Modern Yatak Odası Takımları

70.020 TL
52.514 TL
%25 indirimli
66.490 TL
49.866 TL
%25 indirimli
64.845 TL
48.633 TL
%25 indirimli
84.540 TL
63.404 TL
%25 indirimli
99.420 TL
74.564 TL
%25 indirimli
59.945 TL
44.958 TL
%25 indirimli
76.240 TL
57.179 TL
%25 indirimli
71.050 TL
53.286 TL
%25 indirimli
80.970 TL
60.727 TL
%25 indirimli
87.030 TL
65.272 TL
%25 indirimli
84.930 TL
63.697 TL
%25 indirimli
69.240 TL
51.929 TL
%25 indirimli
72.130 TL
54.097 TL
%25 indirimli
66.760 TL
50.069 TL
%25 indirimli
66.760 TL
50.069 TL
%25 indirimli
71.215 TL
53.411 TL
%25 indirimli
80.470 TL
60.352 TL
%25 indirimli
61.925 TL
46.443 TL
%25 indirimli
66.355 TL
49.765 TL
%25 indirimli
79.230 TL
59.422 TL
%25 indirimli
Toplam 66 ürün görüntüleniyor.

Modern Yatak Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları 2024

Mobilyalar evimizin olmazsa olması en önemli eşyalarıdır. Bir evi ev haline getiren unsurlardan biri de tabiki evimizde bulunan mobilyalardır. Mobilya denilince akla gelen birçok eşya bulunmaktadır.

Bunlar koltuk takımı, sehpa, televizyon ünitesi, yemek masası, yatak odası takımı, şifonyer, komodin gibi eşyalardan oluşmaktadır. Bu eşyalar modern tasarımları ile evinize şıklık katmak da ve havasını değiştirmektedir. 

Evlerinizde tercih edeceğiniz mobilyalar sizin karakterinizi de yansıtmaktadır. Ne tarz mobilyalardan hoşlandığınızı anlatarak aslında bir miktarda karakterinizin ne yansıttığını ortaya koymaktasınız. Avangard bir salon takımı ile gösterişi ve ilgi çekmeyi daha çok tercih ettiğinizi anlamak mümkün. 

Modern Mobilya Tasarımları

Köşe koltuk takımları genel olarak sade şeyleri tercih eden ve yorucu dekorasyonlardan uzak duran kişilerin tercihi olmaktadır. Beyaz bir yatak odası takımı sizin oldukça pozitif bir insan olduğunuzu ve olumsuzluktan hoşlanmadığınızı yansıtmaktadır. 

Evinizde  tercih ettiğiniz mobilyalar aslında farkında olmasanızda karakter yapınızdan izler taşımakta ve bunu dışarıya yansıtmaktadır. Evimizdeki eşyaların bizim için bir dışavurum olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Ruh halimiz değiştikçe evimizde bulunan eşyaları da değiştirmek ister sıkıldığımızdan yakınırız. Aslında sıkıldığımız şey eşyalarımız değil alışkanlıklarımızdır. 

Mobilya tercih ederken bu tarz alışkanlıklarınızın sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Aldığınız bir yatak odası takımını 1 sene sonra değiştirmeye karar vermeniz dışarıdan tepki almanıza neden olacaktır. Mobilya türü eşyalar oldukça yüksek maliyetlere sahip olmaktadır. 

Bu yüzden sıkılmayacağınız modern yatak odası takımları arasında bir tercih yapmak ve alışılmışın dışına çıkmak sizin için daha doğru bir karar olacaktır. Modern çizgilerle tasarlanmış mobilyalar yıllar geçsede tasarımının sahip olduğu zarafetini koruyacak sıkılmanız için ortada bir neden bırakmayacaktır. Tasarımlar sadece bugüne bağlı kalarak değil gelecek zamandan izler taşıyarak da üretilmektedir.

Herkesin sahip olduğu bir ürünü almaktansa kimsede olmayan bir eşyaya sahip olmak daha iyi olacaktır. Mobilyaların tasarımı üzerine oldukça düşünülmüş ve sizlerin evinize gelene kadar birçok tasarım planından geçmiş bulunmaktadır. Kimsenin üretmediği ve sahip olmadığı bir mobilyayı üretmek oldukça zor ve zaman alıcıdır. 

Mobilyanın üretim kısmından çok tasarım kısmı vakit almakta ve zorlamaktadır. Tabikide burda mobilya üreticilerimizin verdiği emekleri azınsayamayız. Bir mobilyayı tasarımından son haline getirene kadar harcanan süre çok fazla emek içermektedir. Bu işlemler göz önüne alındığında mobilya fiyatlarının da haliyle yüksek olması normaldir. 

Kaliteli ve güvenilir firmalardan eviniz için uygun mobilya modellerini beğenip tercih edebilirsiniz. Kaliteli olupta uygun fiyata satış yapan firmalar bulunmaktadır. Bu firmalardan bir tanesi de biziz. 

