pop up.png (11 KB)

Blog

Kaliteli bir mobilya takımı seçimi yapmak yeni bir iç mekan düzeni kurmak isteyenler açısından önemlidir. Ev, iş yeri içinde kaliteli mobilyalar seçmeniz özel tasarım oluşturmak adına avantaj sağlayacaktır.

Mobilya Diyarı, özellikle yeni evlenen çiftler için kaliteli mobilyalar ile düğün paketleri oluşturmakta bu anlamda hem evin stili için danışmanlık gerçekleştirmekte hem de kalite ve uygun fiyatı bir arada tutarak hizmet sunmaktadır.

Şönil, kendinden yapılan iplik ve bu iplikten yapılan kumaş içinde kullanılan bir isimdir. Şönil kelimesi dilimize Fransızca tüylü saçak anlamına gelen chenille kelimesinden geçmiştir. 18. yüzyıldan beri kullanılan bu kelime aynı zamanda bu zamandan beri üretilip kullanılmaya başlanmıştır.

Koltuklarımız evlerimizin vazgeçilmez mobilya parçalarından biridir. Yoğun geçen iş gününün ardından evlerimizde kendimizi rahat hissedeceğimiz ve dinleneceğimiz ilk yer koltuklarımızdır.

Stüdyo daire tüm yaşam alanlarının iç içe olduğu daire tipi olarak nitelendirilir. Stüdyo daireler normal dairelere göre daha küçük yaşam alanlarına sahiptirler. Stüdyo dairelerin tasarımı mutfağın, yaşam alanlarının ve uyuma alanlarının bir arada olması şeklindedir.

Yemek masaları evlerde hem misafir ağırlamak hem de günlük hayatımızı kolaylaştırmak için büyük bir öneme sahiptir. Özellikle kalabalık ailelerin sıklıkla tercih ettiği yemek masaları, bir evde olması gereken mobilyalardan biridir.

Duvar renkleri evlerde dekorasyon açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Evdeki diğer eşyaların uyumu duvar rengi ile muhakkak sağlanmalıdır. 

Kitap okuma alışkanlığına sahip olan ve kitap okumayı seven kişiler için konforlu ve huzurlu bir ortam olmazsa olmazlar arasındadır. Bunun için kitap okuma köşesi oluşturmak harika bir fikir. 

Zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz evlerde renklerin düşündüğünüzden çok daha fazla önemli olduğunu biliyor muydunuz? Bazen yalnızca kaliteli mobilya seçimi yeterli olmayabiliyor. Doğru odada doğru rengin kullanılması ortamın enerjisini yükseltmekte ve kişilerin vakit geçirdikleri ortamın daha huzurlu olmasını sağlamaktadır.

Evlerin dekorasyonlarında berjerlerin önemli bir yeri vardır. Berjerler, hem dekoratif olarak çok şık mobilyalardır hem de işlevsel olarak size kendi alanınızı yaratma imkânı verirler. Berjerler, evlerin yanı sıra otellerde, restoranlarda, kafelerde de yaygın olarak kullanılan mobilyalardan biridir.

1 2 3 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.