pop up.png (11 KB)

Oturma Grupları

33.280 TL
26.623 TL
%20 indirimli
32.840 TL
26.271 TL
%20 indirimli
47.625 TL
38.099 TL
%20 indirimli
46.220 TL
36.975 TL
%20 indirimli
35.220 TL
28.175 TL
%20 indirimli
44.080 TL
35.263 TL
%20 indirimli
41.415 TL
33.131 TL
%20 indirimli
37.940 TL
30.351 TL
%20 indirimli
37.520 TL
30.015 TL
%20 indirimli
48.965 TL
39.171 TL
%20 indirimli
32.575 TL
26.059 TL
%20 indirimli
56.770 TL
45.415 TL
%20 indirimli
36.400 TL
29.119 TL
%20 indirimli
33.890 TL
27.111 TL
%20 indirimli
62.210 TL
49.766 TL
%20 indirimli
37.710 TL
30.167 TL
%20 indirimli
41.830 TL
33.463 TL
%20 indirimli
58.840 TL
47.071 TL
%20 indirimli
29.650 TL
23.719 TL
%20 indirimli
49.610 TL
39.688 TL
%20 indirimli
Toplam 167 ürün görüntüleniyor.

Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları 2023

Evde geçirdiğimiz zamanın rahat ve güzel geçmesine olanak sunan mobilya takımları farklı konsept ve tasarımda üretimleri yapılmaktadır. Düğün döneminde yeni evlenen çiftlerin ilk etapta araştırma yaptıkları ve satın almak istedikleri ev eşyasının başında gelen oturma grupları, ihtiyaca göre salon veya oturma odasında kullanılmak üzere tercih edilmektedir. Oturma grupları 2 adet 3 kişilik ve 2 adet tek kişilik olmak üzere 4 parçadan oluşmaktadır. 

Her ihtiyacı karşılayabilmek adına farklı konseptlerde oturma grupları satışı da yapılmaktadır. Oturma grupları standart bir yapıya sahip olmaması ile beraber kişilerin tercihine göre parça sayısı ve ürün özellikleri değişmektedir. 1 adet 3 kişilik 1 adet 2 kişilik ve 2 adet tek kişilik olmak üzere oluşturulan oturma grupları kişilerin en çok tercih ettiği konseptlerin başında gelir. Mobilya tasarımcıları tarafından her zevke hitap edebilecek geniş ürün yelpazesi ile üretilen kanepe takımı ayrı parçalar olarak alınabildiği gibi takım halinde de almak mümkündür.

Oturma Grubu Modelleri 

Onlarca alternatifte üretilen oturma grupu modelleri spor oturma grupları, modern oturma grupları, klasik oturma grupları olacak şekilde üretimleri yapılar. Mobilya sektörü diğer sektörlerde olduğu gibi her yıl modayı takip ederek renk ve tasarımlarını sürekli güncel tutulmaktadır. 

Özellikle son yıllarda 4 parça halinde satılan oturma grupları ikişerli olarak aynı renklerde olacak şekilde 2 renk seçeneği ile sunulmaktadır. Bu sayede daha zarif ve estetik bir görünüm elde etmek mümkündür. Yataklı bir yataksız özelliklerde üretimler yapılarak farklı seçeneklerde müşterilere tercih imkânı sunulmaktadır. 

Leke tutmayan ve nano teknoloji ile üretilen kumaşların oturma gruplarında kullanılması temizliği daha kolay hale getirmektedir. Oturma odaları kullanılan mobilya ve aksesuarlar ile misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz ferah ortamlar oluşturmanız mümkündür. Spor oturma grupları genç ve dinamik yapıları yataklı ve sandıklı seçenekleri ile üretilmektedir. Öğrenci evlerinde ve ofis gibi mekânların tasarımında sıklıkla tercih edilen spor oturma grupları sağlam ve kaliteli özellikleri ile uzun yıllar kullanım imkânı sunar. 

Oturma Grubu Fiyatları 

Geniş ürün yelpazesi, mobilya satın almak isteyen kişilerin kararsız kalmasına neden olmaktadır. Bu noktada birçok zevke ve ihtiyaca göre köşe takımı, chester koltuk takımları, tekli koltuk, L koltuk takımı, berjer üretilerek evimiz için en uygun olan tasarım noktasında tercihte bulunabilirsiniz. Mobilya üreticileri bazı dönemlerde yapmış oldukları kampanyalar ile mobilya satın almak isteyen kişiler indirimli oturma grubu almalarına olanak sunarlar. 

Düşük bütçeye sahip kişilerin bu dönemlerde yaşam alanları kaliteli ve uzun ömürlü mobilya alma ihtimalleri çok daha fazladır. Birçok bütçeye hitap eden oturma grubu fiyatları farklı kriterler göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Özellikle kullanılan yay ve sünger kalitesi, kumaş yapısı, tasarımını ve uygulanan işçilik fiyatların değişkenlik göstermesine neden olmaktadır. 