Mobilyalarımızın fiyatları kalitesine göre oldukça uygun ve makbuldür. Müşterilerimizin alım gücüne göre hazırlanmış ve fiyatı belirlenmiş birçok mobilya modelimiz bulunmaktadır. Kendi fiyat aralığınızı bütçenize uygun şekilde belirleyerek sitemizden veya mağazamızdan istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Mobilyalarımız fiyatları herkesin alım gücünü baz alacak şekilde belirlenmiştir. 

Seçmiş olduğunuz mobilyanın fiyatı sizin seçeceğiniz ürünün modeline göre de değişmektedir. Her mobilya modelinin fiyatı aynı olmayıp değişkenlik göstermektedir. Sonuç olarak mobilyalar model olarak farklı üretilmekte farklı kumaş ve malzemelerden meydana gelmektedir. Bir mobilyanın fiyatının diğerine göre daha düşük olması kalite anlamında sizi yanıltmasın kullanılan kumaş ve malzeme farkı da hesaba katılarak mobilyaların fiyatları belirlenmektedir. 

Modern Görünümlü Yatak Odası Takımları 

Yatak odası takımları evimizde bulunan oldukça toparlayıcı ve düzenleyici eşyalar arasında yer almaktadır. Bir yatak odası takımı gardırop, bazalı ve bazasız karyola, şifonyer komodin gibi eşyalardan oluşmaktadır. Yaşam alanlarınızı genişletmek ve evinizdeki gereksiz kalabalıktan kurtulmak için bazalı karyolaları tercih edebilirsiniz. Evinizde kullanmadığınız yorgan yastık, kışlık ya da yazlık kıyafetler, giymediğiniz ayakkabılar ve daha aklınıza gelebilecek bir sürü eşyayı bazanın altına yerleştirebilir ve gereksiz dağınıklıktan kurtulabilirsiniz. 

Bazasız karyolalarda oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Sadece eşya alma kapasitesi bulunmadığı için bazalı karyolalardan biraz farklıdır. 

Her özelliği aynı olmakta sadece bazası bulunmamaktadır. Bazasız olması nedeniyle ayakları oldukça yüksektir. Bu sayede altı kolayca süpürülüp silinebilmektedir. 

Sizde size ve evinize en uygun modern yatak odası takımını satın alabilirsiniz. Yatak odası takımı alırken yatak odanızın büyüklüğüne ve alan biçimine göre tercihler yaparsanız satın aldıktan sonra yerleştirirken ve kullanırken herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmazsınız. Yatak odanızın boyutlarına uyacak şekilde de özel üretimler yapılabilmektedir. Siz sahip olduğunuz yatak odasına uygun eşya ölçülerini alıp firmaya gönderdiğiniz taktirde sizin yatak odanıza uygun ölçülerde mobilyalar tasarlanarak elinize ulaşacaktır. 

Bu sayede satın aldığınız ürünleri evinize yerleştirirken herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Mobilyalar ağır ve büyük boyutlara sahip olduğu için yerinden kolayca hareket ettirmek ve yer değiştirmek çokta mümkün olmamaktadır. Bu anlamda da temizlik yapmak zor bir işlem haline gelmektedir. Almış olduğunuzu mobilyaları ne kadar doğru ve düzenli bir şekilde yerleştirirseniz temizlik yaparken size o kadar çok faydası dokunacaktır. 

Yatak odaları genellikle boyut olarak küçük kalmaktadır. Yatak odalarında birçok eşya yer aldığı hiç hep bir karmaşa hali söz konusudur. Odanızın daha düzenli ve toplu olmasını sağlamak için eşyalarınızı yatak odası takımınız da yer alan baza, gardırop şifonyer ve komodinin içine yerleştirerek daha ferah ve geniş bir ortam elde edebilirsiniz. 

Unutmayın ki evinizi daraltan eşyalar değil eşyaların düzensiz bir şekilde yerleştirilerek kullanılmaya çalışılmasıdır. Yatak odaları için tasarlanan ürünler eşya alma kapasitesi yüksek olacak şekilde tasarlanmıştır. 

Kendi kullanım alanlarınızı kapasitesine göre uygun mobilyayı tercih edebilir ve bu karmaşayı ortadan kaldırabilirsiniz. Dağınık ve kalabalık bir ortam hem gözünüzü hem de ruhunuzu yoracaktır. Büyük bir gardırop bazalı bir karyola 2 adet komodin ve 1 adet şifonyer bu dağınıklığı ortadan kaldıracak kadar eşya alma kapasitesine sahip olup göz zevkinizi de yerine getirecektir. 

Mobilya tercih ederken kaliteli olmasına da önem vermelisiniz. Mobilyalar genel olarak çok fazla değiştirilen ve yenilenen eşyalar değildir. Mobilyaları boyutundan dolayı taşıması oldukça zor ve fiyatı da oldukça yüksektir.Bu sebeple kolay kolay değiştirme şansı oldukça azalmaktadır. 

Alınan bir mobilyanın uzun yıllar kullanılmasını ve dayanmasını hepimiz isteriz. Bu yüzden mobilya almadan önce kaliteli ve güvenilir firmaları tercih etmeliyiz. Güvenilir bir firma her zaman sattığı ürünün arkasında olmalı ve müşteriye hak vermelidir. 

