Baza - Başlık

19.640 TL
14.729 TL
%25 indirimli
16.210 TL
12.157 TL
%25 indirimli
17.280 TL
12.959 TL
%25 indirimli
19.095 TL
14.321 TL
%25 indirimli
19.060 TL
14.295 TL
%25 indirimli
18.080 TL
13.560 TL
%25 indirimli
19.480 TL
14.609 TL
%25 indirimli
20.410 TL
15.307 TL
%25 indirimli
19.385 TL
14.538 TL
%25 indirimli
9.790 TL
7.343 TL
%25 indirimli
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Baza, Yatak Başlığı Modelleri ve Fiyatları 2024

Zevke göre değişen tarz ve modellerde yatak odası tasarımlarına uygun baza ve yatak başlığı modellerine rahatlıkla rastlanabilir. Yatak odanızı dekore ederken yatak odası başlığının önemli bir unsur olduğunu unutmamakta fayda var. Kumaşından rengine kadar değişen modelleriyle baza ve yatak başlıkları arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.

Modern, chester veya vintage; tarzınız hangisinden yana olursa olsun tasarım stilini yansıtan baza ve yatak başlığı modellerinin tek kişilik ve çift kişilik alternatif seçenekleri bulunuyor. İster yatak ve yatak başlığı isterseniz de yalnızca baza ve yatak başlığı modelleri arasından seçim yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Alışverişinizi ihtiyacınıza göre şekillendirilebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Yatak Başlığı Modelleri

Yatak başlığı modelleri çeşitli ölçülerde üretilirler. Bu sayede her yatak odasına uyumlu ebatlarda modeller bulmak oldukça kolaydır. Yatak başlığı modellerinde belirli seçenekler arasından kumaş, renk ve ölçü değişikliği yapılabiliyor. Mağazamızda beğendiğiniz bir modelde kumaş ve renk değişimi yapmak isterseniz iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

En çok tercih edilen yatak başlığı modellerinden bazıları şunlardır:

Chester yatak başlığı modelleri zamana meydan okurcasına en çok tercih edilen yatak başlığı modelleri arasında ilk sırada yerini koruyor. Kapitoneli düğmeleri ile her ne kadar temizliği özen gerektirse de asil görünümleri ile halen en çok tercih edilen modeller arasındadır.

Avangard yatak başlığı modelleri ise görkemli bir görünümü beraberinde getiriyor. İşleme ve taş gibi detaylar ile süslenebilen bu modellerin modern çizgiler ile buluştuğu daha sade seçenekleri de bulunmaktadır. Doğal ve işlemeli özel tasarım avangard yatak başlığı modelleri fiyatları bakımından ise diğerlerinden ayrı tutulmalıdır.

Tamamen modern bir tarz yatak başlığı düşünenler için deri ve kadife kumaş kaplamalı modeller tavsiye edilebilir. Hem temizlemesi kolay hem de hoş bir görünüme sahip modern yatak başlığı modelleri yenilikten hoşlananların tercihi oluyor.

Ferforje yatak başlığı modellerine gelecek olursak geleneksel tarzıyla heyecan verici tasarımlara sahip sayısız seçeneğini vardır. Hem doğal ve otantik bir görünüm hem gösterişli ve klasik yatak başlığı görünümü hem de modern yatak başlığı modellerinin kolaylıkla ferforje yatak başlığı modellerine yansıtılabiliyor olması da en büyük avantajıdır.

Baza Başlığı Modelleri

Baza başlığı modelleri boyutlarına ve yatak kapasitesine bağlı olarak farklı alternatifleri beraberinde getiriyor. Mobilya Diyarı mağazamızda yatak odaları için çift kişilik, çocuk ve genç odaları için tek kişilik baza ve yatak başlığı modelleri bulunmaktadır.

Çift Kişilik Baza Başlığı Modelleri

Açılır kapanır sistemlere sahip baza yataklara başlık bakarken farklı renkleri ve desen seçeneği bulunan kumaşlar arasından tercihte bulunabilirsiniz. Genellikle 160x200 cm standart ölçüleri bulunan çift kişilik baza başlığı modellerinde 160x160 cm, 160x180 cm ve 160x200 cm gibi farklı ebatları da üretilmektedir. Bu ebatlar genellikle yatağın ölçüleridir. Ancak yatak ölçüleri baza başlığı ölçüsüne karar vermenin en kolay yoludur.

Tek Kişilik Baza Başlığı Modelleri

Tek kişilik baza başlığı modelleri özellikle çocuk ve genç odası mobilyaları arasında yer verilen bir parçadır. Özel desenler ile tasarlanan pek çok çocuk tek kişilik baza başlığı modellerinin yanı sıra genç odası baza başlığı modelleri de çok fazla çeşitlilik gösterir. Ahşap, metal, deri ve ferforje gibi çeşitli seçeneklere sahip tek kişilik baza başlığı modelleri bulunmaktadır.

