pop up.png (11 KB)

Düğün Paketleri

2023 koleksiyonumuzda hazırladığımız düğün paketlerimize

ekstra 10.000 TL indirimle sahip olabilirsiniz. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

118.925 TL
95.139 TL
%20 indirimli
116.190 TL
92.951 TL
%20 indirimli
122.820 TL
98.255 TL
%20 indirimli
119.260 TL
95.407 TL
%20 indirimli
169.490 TL
135.592 TL
%20 indirimli
172.350 TL
137.879 TL
%20 indirimli
158.285 TL
126.628 TL
%20 indirimli
133.200 TL
106.559 TL
%20 indirimli
153.755 TL
123.003 TL
%20 indirimli
174.410 TL
139.527 TL
%20 indirimli
180.300 TL
144.239 TL
%20 indirimli
185.240 TL
148.191 TL
%20 indirimli
184.480 TL
147.583 TL
%20 indirimli
149.110 TL
119.287 TL
%20 indirimli
125.065 TL
100.051 TL
%20 indirimli
168.595 TL
134.875 TL
%20 indirimli
158.320 TL
126.655 TL
%20 indirimli
171.140 TL
136.911 TL
%20 indirimli
172.595 TL
138.076 TL
%20 indirimli
148.510 TL
118.808 TL
%20 indirimli
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

Düğün Paketi Mobilya Modelleri ve Fiyatları 2023

Set halinde hazırlanan düğün paketi yeni evlenecek çiftler için içerisinde bir evin ihtiyacı olan tüm mobilyaları barındırır. Mobilya firmaları tarafından hazırlanan düğün paketi setleri model, renk ve uygun fiyatlı seçenekleri ile mobilya almak isteyen çiftler için paketler halinde satılır. Paket içerisinde koltuk takımı, yemek odası takımı ve yatak odası takımı bulunur. 

Evlenecek olan çiftler için set halinde düzenlenen düğün takımları evlilik sürecinde eşlerin işini kolaylaştırıyor. Özellikle mobilya bakmaya zaman bulamayan eşler için özgün tasarımların yer aldığı düğün paketleri kurtarıcı rolünü üstleniyor. Modern ve minimal çizgilerin yer aldığı düğün paketleri her yılın modası ve sezonuna uygun tasarlanır.

2023 yılının başlangıcı ile beraber sezonun en gözde düğün paketleri kullanıcıları ile buluşuyor. Tek tek eşya bakmak yerine en güzel mobilya modellerinin yer aldığı düğün paketi koltuk takımı, yatak odası, yemek odası evinizin dekorasyonunu en iyi şekilde tamamlayacaktır. Ev dekorasyonu konusunda özgün tasarım ve farklılık arayanlar için üretilen düğün paketleri ile evinize hayran kalacak gelecek olan misafirlerinizi yeni mobilyalarınız ile karşılaşacaksınız. 

Üçlü Düğün Paketi Mobilyaları

Kullanışlı ve avantajlı paketler olan üçlü düğün paketi mobilyaları içerisinde yatak odası takımı, yemek odası takımı ve oturma grubu bulunur. Bu paketler yeni evli çiftler için hazırlandığı gibi yeni ev sahibi olan çiftlerinde evlerini yenilemesine yardımcı olur. Düğün paketi koltuk takımı, yatak odası, yemek odası setleri tüm mobilyacılarda farklı renk ve tasarımları ile yerini alıyor. Her sezon güncel fiyat ve model özellikleri ile tasarlanan üçlü düğün paketleri, bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya çeşitleri ile üretilir. 

Üçlü düğün paketi almayı planlayan çiftler kendi zevk ve tarzlarına uygun seçimleri yapabilirler. Müşteriye birbirinden farklı ve cazip ürün seçeneği sunan firmalar sezonun trend ürünleri ile yaşam alanlarını en iyi şekilde dekore ediyor. Kaliteli yaşam tarzı kaliteli ve doğru ürün seçimi ile başlar. Günün yorgunluğunu kullanmış olduğunu mobilyalar yardımı ile atmayı düşünen kişiler, ergonomik özelliğe sahip yatak ve koltuk takımları ile en iyi şekilde atıyorlar. 

Yeni Sezon Düğün Paketleri

Yeni evlenecek olanlar ile evinin tarzını değiştirmek isteyenler için özel tasarlanan ve kampanyalar içeren düğün paketleri 2023 yılının modasına uygun mobilyaları ile alıcılara kolaylık sağlıyor. Her sezonun gözdesi olan evlilik paketi mobilya kampanyaları 2022 yılı içinde en çok tercih edilen mobilyalar içerisinde yerini alıyor. 

Evinizin şıklığına şıklık katacak koltuk takımı ve yemek odası takımı kaliteli kumaş ve malzemeler kullanılarak hazırlanır. Aynı şekilde yatak odası takımı içerisinde yatak, baza, elbise dolabı, komodin, şifonyer gibi parçalar bulunur. Tüm bu parçalar ile yatak odanızı istediğiniz tarzda döşeyebilirsiniz.

