Çerkezköy Mobilya

Çerkezköy mobilya mağazası; Mobilya sektörünün öncü firmalarından olan Mobilya Diyarı, geniş ürün yelpazesi, evin her odasına uygun şık tasarımlı mobilyaları ve üstün hammadde kalitesiyle müşterilerinin beğenisini topluyor. Yeni nesil ev dekorasyon trendlerine, klasik ve eskimeyen modaya, özgün modellere ve aradığınız konfora erişim imkanı sunuyor. Çerkezköy mobilya mağazaları arasında, yılın hemen her döneminde karşılaşacağınız özel indirim ve kampanyalarla ekonomik mobilya alışverişinin tek adresi.

Çerkezköy Koltuk Takımı

Evlerin dekorasyon anlamında göze çarpan belki de en önemli odası olan oturma odası ve salonlar, ev halkı için konforu ve rahatlığı temsil ederken, işlevsel özellikleriyle kullanışlı bir tasarım için olmazsa olmaz mekanlardan. Her evin ihtiyacı oturma grubu takımlarını zengin ürün yelpazesiyle sunan Mobilya Diyarı; modern koltuk takımı modelleri, hem dar hem de geniş iç mekanlar için farklı ölçülere sahip L koltuklar (köşe koltuk), tekli olarak satılabilen koltuk ve kanepe modelleriyle her kesime hitap ediyor.

Oturma gruplarında ve koltuk takımlarında ekonomik bir alışveriş için indirimli oturma grubu modellerine göz atabilirsiniz. Tarzınızı yansıtan chester koltuk takımı modelleri, TV koltuğu veya kitap okuma koltuğu olarak da adlandırılan berjer koltuk modelleri de tercih edebileceğiniz seçenekler arasında bulunuyor.

Çerkezköy Yatak Odası

İhtişamlı görünümleri, fonksiyonel özellikleri ve dayanıklı malzeme yapısı ile kullanıcıların beğenisini toplayan yatak odası modelleri; klasik ve modern formlar olmak üzere iki ana grupta ele alınabilirken; her iki tarzın harmanlandığı özel modellere de rastlamak mümkün. Modern yatak odası takımlarında oval hatlara, yere yakın bazalara, yeni nesil dokunuşlara ve tasarımlara yer veriliyor. Bu takımlarda masif ahşap, ferforje, alüminyum, metal, vb. malzeme türleri en çok tercih edilenler arasında. Benzersiz tasarımlar ise her yıl daha da öne çıkıyor.

Yatak odalarının vazgeçilmez ürünlerinden olan gardırop ve yatak, tüm yatak odası setleri içerisinde bulunan temel ürünlerden. Gardıroplar sürgülü, menteşeli, aynalı, 4 kapıl, 5 kapılı veya farklı depolama birimlerini içerebilirken; yataklar ortopedik, yere yakın, bazalı ve bazasız olarak kendisine yer buluyor. Ayrıca daha fazla depolama alanı sunması açısından komodinler ve dresuar gibi mobilyalarla kombine edilebiliyor. İndirimli yatak odası takımlarını güvenli ödeme seçenekleriyle Mobilya Diyarı web sitesi ve mağazalarından satın alabilirsiniz.

Çerkezköy Yemek Odası

Yemek odaları, evlerin en çok zaman geçirilen alanlarındandır. Hemen her tarzın yer verildiği ve tasarım anlamında çok fazla seçeneğin sunulduğu modern yemek odası takımları; kullanıcıların üzerinde durduğu ürün gruplarından. Yemek odanızı yekpare olarak bir odada yer verebileceğiniz gibi oturma odası, salon veya mutfak gibi alanlarınızda da bileşik bir iç mekan olarak değerlendirebilirsiniz. Bu, tamamen evinizin ölçüleri ve tasarımıyla alakalıdır. Kullanışlı yemek odaları dekore etmek için gerekli olan tüm eşyalar ise Mobilya Diyarı güvencesiyle sizlerle.