Yatak başlığı modelleri arasında odayı tasarlamak istediğiniz görünüme uyacak renk ve kumaş deseni oldukça çeşitli olduğundan kolaylıkla bulunabiliyor. Yatak başlığında deri yetişkin odalarında sıklıkla tercih ediliyor olsa da gençlerin de tek kişilik deri yatak başlıklarına olan ilgisi oldukça fazladır. Deri denilince akla hemen siyah ve kahverengi de gelmesin. Farklı renk ve desenleriyle deri yatak başlıkları arasından seçim yapabilirsiniz.

Ahşap tek kişilik yatak başlığı modelleri de genç odası mobilyalarında sıklıkla yer verilen alternatiflerdendir. Şık, kullanışlı ve en önemlisi sağlıklı olması nedeniyle ahşap yatak başlığı modelleri hem çocuk hem de genç yatak odalarında tercih edilirler.

Baza ve Yatak Başlığı Montajı Nasıl Yapılır?

Yatak başlığı montajı kolaylıkla yapılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yatak veya baza başlığı montajı yardım alarak birkaç dakika gibi bir sürede tamamlanabilir. Yatak başlığı, yatağa monte edebilmeye yardımcı olacak vidalar ile birlikte gönderilir. Yatak başlığında yer alan yuvalar yatağa vidalar yardımıyla tutturulur. Montaj işlemi tamamlandıktan sonra baza başlığının tam oturup oturmadığı kontrol edilmelidir.

Baza ve yatak başlığı satın aldığınızda nakliye ve montaj hizmetlerini birlikte alabilir, ulaşım ve kolay kurulum seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Böylece taşıma sırasında oluşmuş olabilecek herhangi bir duruma karşı anında destek alma fırsatınız da olabilir. Garantili ürün satışı sayesinde baza ve yatak başlığınızda bir sorun ile karşılaştığınızda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Baza ve Yatak Başlığı Fiyatları

Herhangi bir nedenden dolayı eskiyen baza ve yatak başlığınızı değiştirmek istediğinizde yatak boyutunuza uygun baza ve yatak başlığı modellerini inceleyebilirsiniz. Birbirine geçirmeli mekanizmaları nedeniyle yatağınız ile yatak başlığının uyumlu olup olmadığı konusunda detaylı bilgi almak isterseniz iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Çeşitli ölçülerde baza ve yatak başlığı bulunmasının yanı sıra kullanılan kumaş türü, rengi ve malzemesi ile birbirinden ayrılan pek çok baza ve yatak başlığı modeli bulunmaktadır. Aynı ölçüde bir başlık modeli ile başka bir modelin arasında fiyat farkı olabileceği gibi farklı renk tercihleri de baza ve yatak başlığı fiyatlarını etkileyecektir.

Kişisel tercihlerinizi önemseyerek sizlerin isteklerine göre şekillenebilen mobilya hizmeti veren firmalar ile çalışan Mobilya Diyarı, zevkinizi yansıtacak mobilyalara ulaşmanızı sağlıyor. Beğendiğiniz bir baza ve yatak başlığı modelinin renk ve kumaşında değişim yapabilirsiniz. Bu durumda standart renklerin dışında bir tercih yaparsanız fiyat farkının oluşabileceğini belirtmek isteriz.

Yatak başlıkları mobilya mağazamızdan tek başına satın alınabileceği gibi takımı olduğu yatak veya baza ile birlikte de satışa sunulmaktadır. Yatak odası takımı satın almak isterseniz indirimli yatak başlığı fiyatları ile hizmet alabilirsiniz. Online alışveriş mağazamızda beğendiğiniz bir baza ve yatak başlığı modelinin boyutları, renk ve kumaş seçenekleri hakkında bilgi almak için Mobilya Diyarı iletişim numaramızı hemen arayabilirsiniz.

Baza ve Yatak Başlığı Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Baza başlığı yatak ile duvar arasında bulunur. Hem görüntü olarak odaya bir dekor unsuru katar hem de işlevsel özelliklere sahiptir. Sırt dayama sağlarken, aydınlatma gibi ekstra mekanizmalar ile donatılmış özellikler ile donatılmıştır. Tüm bunların yanı sıra baza ve yatak başlığının dayanıklı olması önemlidir.

Yatağınızla uyumlu girişleri olmayan başlıklar mekanizma tam yerine oturmadığından sallanmasına ve hatta düşmesine neden olabilir. Bu nedenle yatak başlığı seçerken yalnızca başlık satın alınacaksa mevcut yatak ile baza girişlerinin uyumlu olduğundan emin olunmalıdır.

Yatağın genişliği ile yatak başlığının genişliği birbirini tamamlayabiliyor olmalıdır. Örneğin küçük yataklara küçük ebatlarda baza başlığı, büyük yataklara ise büyük ebatlarda baza başlığı tercih edilmelidir. Kenarlardan ufak bir çıkıntı olabilir ancak yataktan daha küçük görünen bir baza başlığı hoş bir görüntü sunmayacaktır.

Mevcut yatağınız için başlık bakıyorsanız ölçülerin uyumlu olması gerekir. Bazı durumlarda ise uyumluluk oldukça zor hale gelebiliyor. Dilerseniz birbiriyle uyumlu yatak ve yatak başlığı modellerimizi yakından inceleyebilir, indirim kampanyalarından yararlanarak ekonomik fiyatlara baza ve yatak başlığı satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.