Ev dekorasyonuna önem veren kişiler için en güncel trend yeni sezon mobilyalar ve tasarımlar mobilya düğün paketi içerisinde bulunur. Modaya uygun renkleri içerisinde barındıran yeni sezon mobilyalar yaşam alanlarınıza şık ve hoş bir hava katar. Düğün paketi koltuk takımı, yatak odası, yemek odası birçok çift tarafından avantaj paketi olarak değerlendirilir. 

Çünkü hem modern hem de kaliteli üretilen düğün paketleri her bütçeye hitap ediyor. Bu nedenle düğün paketleri sayesinde, insanlar aradığı özellikteki ürünü kısa sürede bulduğu gibi fiyat olarak da ucuz düğün paketleri içerisinden bir ürünü tercih edebiliyorlar.

Düğün Paketi Fiyatları

Düğün paketi fiyatları en uygun fiyatlardan başlayarak yukarıya doğru ilerler. Avantajlı seçenekler sunan düğün paketi koltuk takımı, yatak odası, yemek odası mobilya satın almak isteyen kullanıcılar içinde fiyat seçeneği sunuyor. Düğün paketi almak isteyen müşteriler tercih ettikleri ürün doğrultusunda belirtilen fiyatları ödemek zorundadır. 

Bu nedenle düğün paketi almak isteyenler öncelikle kendi bütçesine uygun bir fiyat belirlemeli ve ardından beğendiği ürünü alarak ödemesini yapmalıdır. Yeni evli çiftlere kolaylık sağlamak açısından birçok firma çiftlere ödeme kolaylığı sağlıyor. Alınan düğün paketi doğrultusunda kredi kartı ile taksitli ödeme imkânları sunulur. Bu durum düğün zamanı, evlenecek olan çiftlerin işini kolaylaştırıyor. 

Ev kurmak isteyenler için hazırlanan düğün paketleri içerisinden daha çok üçlü paket seçeneği tercih edilir. Üçlü hazırlanan düğün paketleri evin tüm mobilya ihtiyacını karşılar. İçerisinde yemek odası takımı yatak odası takımı ve koltuk takımı bulunur. Bu şekilde hazırlanan paketler fiyat olarak da avantajlıdır. 

Hem modaya uygun hem de şık ve konforlu yapısı ile üçlü düğün paketleri evinizin en güzel alanında yerini alacaktır.

Uygun fiyata düğün paketi almak isteyenler aynı zamanda ücretsiz kurulum imkânından da yararlanır. Evinize kadar getirilen mobilyaların kurulumu ve yerleşimi profesyonel personeller tarafından özenli bir şekilde yapılır. Yeniden kurulum ücreti ödemenize gerek kalmadan üçlü düğün paketi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Düğün paketi fiyatları hakkında detaylı bilgi için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Düğün Paketi Modelleri

Yeni sezon düğün paketi modelleri göz alıcı renkleri ve özgün tasarımları ile kullanıcılara sunuluyor. Düğün paketi modelleri içerisinde en trend ve en gözde modeller yer alır. Yaşam alanlarını konforlu ve keyifli hale getiren bu mobilyalar sizlerin tüm ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verir. 

Her geçen gün üretilen düğün paketi setleri daha fonksiyonel ve işlevsel hale getirilerek kolay bir kullanım özelliği sağlar. Üretilen son model düğün paketleri hem yeni evlenen çiftlere özel avantajlar sunar hem de evini yenilemek isteyen aileler için birçok avantajı içerisinde barındırır. 

Yaşam alanlarında modern ve şık bir hava oluşturmak isteyenler birbiriyle uyumlu düğün paketleri satın alarak istediği konfor ve kaliteyi elde edebilir. Sezonun en gözde düğün paketi setleri renk seçenekleri ile de kullanıcılarına seçenek imkanı sunuyor. En beğenilen renk ve modelleri içerisinde barındıran düğün paketlerini satın almak isteyenler farklı mobilyaları bir araya getirerek düğün paketi oluşturabilirler. 

Düğün Paketi İçerisinde Hangi Mobilyalar Bulunur?

Ev kurmak ve ev dekorasyonu yapmak isteyenlere kolaylık sağlaması açısından mobilya üreticileri tarafından hazırlanan düğün paketi setleri büyük bir avantaj sağlıyor. Çünkü hazırlanan bu paketler içerisinde bir evin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek mobilya parçaları yer alır. Mobilya konusunda zaman sıkıntısı yaşayan bireyler için hazırlanan düğün setleri tüm seçenekleri bir araya getiriyor. 

Evli çiftlerin düğün paketi içerisinde yemek masası, konsol, TV ünitesi, sandalye bulunur. Ayrıca yemek odası takımları içerisinde kişilerin istekleri doğrultusunda vitrin ve orta sehpa da bulunur. Yatak odasında kullanılmak üzere hazırlanan gardırop, şifonyer, komodin, şık başlıklı karyolalar üretilir. Bunun dışında üçlü takımlar içerisinde yer alan kanepe ve koltuk takımları da bulunur.

