Almila Bebek Odası

Almila ürünlerinde Türkiye'nin her yerine ücretsiz kurulum ve teslimat hizmetimiz vardır. Tekirdağ, Edirne, Lüleburgaz'da bulunan mağazalarımızda tüm Almila Bebek-Çocuk-Genç odası modellerini inceleyebilirsiniz. 

Görünüm :

Almila Bebek Odası Modelleri ve Fiyatları 2024

Türkiye'nin önde gelen mobilya markası Almila, evin tüm mobilya ihtiyaçlarında olduğu gibi bebek odası takımlarında da birçok farklı seçeneği bir arada sunuyor. Yenilikçi ve modern bir bebek odası dekorasyonu için işlevsel ve kullanışlı olduğu kadar dayanıklı ve tarz ürünlerle evin yeni bireyine uygun bir dekor oluşturabilirsiniz. 

Mobilya Diyarı web mağazası olarak Almila marka bebek odası takımlarıyla bebeğinizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek mobilya aksamlarını sizlerle buluşturuyor, birçok farklı seçenek arasından dilediğinizi seçme imkanı sunuyoruz.

Erkek ve Kız Bebek Odası Takımları

Mia Bebek Odası, Monte Bebek Odası, Lora Bebek Odası, Bianca Bebek Odası, Baby Cute Bebek Odası ve diğer bebek odası modellerimizle birbirinden şık mobilyalara sahip olabilirsiniz. Erkek ve kız bebek odası ürünlerinde fonksiyonel, sağlıklı ve son trend tasarımlara göz atabilirsiniz. Bebek odasında bulunması gereken tüm modüller, özelleştirilebilir mobilyalar ve birbirinden şık kompakt ürünler bebeğinizin odasına renk katacak.

Bebek Odası Takımlarında Bulunan Ürünler

Mobilya Diyarı olarak evinize neşe ve huzur katan yeni bireyin ihtiyaçlarına cevap verebilecek tüm ürünlere bebek odası takımlarında yer veriyoruz. Tasarımını beğendiğiniz ürünlerin üzerine tıkladığınızda, ürün detay sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada bebek odası takımlarının içerisinde bulunan modüller ve ölçü özellikleri listelenecektir. 

  • Almila marka bebek odalarının tümünde 3 kapaklı veya 4 kapaklı dolaplar yer almaktadır. Bu dolapların ölçüleri ürün sayfalarında belirtilmektedir. 
  • Almila bebek odası takımlarında uzayan karyola (80x130 cm'den 80x180 cm'ye kadar değişebilen) ve yavru karyola (80x175 cm) seçeneklerine yer verilmektedir. 
  • Bazı mobilya gruplarında sallanır uzayan karyolalar bulunmaktadır. Tercihinize göre dilediğiniz karyola tipini seçebilirsiniz.
  • Bebek odası takımlarında şifonyer ve şifonyer üst modülleri bulunmaktadır. Bebeğinizin tüm çamaşırlarını, tüm ürünlerini geniş ve alternatif depolama alanı bulunan bu mobilyalarda saklayabilir, bebeğinizin odasına düzen katabilirsiniz. 
  • Baby Cute Gri ve Baby Cute bebek odası takımlarında diğer modellerimizden farklı olarak 70x130 cm ölçülerinde beşik yer almaktadır.  

Mobilya Diyarı olarak Türkiye'nin en kaliteli üretim teknolojisine sahip Almila marka bebek odası modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Hem karyolalarda hem şifonyerlerde hem de dolaplarda çok sayıda depolama bölümü bulunuyor ve bu bölümlerde fonksiyonel özellikler sunuluyor. Bebek odanızı yıllarca, bebeğinizin ihtiyaçları için en etkili şekilde kullanabilmek adına tüm ürünleri pakete dahil edebilirsiniz. Ürün sayfalarında odalarda yer alan modüllerin fiyat bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Kaliteli ve Ekonomik Bebek Odası Takımları

Bebek odası takımlarında tarzınız ve zevkiniz kadar önemli olan bir diğer faktör de ekonomik bir ürün seçmektir. Bu hususta kullanıcılarına uygun fiyatlı ve kaliteli mobilyalar sunan Mobilya Diyarı; tüm özellikleri içerisinde barındıran bebek odası mobilyalarıyla en çok tercih edilen mağazalar arasında yer alıyor. Belirli dönemlerde sizler için oluşturduğumuz kampanyalarla uygun bebek odası takımlarına sahip olabilirsiniz. Fonksiyonel, dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerimiz bebeğiniz için piyasada bulabileceğiniz en kaliteli mobilyalardır. Gerek üretim teknolojisi gerekse çevreci malzemelerle yenilikçi ve modern bir yaklaşım baz alınarak tasarlanmıştır.

Bebek Odası Mobilyaları için Bazı İpuçları

Bebekler ilk yılını sağlıklı ve güvenli bir şekilde tamamlarken, artık oyun çağına giriyor ve odasında zaman geçirmenin bilincine varıyor. Ebeveynler olarak bebeğin yalnızca ilk aylarını değil; gelecekteki fiziksel özelliklerini de göz önünde bulundurarak bir seçim yapmanız gerekiyor. 

Bebekler büyürken odalarında daha fazla geniş alana ihtiyaç duyacaktır. Bu husus dikkate alınarak bir mobilya seçimi yapılmalı ve aşırı alan kaplayan mobilyalardan ziyade, fonksiyonel ve işlevsel ürünlere odaklanılmalıdır. 

Almila marka bebek odası takımları da işte tam bu noktada sizlerin bir numaralı alternatifi olmaya aday oluyor. Çünkü yekpare ürünler (dolaplar, şifonyerler, beşikler ve karyolalar) bebeğinizin tüm depolama ve yaşam ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmıştır.

Bebeklerinizin odasını dekore ederken gereksiz malzeme ve eşyalara yer vermekten kaçınmalı, onların hareket alanı ve kabiliyeti düşünülerek bir oda oluşturulmalıdır. 

Bebeklerin yatakları, onların rahat edebileceği, dinlenebileceği ve uyumaktan keyif alabilecekleri kalitede olmalıdır. Almila bebek odalarında bulunan yataklar, üstün üretim teknolojisi kullanılarak bebeklerin fiziksel özelliklerine uygun, omurga sağlığı düşünülerek dizayn edilmiştir.

Mobilya seçiminde bir diğer önemli husus da odanın mevcut alanına uygun mobilyalar satın almaktır. Daha fazla eşya sığdırmak için odanın maksimum alanını kaplayacak mobilyalar yerine belirli bir boş alan barındırabilecek mobilya ölçüleri dikkate alınmalıdır. Ürün sayfalarımızdan Almila bebek odası ürünlerinin ölçüleriyle bebeğinizin oda ölçülerini karşılaştırmanız yararınıza olacaktır.

Konforlu, Rahat, İşlevsel Bebek Beşik ve Karyolaları 

Bebek odası takımlarında standart ürünlerden olan bebek beşikleri, bebeğinizle birlikte sınırlı bir süre için kullanılabilecek mobilyadır. Karyoladan daha az yer kaplayan, istendiğinde ebeveyn yatak odasına da konumlandırılabilecek bu mobilyalar bebeğiniz büyüdükçe yerini karyolaya bırakacaktır. Karyola ve beşik seçimi yaparken bu hususu göz önünde bulundurarak doğru bir seçim yapabilirsiniz. Almila bebek odası takımlarında yer alan karyola mobilyaları değiştirilebilir ölçüleriyle bebeğiniz büyüdükçe ideal uzunluğa getirilebilir ve yıllarca kullanılabilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.