Silivri Mobilya

Silivri mobilya mağazası; Kaliteli mobilyaları yepyeni tarzlarla bir araya getirerek farklı mobilya setlerine, tekli ürünlere, düğün paketlerine ve odalarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm gruplara Silivri Mobilya firmasıyla ulaşabilirsiniz. Silivri mobilya mağazaları arayışında olan, yeni evli çiftlerden evini yenileyecek çiftlere, modern tarzlardan hoşlananlardan geleneksel zevklere kadar herkes için mobilya, herkes için kalitenin adresi Mobilya Diyarı.

Silivri Koltuk Takımı

Rahatlığa ve işlevselliğe önem verenlerin ilk tercihi Mobilya Diyarı, oturma gruplarıyla evlerinizi yenilemeye devam ediyor. Modern koltuk takımı, indirimli koltuk takımı, chester koltuk takımı gibi farklı ürün kategorilerini bünyesinde barındıran firmamız; zengin renk ve tasarım çeşitliliğiyle her eve girmeyi başarıyor. Oturma odaları ve salonlar için olmazsa olmaz mobilyalardan olan köşeli koltuk takımları; on yıllardır süregelen mobilya modasında bu sene de yerini alıyor. Odalarınızın ölçüsüne uygun olarak dilediğiniz bir tarzda L koltuk satın alabilirsiniz.

Kanepe takımları, oturma ve yatma fonksiyonlarıyla ergonomik bir kullanım imkanı sunarken; tekli koltuk olarak da tanımlanan berjer koltuklar, kişisel bir tercih olarak karşımıza çıkıyor. Oturma odanızda neye ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra onlarca farklı koltuk/kanepe modeli arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Silivri Yatak Odası

Yatak odalarında her ne kadar konfor ve dayanıklılık ön planda olsa da; eşya depolama, kolay kullanım ve dekoratif özellikler de dikkate alınması gereken faktörlerdendir. Modern yatak başlıklarından bazalara, sürgülü ve aynalı gardıroplarından çekmeceli komodinlere ve şifonyerlere kadar yatak odanızda aradığınız tüm özellikler Mobilya Diyarıyla sizlerle.

Modern yatak odası setlerinde kullanıcıların beklentilerini karşılayan, sınırsız renk ve tasarım seçeneğiyle her kesime uygun modeller sunan mobilyalar, geniş ürün çeşitliliğiyle evlerinize girmeyi başarıyor. Bütçenize uygun indirimli yatak odası mobilyalarını tercih ederek tasarruf edebilir, taksitli alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz.

Silivri Yemek Odası

Yemek odaları, evlerde oturma ve salon odalarının ortak yemek alanları olarak ifade edilebilir. Vitrinler, yemek masaları, sandalyeler, dresuarlar, sehpalar ve konsollar; yemek odalarında bulunabilen mobilyalardır. Bazı yemek odalarında TV ünitesi, büfe gibi mobilyalara da yer verilebilir. Evinizin genişliğine, yemek masasına hangi odanızda konumlandıracağınıza göre odanızı dilediğiniz gibi özelleştirebilir, işlevsel hale getirebilirsiniz.

İndirimli yemek odası takımları, modern yemek odası takımları ve tekli ürün gruplarıyla her evin ihtiyacını ekonomik mobilyalarla karşılamanıza imkan sunan Mobilya Diyarı; üstün bir mobilya deneyimi sunuyor. Yemek odanız için özel bir alan oluşturmakta güçlük çekiyorsanız, mutfağınızda yer vereceğiniz bir mutfak masa takımlarıyla da fonksiyonel bir ortam oluşturabilirsiniz. Farklı işlevsel detayları güncel trendlere uygun tarzlarla sunan firmamız, evinizin en can alıcı köşelerinden olan yemek odası için onlarca farklı seçeneği bir araya getiriyor.

Silivri Genç Odası

Set halinde satılabilen ve isteyen kullanıcılar için tekli olarak değerlendirilebilen genç odaları; çalışma masaları, gardırop, komodin, kitaplık ve karyola gibi mobilya parçalarından oluşan kompleks parçalardandır. Birçoğu akıllı mobilya diye ifade edilen ve birden çok işlevi aynı anda sunan mobilyaları içermektedir. Örneğin bir yatak, kullanılmadığında dik konuma getirilebilir ve çalışma masasına dönüştürülebilir. Buna akıllı mobilya denir. Genç odası takımları, çocuk odası ve bebek odası takımlarında işlevsel ürünleri, kaliteli malzemelerle ve trend tasarımlarla kullanıcılarına sunan Mobilya Diyarı üzerinden ekonomik genç odası takımlarına göz atabilirsiniz.

Silivri TV Ünitesi

TV üniteleri, televizyonu çevreleyen, onun karşısına geçtiğinizde göz zevkinize hitap eden ve aynı zamanda odadaki dekorasyonu tamamlayan ve merkezleyen mobilyadır. Kitaplarınızı, DVD oynatıcılarınızı, müzik sisteminizi, süs eşyalarınızı veya günlük kullandığınız ev eşyalarını toparlayıp ortalığın dağınık görünmesini de engeller. Onlarca seçenek arasından tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun onlarca TV ünitesinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Oturma odası ve salonlarınıza TV ünitesi satın almadan önce odanızın ölçülerine ve iç mekanda bulunan diğer mobilyaların renklerine uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Stilinizi yansıtması için TV ünitelerinin üzerine konumlandırabileceğiniz aksesuarları zevkinize uygun seçebilir ve odanızın görünümünü kişiselleştirebilirsiniz.

Silivri Düğün Paketi

Düğün hazırlık sürecinde çiftleri en çok zorlayan alışveriş şüphesiz ev mobilyaları satın almaktır. Fakat düğün paketleriyle bu süreç son derece hızlı ve son derece zevkli geçebilir. Çünkü çeyiz paketi olarak da adlandırılan bu paketler, içerisinde oturma odanızı, yatak odanızı ve yemek odanızı barındırıyor. Üçlü setler halinde satıldığından, çok daha ekonomik bir alışveriş özelliği sunuyor.

Evlilik heyecanı içerisinde olanlar ve yaşam alanlarını üstün dekoratif özelliklerle yenilemek isteyen çiftler için cezbedici fırsatlar sunan düğün paketleri, içerisindeki mobilyalarla bir uyum yakalamaktadır. Her oda bir diğer odanın tasarımını bütünleştirir ve evde mükemmel bir hava estirir. Silivri mobilyacılar arasında en kaliteli ürünleri sizlere ulaştırıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.