Muratlı Mobilya

Muratlı mobilya mağazası; Yeni sezon mobilyalar, güncel ev dekorasyon trendleri ve işlevsel ürünler için tercih edebileceğiniz, sektörün öncü firmalarından birisi olan Muratlı Mobilya, ekonomik fiyatlarla evlerinizi süslemeye devam ediyor. Oturma grupları, salon takımları, yemek masası modelleri, TV üniteleri, sehpalar ve dresuar modelleriyle capcanlı ve rengarenk ürünleri bünyesinde barındırıyor. Güvenli ödeme seçenekleriyle online mobilya alışverişinin keyfini yaşamanız için reel mağazalarının yanı sıra online mağazasıyla da hizmet veriyor. Muratlı mobilyacılar arasında kalitemiz ile fark oluşturuyoruz.

Muratlı Koltuk Takımı

Oturma odalarında benzersiz tasarımlarıyla öne çıkan modellere yer veren Mobilya Diyarı; her bütçeye uygun ürün gruplarıyla evinizin iç mekan değerini artırıyor. Köşe koltuk takımlarından üçlü ve tekli koltuklar içeren mobilya setlerine, modern koltuk takımlarından indirimli oturma gruplarına kadar tercih edebileceğiniz onlarca seçenek sunuyor. Eşsiz tasarımlara sahip koltuk ve kanepelerde fonksiyonel özelliklere sahip olmak isteyenler için cezbedici alternatifler sunuyor.

Evlerin en özel yaşam alanı olan ve evin dekoratif özelliğini ön plana çıkarmanıza yardımcı olacak oturma gruplarını tercih ederken; ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir seçim yapmanız gerekli olan ilk kriterdir. Eğer sürekli olarak misafir ağırlıyor ve konforu ön planda tutuyorsanız; yatak olabilen geniş koltuk takımlarını değerlendirebilirsiniz. Sadelikten yanaysanız ve modası geçmeyen bir model üzerinde duruyorsanız chester koltuk takımı modellerin, iyi bir TV seyri için veya kişisel kullanım için bir mobilya arıyorsanız, tekli koltuk takımlarını (berjer koltuklar) tercih edebilirsiniz.

Muratlı Yatak Odası

Yatak odası takımları için her zevke hitap eden seçenekleri sunarken, bunun yanında her bütçeye uygun modellere de yer vermeyi unutmuyoruz. Günümüzün büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz yatak odalarında, konfor ve rahatlık kriterlerini sağlayan ürün gruplarına yer veriyor, birbirinden farklı tasarımlarla göz dolduran yatak odası takımlarını modellere göre listeliyoruz. İndirimli yatak odası takımlarını ise yılın her dönemimde mağazalarımız ve online platformumuz üzerinden sizlerle buluşturuyoruz.

Modern ve son trend ürünlere ilgi duyan kullanıcılarımız için özel olarak tasarlanan modern yatak odası takımları, geniş portföy seçenekleriyle her renge ve zevke hitap eden mobilyaları bünyesinde barındırıyor. Giyinme odası, klasik yatak odası takımları, gardıroplar, komodinler ve yatak başlıkları gibi yatak odasında yer alan modülleri tekli veya set olarak sizlerle buluşturuyoruz. Her evin ihtiyacını karşılayan ürünlerimizi, kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak, taksitli ödeme avantajıyla satın alabilir, evinize yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Muratlı Yemek Odası

Klasik yemek odası takımlarından avangart yemek odalarına, otantik modellerden modern yemek odası takımlarına, konsol ve dresuar modellerine kadar yemek odalarında ihtiyaç duyacağınız tüm ürünler Mobilya Diyarı'nda. Sayısız model, tasarım ve ürün seçenekleriyle her eve uygun alternatif mobilya modelleri sunan web sitemiz üzerinden evinizin havasını değiştirecek yemek odası modellerine ulaşabilirsiniz.