Konfor Ve Şıklık Bir Arada

Modern koltuk takımı üretildiği malzeme kalitesi uzun yıllar kullanabileceğiniz konforlu ve şık çizgilere sahip tasarımları ile evlerinizin vazgeçilmez parçalarıdır. Çelik konstrüksiyon ve endüstriyel ahşap kullanılarak üretilen chester koltuk takımı tercihe göre yataklı ve yataksız çeşitleri bulunmaktadır. Modern renkler ve özel tasarımları ile göz dolduran koltuk takımları geniş oturumları farklı renklerin bir arada uyum içerisinde kullanıldığı konseptler ile kullanıcısını ziyadesiyle memnun etmektedir. 

Tarzınıza Uygun Oturma Grubu

Modern oturma grupları misafir ağırlayabileceğiniz ve ailenizle kaliteli vakit geçirmenizi sağlayan şık ve konforlu yapıya sahiptir. Dinamik çizgileri salon ve oturma odasında renk uyumu yakalamanız da sizlere yardımcı olacak farklı kombinler oluşturmak için kurumsal firmaların tercih edilmesi önemlidir. Anti kanserojen malzemenin kullanılması, sırt bölümünde çelik konstrüksiyon kullanılması, çocuk salonu uyumluluğu, sizler için güvenli kullanım imkanı oluşturacaktır. Köşe koltuk takımları evinizde geniş bir kullanım imkânı sunacaktır.

Oturma Grubu Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Oturma odası ve salonda kullanılan oturma grubu ve koltuk takımları satın alınırken bazı püf noktaları dikkat etmek, rahat ve konforlu bir kullanım imkânı elde etmenizi sağlayacaktır. Özellikle kumaş kalitesi çok büyük önem taşımaktadır. Leke tutmayan, antibakteriyel uzun yıllar kullanımında dâhil yıkanmama özelliği bulunan koltuk takımları tercih edilmelidir. Oturma grubu ve koltuk takımları ile beraber bir bütün oluşturan yastık ve kırlent kılıflarının çıkarılabilir ve koltuk renkleri ile uyumlu olması önemlidir. 

Satış sonrasında mağduriyet yaşamamanız adına satın alacağınız ürünlerin mutlaka belli bir garanti süresi bulunmalıdır. Satın alınan ürünlerin kullanım talimatları ve temizlik talimatlarına uygun şekilde kullanılması, uzun ömürlü kullanım imkânı sunacaktır. 

Ayrıca yaşam alanlarının büyüklüğüne göre mobilya tercihinde bulunmak, daha ferah ortamlar elde etme imkânı sunacaktır. Yataklı kanepe oturumu küçük evlerde fonksiyonel kullanım imkânı ile avantaj sağlamaktadır. Sandıklı kanepe özelliği ile yeni bir depo alanı elde etme imkânı sağlamaktadır.

Oturma Grubu Özellikleri

Ev dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan koltuk takımları ve oturma grupları dekore edilecek olan odanın ölçüleri göz önünde bulundurularak tercih edilir. Kişisel zevk ve tercihlerin yanı sıra oda büyüklüğü mutlaka dikkate alınmalıdır. Oda yapısı küçük olan evlerde L koltuk modelleri geniş bir kullanım imkânı sunacaktır. Bu sayede küçük odaları daha kullanışlı hale getirmek mümkündür. 

Kullanım ihtiyaçları dikkate alınarak tekli koltuk tercih etmek sizin için özel alanlar oluşmasını sağlayacaktır. Tekli koltuklar hafif olması nedeniyle oturma düzenini kolay değiştirmenize olanak sunacaktır. Mobilya takımlarının tamamlayıcı konumunda bulunan tekli koltuklar muhteşem bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Köşe takımları içerisinde bulunan tekli koltuklar cam kenarına konularak manzaranın tadını çıkarmanıza olanak sunar. 

Tarzından ödün vermeyen ve nostalji tutkunu kişilerin en çok tercih ettiği klasik oturma grupları farklı duygular yaşamanızı sağlayacaktır. Klasik koltuk takımlarında odaya giren ışık miktarı göz önünde bulundurularak renk tercihinde bulunulduğu zaman daha ferah ve şık mekânlar oluşturmanız mümkündür. Chester koltuk takımı lüks ve gösterişi seven kişilerin tercih ettiği kapitone düğmeler kullanılarak üretilen modeldir. 

Koltuk Takımı Ve Oturma Grubu Arasındaki Farklar

Evlerimizde kullandığımız oturma grupları ve koltuk takımları arasında belli başlı farklar bulunmaktadır.

  • Koltuk takımında geniş bir oturum alanı, oturma grubu daha dar bir oturum alanı olunur.
  • Koltuk takımları set halinde satılırken, oturma grupları parçalar halinde alınabilir. 
  • Oturma grupları çekyat ve özelliği bulunurken, koltuk takımlarında tercihe bağlı değişmektedir.
  • Koltuk takımları çok zengin bir konsepte tasarımı yapılırken, okuma gruplarında belli bir kalıp çerçevesinde üretilmektedir.
  • Oturma grupları koltuk takımlarına göre daha ekonomik özelliğe sahiptir.
  • Oturma grupları oturma odası için, koltuk takımları ise salon için sıklıkla tercih edilir.
  • Oturma gruplarında fonksiyonellik ön planda iken koltuk takımlarında konfor daha öne çıkar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.