Düğün Paketi Kimler Tarafından Tercih Edilir?

Son dönemlerin en çok tercih edilen popüler düğün paketi koltuk takımı, yatak odası, yemek odası gibi tüm mobilyalar bulunuyor. Bu nedenle düğün paketleri yaygın bir kullanım özelliği kazanıyor. Üretici firmalar tarafından hazırlanan düğün paketleri yeni evlenecek olan çiftler için oldukça önemlidir. 

Tek tek mobilya aramak yerine yeni ev kurmak isteyenler, bu düğün paketi fırsatlarından yararlanmayı tercih ediyor. Düğün paketleri sadece yeni evli çiftler için değil evini yenilemek isteyen mobilya severler tarafından da tercih ediliyor. Aradığı tüm mobilyaları bir set halinde bulan kullanıcılar, düğün paketi çeşitlerini bozmadan beğendiği renk ve özellik doğrultusunda istediği ürünü satın alır.

Düğün Paketi Almak İsteyenlerin Dikkat Etmesi Gerekenler?

Yaz aylarının gelmesi ile beraber düğün sezonu açılır. Bu doğrultuda birçok yeni evlenecek olan çift firmalar tarafından hazırlanan düğün paketleri tercih ediyor. Mobilya dünyasında avantajlı grup olarak değerlendirilen düğün paketi içerisinde yatak odası takımı, oturma odası ve yemek odası takımı bulunur.

Bu doğrultuda düğün paketi almak isteyenler bazı hususlara dikkat ederek mobilya ihtiyacını karşılamalıdır. Dikkat edilmesi gereken hususlar şu şekildedir:

  • Düğün paketi satın almak isteyenler ürünlerin kalitesini dikkat etmelidir. Çünkü yaşam alanlarını süsleyen mobilyalar bir defa alındığı için en iyisi tercih edilmelidir.
  • Düğün paketi satın almak isteyenler ürünlerin fiyatına dikkat etmelidir. Çünkü bu takımlar avantaj ve fırsat paketi olarak değerlendirildiği için diğer mobilyalara nazaran daha karlı bir imkân tanıması gerekir.
  • Üçlü düğün paketi satın almak isteyenler öncelikle ürünlerin birbiriyle olan uyumuna dikkat etmelidir. Ürünlerin en iyi şekilde kombine edilmiş olması gerekir.
  • Alınacak olan düğün paketlerinin garanti süresini olması gerekir. Bu doğrultuda kesinlikle kurumsal firmalar tercih edilmelidir.
  • Düğün paketi almak isteyenlerin öncelikle bu ürünlerin kullanılacağı evin ölçülerini çok iyi bilmeleri gerekir. Alınacak olan ürünlerin evin yapısına ve projesine uygun olması gerekir.
  • Düğün paketi setleri içerisinde yer alan yatak odası takımı içerisinde bulunan gardırop ve bazanın iç tasarımı da önemlidir. Bu konuda bu ürünlerin fonksiyonel olması tercih edilir.
  • Alınacak olan düğün paketleri içerisinde bulunan tüm malzemelerin dayanıklı ve sağlam olması önemli bir konudur. Mobilyaları uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmak için ham maddesinin kaliteli olmasına dikkat etmek gerekir.
  • Alınacak olan düğün paketi mobilyalarının modern ve estetik tasarımlara sahip olması hususuna dikkat etmek gerekir.

Düğün Paketlerinde Renk Uyumu

Özgün tasarımlara sahip üretilen düğün paketleri en çok beğenilen renklerin uyumu ile hazırlanır. Kişilerin isteğine bağlı olarak tek renk ya da birbiriyle uyumlu renklerin bir araya getirilmesi ile tasarlanan düğün paketleri, yaşam alanlarına güzellik katıyor. Düğün paketlerinde renk uyumunun olması ürünlerin modern ve estetik bir şekilde dizayn edilmesini sağlar. Çeyiz paketi mobilyaları ve daha fazlası için sitemizi inceleyebilir, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Düğün Paketleri Ne Kadar?

Düğün paketi fiyatları; paketin içeriğine göre değişiklik gösterebilmektedir. Mobilya Diyarı olarak müşterilerimize en uygun fiyatla en kaliteli ürünleri sunmayı hedefliyoruz. Düğün paketleri ile ilgili fiyat bilgisine sitemizi ziyaret ederek erişebilirsiniz.

Düğün Paketinde Neler Var?

Düğün paketlerimiz; Koltuk takımı, yatak odası takımı ve yemek odası takımı şeklinde üçlü pakettir.

3'lü Düğün Paketi Nedir?

Üçlü düğün paketi içerisinde; oturma gurubu, yatak odası takımı ve yemek odası takımını bulunduran bir pakettir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.