Yemek masalarınızı salon, oturma odası ve mutfaklarınızda kullanabilirsiniz. Evinizin iç mekan özelliklerine göre özgür bir seçim yapabilmeniz mümkün. Fakat hangi odada bulunursa bulunsun; fonksiyonel olması, iç mekan ölçülerine uygun olması ve zevkinize hitap eden ürünler arasından bir seçim yapmanız önerilir. Mutfak masa takımları, yuvarlak, dikdörtgen, üçgen gibi geometrilerde olabileceği gibi; açılabilir veya sabit olarak tasarlanmaktadır. Dilediğiniz masa takımlarını, sandalyeleri ve diğer mobilyaları Mobilya Diyarı çatısı altında satın alabilir, dilerseniz indirimli yemek odası ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Muratlı Genç Odası

Çocuğunuz için yeni bir genç odası tasarlarken; onun kişisel zevklerini göz önünde bulundurmanız ve bunu yaparken de işlevsel ürün gruplarına yönelmeniz gerekir. Çocuğunuzun bu odayı yıllar boyu keyifle kullanabileceğini, içerisinde oyun oynayacağını, ders çalışacağını, kimi zaman da arkadaşlarıyla vakit geçireceğini unutmamalısınız. Onun için ideal olan genç odası dekorasyonunu oluştururken; gelişim dönemini ve ileride de ihtiyaç duyabileceği özelliklere sahip olması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Tüm bu kriterleri karşılayan onlarca farklı özgün tasarımlara sahip çocuk odası takımı modellerine yer verdiğimiz Mobilya Diyarı'nda; geniş ve dar alanlı çocuk odası mobilyalarını özenle listeledik. Henüz yeni doğmuş olan bebeklerin sağlıklı bir şekilde büyümeleri, onların sık kullandığı eşyaları en iyi şekilde depolamanız için geliştirdiğimiz özel gardırop ve komodin gibi mobilya ürünleri; dayanıklı ve fonksiyonel ürünlerden oluşmaktadır.

Muratlı TV Ünitesi

Evlerin en sık kullanılan yaşam alanı olan oturma odaları ve salonlar için özel olarak tasarlanan TV üniteleri, ailelerin ve evde yaşayan herkesin ihtiyaçlarına cevap verebilecek özelliklerle donatılmış olmalıdır. Birçok farklı raf sistemi olan, monte edilebilme özelliği olan, ayaklı olan veya kitaplık gibi farklı türde mobilyalarla bütünleşebilen bileşik bir sistem olan seçenekleri içeriyor. Günlük sıklıkla kullandığınız eşyalarınızı bu mobilyalarda konumlandırabileceğiniz gibi; eşyaların düzenli olmasını sağlayabilir, aradığınızda hangi eşyanın nerede olacağını bilebilir ve tasarım anlamında evinizi zenginleştirebilirsiniz.

Muratlı Düğün Paketi

Kimi zaman hayatınızda verebileceğiniz en zor karar evlenmektir. Bunun heyecanı içerisinde yeni yaşam alanının olması, sevdiğiniz kişi ile birlikte bu yaşam alanında özel anılar biriktirmeniz, işin en güzel yanı olabilir. Fakat yaşayacağınız bu evde ne tür mobilyalara yer vermeniz gerekiyor, odaların dekorasyonu birbiriyle uyumlu olacak mı? Düğün paketleriyle artık bu tür sorularınıza en iyi çözümü üretebilirsiniz. Yeni evli çiftler için özel olarak tasarlanan son trend mobilya ürünlerini içerisinde barındıran düğün paketleriyle, tüm odalarınızda aynı şıklığa sahip olabilirsiniz.

Yemek odası, yatak odası, oturma grubu ve düğün paketlerinde bulunan diğer mobilya ürünleri birbiriyle tam uyumlu şekilde, tarz ve konseptleriyle bir bütün oluşturacak şekilde tasarlanmıştır. Her bir oda için hangi dekoratif özelliklere sahip mobilyalara yer vereceğinizi düşünmektense; hem ekonomik olması hem de odaların bir bütün olarak uyum yakalamasını sağlayacağınız düğün paketlerine yönelebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.