bütün alanlarında kullanılabilecek özelliklere sahiptir. Köşe koltuk fiyatları kullanılan ürün kalitesi ve uygulanan işçilik göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Özellikle kaliteli kumaş ve uzun süre kullanabileceğiniz dayanıklı iskelet yapısına sahip, zamanla sünmeyen sünger kullanıldığında fiyatlar biraz daha yükselmektedir. 

Köşe koltuklarını uzun yıllar kullanmak isteyen kişiler, tüm bu özelliklere dikkat ederek tercihte bulunmalıdır. Ayrıca nano teknolojiyle üretilmiş, leke tutmayan kumaş, çocuklu ailelerin güven ile köşe koltuk takımlarını kullanılmasını sağlayacaktır. Aileniz ve sevdiklerinizle kaliteli ve uzun bir zaman geçirmek isteyen kişilerin vazgeçilmezi olayı köşe koltuk takımları ve farklı fiyat seçenekleri ile her bütçeye hitap etmektedir. Köşe koltuk takımları kullanılacak odanın ölçüleri dikkate alınarak üretildiği için oda metrekaresi büyüdükçe doğal olarak köşe takımı ücret olarak artmaktadır.

Koltuk Takımı Modelleri

Günümüzde evler için vazgeçilmez ihtiyaç haline gelen koltuk takımları, her ihtiyaca ve zevke hitap edecek şekilde farklı modellerde üretilmektedir. 

İhtiyacınıza göre ve zevkinize göre koltuk takımı satın almak mümkündür. Koltuk takımı kullanıldığı mekanlara lüks ve şık bir hava katmaktadır. Eşsiz tasarımlara sahip koltuk takımları ile siz de tarzınızı oluşturabilir ve evinizde ağırladığınız misafirlerinizin memnun bir şekilde ayrılmasını sağlayabilirsiniz. 

Köşe Takımı Satın Alırken Dikkat Edilecek Noktalar

Köşe veya L koltuk takımı alırken öncelikle dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, hangi odanın hangi köşesine koyacağınızdır. Bu köşenin ölçüleri doğru tespit edilerek, buranın ölçülerine uygun köşe ve L koltuk takımı alınmalıdır. Teşhirde gösterilen köşe takımları, kullanacağını oda için çok büyük veya çok küçük olma durumunda kullanışlı ve estetik durmayacaktır. Bunun için standart ölçülere sahip köşe ve L koltuk tercih etmek yerine odanıza uyan ölçülerde tercih edilmelidir. 

Tarzınıza uygun zevkinizi yansıtan renk ve desenlere sahip köşe takımları, uzun yıllar sizi mutlu edecek mekanlar oluşmasını sağlayacaktır. Evde geçirdiğimiz sürenin çok büyük bir kısmında koltuk takımını kullanmaktayız. 

Bundan dolayı koltuk takımlarının konforlu olması öncelik verilecek konulardan bir tanesidir. Kaliteli ve dayanıklı kumaştan üretilen köşe koltuk takımları uzun yıllar kullanım imkanı sağlayacaktır. Özellikle kumaş rengi ahşap rengi ile uyumlu olması ferah ortamların oluşmasını sağlayacaktır. 

Köşe koltuk takımı alırken üretim yapan firmaya tercihleriniz noktasında gerekli bilgilendirmeler yapılarak istenilen özelliklere sahip L koltuk takımı modeli satın almak mümkündür. Aynı zamanda fonksiyonel ve sandıklı özelliğe sahip köşe koltuk takımları, ekstra depolama alanı oluşturarak dışarıda kalan eşyalarınızın muhafaza edilmesini sağlayacaktır.

Her Bütçeye Uygun Seçenekler

İnsanlar için kıyafet seçimi ne kadar önemli ise evlerimiz için mobilya seçimi de o kadar önemlidir. Bundan dolayı, evinizin diğer aksesuar ürünlerine tam uyum sağlayacak renk ve desenlerde mobilya seçimi yapıldığı takdirde daha şık mekanlar ortaya çıkacaktır. Özgün kıvrımlı hatlar, yumuşak veya Keskin hatlara sahip mobilyalar kişilerin tercihine göre üretilmektedir. Tasarımın ete kemiğe bürünmüş hali olan özgün mobilyalar sayesinde kendinizi özel hissedeceksiniz. 

Bütçenize uygun ve sizleri tatmin edecek özelliklerde koltuk takımı tercih ederek evinizi istediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz. Yeni evlenmek isteyen çiftlerin rahatlıkla satın alabileceği uygun fiyat seçenekleri sayesinde, köşe koltuk takımı almanız mümkün hale gelecekler. Özellikle mutfaklar için tasarlanan köşe koltuk takımları yemek hazırlarken kaliteli zaman geçirmenize imkan sunmaktadır. 

Tarzınızı Evinize Yansıtan Konseptler

Modüler yapıya sahip köşe takımı sayesinde, istediğiniz konseptte köşe ve L koltuk takımı oluşturabilirsiniz. Minder sayısını, koltuk ölçülerini zevkinize uygun değiştirerek satın alabilirsiniz. İstediğiniz kombini oluşturmak tamamen sizin elinizde olduğundan dolayı, içinize sinecek kombin oluşturmak için farklı seçenekleri deneyebilirsiniz. Pratik olduğu kadar fonksiyonel köşe takımı tercih etmek ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. 

Mevcut mobilyalarınızdan sıkıldığınız durumlarda, tasarımlarınızı uygun mobilya seçimi yaparak sizlerin daha da mutlu olacağınız ortamları meydana getirebilirsiniz. Yapılan araştırmalarda kullandığı mobilyalardan memnun olmayan kişilerin kendilerini daha mutsuz hissetti ortaya çıkmıştır. Sevdiğiniz renk ve modellerde istediğiniz kumaş çeşidini kullanarak oluşturacağınız kombinler, köşe koltuk takımlarını kullanırken mutlu hissetmenizi sağlayacaktır.

Chester Köşe Takımları

Birbirinden şık tasarımları ile evlerinizin en özel köşelerinin meydana gelmesini sağlayan chester köşe takımları, kapitone işçilik kullanılarak özel kesim cnc süngerler kullanılmaktadır. Paslanmaz metal ayakları ve kullanılan 1. Sınıf malzeme ile uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Ayrıca sağlığa zarar vermeyen kanserojen madde içermemesi ailenizle güven içerisinde kullanmanızı sağlayacaktır. 

Üçlü köşe ve ikili parça şeklinde ayrı renklerde kombin yapılabilen chester köşe takımları, konforlu kullanımı garanti etmektedir. İstediğiniz ebatlarda köşe takımı üretimi yapan firmalar tasarımlarınızı hayata geçirmektedir. Kullanacağınız oda ile tam uyumlu olacak şekilde kombin oluşturarak bir bütün meydana getirebilirsiniz.

Modern Köşe Takımı

Modern çizgilerde üretilen köşe takımı en son trend ve tasarımlar kullanılarak üretilmektedir. Silinebilir kumaşı farklı renk ve desen seçenekleri ile sizleri kendisine hayran bırakacak modern köşe takımı her bütçeye uygun çeşitleri mevcuttur. İskelet yapısı genellikle kayın ağacı kullanılarak imal edildiğinden dolayı uzun yıllar herhangi bir deforme meydana gelmeden kullanım imkanı sunmaktadır. 

Evlerinize renk katacak olan modern köşe takımı, duvar renginiz veya duvar kağıdı ile uyumlu olduğu takdirde profesyonel dokunuş hissi verecektir.  L koltuk takımı modelleri ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için sitemizde bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.