Unutmayın ki müşteri her zaman haklıdır. Mobilyalar da meydana gelen bazı sıkıntıları üretici firma üzerine almamakta ve kullanıcı hatası olarak görerek ürününe sahip çıkmamaktır. 

Bu tarz durumlara karşı garanti kapsamına güvenseniz bile yaşanan sorunu garanti kapsamı dışında olduğunu söyleyerek size yardımcı olmayacaklardır. Bu durumları yaşamanız oldukça olasıdır. 

Güvenilir bir firmadan alışveriş yaparsanız yaşanacak herhangi bir sıkıntıda size yardımcı olarak mağdur olmamanız için ellerinden geleni yapacaklardır. Mobilyanın uzun ömürlü olabilmesi elbetteki müşterinin nasıl kullandığına bağlıdır. Ama bir sorun yaşanıp yaşanmayacağının garantisini hiçbir firma veremez. 

Sadece sorun çıkması durumunda üstlerine düşen görevi yerine getireceklerdir. Bu sebepten ötürü seçtiğiniz firma kaliteli olmalıdır. Tanınmış büyük firmalar genel olarak kötü ürünler üretmez ve satmazlar. 

Müşteri memnuniyeti bu firmalar için oldukça önemlidir. Hiçbir firma hatalı ürün satışı yaparak elindeki müşteriyi kaybetmeyi göze almaz. Nadir de olsa aksi şekilde satış yapan firmalar olabilir. Müşterilerin bunlara karşı dikkatli ve seçici olması tavsiye edilmektedir. 

Modern Yatak Odası Fiyatları

Yatak odası takımları hem şık hem de kullanışlı ürünlerden oluşmaktadır. Tercih edeceğiniz yatak odası takımının fiyatını seçmiş olduğunuz yatak odası modeli ve içerisinde yer alan eşyaların özellikleri belirlemektedir. Kısacası yatak odası takımları ile ilgili net bir fiyat bilgisi verilememektedir. Siz yatak odanızda hangi eşyaları tercih edeceğinize karar verdikten sonra almak istediğiniz eşyaların fiyatlarını tek tek kontrol ederek size ne kadara mal olacağını hesaplayabilirsiniz. "Uygun fiyatlı bir yatak odası takımı almak istiyorum", diye düşünüyorsanız tercih edeceğiniz mobilya modelleri arasında en uygun fiyatlı olana göz atarak beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz. 

Yatak odası takımı içerisinde yer alan, bazalı ve  bazasız karyola, gardırop, komodin ve şifonyerler farklı fiyatlara sahiptir. Bunun yanında bu takımın içerisinde yer alan ürünlerin modeli değiştikçe fiyatında değişkenlik göstermektedir. Beğendiğiniz ve ev dekorasyonunuza uyan istediğiniz yatak odası takımı modeline sahip olabilirsiniz. Yatak odasındaki eşyalar evinizin yatak odasına uyacak şekilde ayarlanabilir. 

Yatak odanız küçük ise 6 kapaklı bir gardırop yerine 4 kapaklı bir gardırop tercih ederek yaşam alanınızı genişletebilirsiniz. İsteğinize göre komodin veya şifonyer satın alabilirsiniz. Eğer eviniz küçük ise alacağınız yatak odası takımından çıkarabilir ve satın almayabilirsiniz. Nasıl bir yatak odası takımı istediğiniz ve tercih edeceğiniz tamamen size kalmaktadır. 

Yatak odanızda tercih edeceğiniz yatak odası takımı modellerinde satın almadan önce değişiklik yapabilirsiniz. Örneğin gardırobunuzu 4 kapaklı veya 6 kapaklı tercih edebilir kapaklı olmasını istemiyorsanız sürgülü modelini isteyebilirsiniz. Yatak odanızdaki gardırobun aynalı mı aynasız mı olmasına siz karar verebilirsiniz. 

Yatağınızın karyolasının bazalı mı bazasız olmasını istediğinizi belirterek ona göre sipariş verebilirsiniz. Verecek olduğunuz siparişlerde model değişikliği yapmanız fiyat değişikliğini de beraberinde getirmektedir. Her model farklı bir fiyata sahiptir. 

Gardıropta bölüm sayısı arttıkça fiyat da artmaktadır. Bazalı karyola tercih etmeniz de fiyat artışına neden olacaktır. Başta da söylediğimiz gibi mobilya fiyatları konusunda net bir cevap vermek mümkün olmamaktadır. 

Uygun fiyatlı mobilya tercih etmek isterseniz bilindik ve güvenilir bir firmadan satın alma işlemi yapmalısınız. Mobilya konusunda uygun fiyat aralığına sahip çok fazla firma bulunmamaktadır. Tercihiniz uygun olmasından yana ise sezon sonuna doğru mobilyalarda yapılan indirimleri kaçırmamalısınız.

Her sezon da yeni bir mobilya tasarımı piyasaya sürülüp üretildiği için bir önceki sezonda kalan ürünler indirime girmekte ve oldukça makul fiyatlara müşteriler için satışa sunulmaktadır. Siz de bu sezon sonu indirimlerini kaçırmadan evinize şıklık katın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.