Mutfak masa takımları, farklı türde geometrik özellikleri ve malzeme çeşitliliğiyle satın alabilirsiniz. Tarzınızı ve zevkinizi satın alırken göz önünde bulunduracağınız masa ve sandalyeler için en önemli kriter fonksiyonel olması, odanın ölçülerine uygun olması ve odanın dekorasyonu ile uyumlu olmasıdır. Yemek odanızı özelleştirmek ve mevcut alanı en iyi şekilde optimize etmek için sehpa ve dresuar gibi mobilyalara da yer verebilirsiniz. Bu sayede daha fazla eşya depolama özelliği kazandırabilirsiniz. Yıl boyunca devam eden indirimli yemek odası kampanyalarımızı takip ederek, ekonomik alışverişin keyfini yaşabilirsiniz.

Çerkezköy Genç Odası

Her ne kadar adı genç odası olsa da; 7'den 70'e herkesin hayalini kurduğu genç odası takımları; eğlenceli ve ilgi çekici tasarımlarıyla göz dolduruyor. Yeni doğan bebeklerden gelişme evresindeki çocuklara ve gençlere kadar herkes için kullanışlı bir odaya sahip olmak mümkün. Rengarenk çocuk odası tasarımları, özel dizayn mobilyalar, işlevsel çalışma alanları ve dahası için Mobilya Diyarı online mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Bebek odası modellerinde aranılan ilk özellik şüphesiz insan sağlığı için zararlı maddeler içermemesi, bebekle birlikte büyüyen ve her yıl ihtiyaçları karşılayabilecek fonksiyonlar sunması ve eşyaların gizlenebilmesi için farklı depolama özelliklerine sahip olmasıdır. Tüm bu özelliklerin yer aldığı mobilyalar ve yeni nesil akıllı genç odaları için tercih edebileceğiniz onlarca farklı tasarım çeşitliliği bulunuyor.

Çerkezköy TV Ünitesi

TV üniteleri, yalnızca televizyonunuzu konumlandıracağınız, oturma odasını merkezleyeceğiniz bir mobilya değildir. Aynı zamanda kitap, müzik sistemleri, DVD oynatıcıları, eğlence birimleri, süs eşyaları, vazolar ve farklı ışıklandırma sistemleri uyarlayabileceğiniz işlevsel alanlardır. Bulunduğu odanın dekorasyonunu üst seviyeye çıkarmak için özel ve şık bir TV ünitesine sahip olmak, sizin için iyi bir seçenek olabilir.

Duvara monte edilebilen ve bu sayede zemin alanından yer tasarrufu sağlayan modellerden; kitaplıklı ve raflı mobilyalar içeren modellere kadar çok geniş bir ürün gamını içermektedir. TV ünitelerinde onlarca farklı malzeme, renk seçeneği ve farklı ölçülerle karşılaşmak mümkün. Odanızın dekorasyonuna, en ve genişlik gibi ölçülerine, ihtiyaç duyduğunuz raf sayısına, vb. kriterlere göre kendiniz için en iyi olan TV ünitesi modelini seçebilirsiniz.

Çerkezköy Düğün Paketi

Düğün paketi setleri, yeni evlenecek çiftler ve evini yepyeni mobilya tasarımlarıyla yenilemek isteyenler için en çok tercih edilen mobilya gruplarından. Birçok farklı oda mobilyasını (oturma odası, yatak odası, yemek odası) içeren bu setler; kullanıcılarına tüm evin dahil edildiği bir dekorasyon anlayışı sunmaktadır. Her oda için farklı bir mobilya seçip, aralarında ideal bir uyum yakalamaya çalışmaktansa; düğün paketi setleriyle genel ev dekorasyonunu en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Çerkezköy mobilyacılar arasında en iyi mobilyaları sizlere sunuyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.