pop up.png (11 KB)

Blog

Şönil, kendinden yapılan iplik ve bu iplikten yapılan kumaş içinde kullanılan bir isimdir. Şönil kelimesi dilimize Fransızca tüylü saçak anlamına gelen chenille kelimesinden geçmiştir. 18. yüzyıldan beri kullanılan bu kelime aynı zamanda bu zamandan beri üretilip kullanılmaya başlanmıştır.

Koltuklarımız evlerimizin vazgeçilmez mobilya parçalarından biridir. Yoğun geçen iş gününün ardından evlerimizde kendimizi rahat hissedeceğimiz ve dinleneceğimiz ilk yer koltuklarımızdır.

Yemek masaları evlerde hem misafir ağırlamak hem de günlük hayatımızı kolaylaştırmak için büyük bir öneme sahiptir. Özellikle kalabalık ailelerin sıklıkla tercih ettiği yemek masaları, bir evde olması gereken mobilyalardan biridir.

Duvar renkleri evlerde dekorasyon açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Evdeki diğer eşyaların uyumu duvar rengi ile muhakkak sağlanmalıdır. 

Evlerin dekorasyonlarında berjerlerin önemli bir yeri vardır. Berjerler, hem dekoratif olarak çok şık mobilyalardır hem de işlevsel olarak size kendi alanınızı yaratma imkânı verirler. Berjerler, evlerin yanı sıra otellerde, restoranlarda, kafelerde de yaygın olarak kullanılan mobilyalardan biridir.

Mobilyalar evlerin en önemli parçalardır. Genel bir tabir olarak mobilya, birçok farklı ev ürünün tarif etmektedir. Yataklar, gardıroplar, şifonyerler, komodinler, koltuk takımları, berjerler ve benzeri birçok ürün mobilya kategorisinde yer almaktadır.

En kullanışlı koltuk kumaşı seçeneği, kişiden kişiye göre değişkenlik gösterecektir. Bu soruya genel bir cevap olarak, ihtiyacınıza en uygun kumaşın sizin için en ideal olduğunu söylemek mümkündür.

Tüm temizlik prosedürleri ve temizlik ürünleri, her mobilya için ideal bir seçim olmayabilir. Hem iç hem de dış mekan mobilyalarınızı, hangi yöntemlerle nasıl temiz tutabileceğinize dair detaylı bilgiler için okumaya devam edin.

Evine yeni bir oturma odası, salon takımı veya bir yemek odası takımı almak isteyenlerin karşısına mutlaka ekstra bir mobilya seçeneği olarak berjerler çıkmıştır.

Evinizin farklı odalarına ekleyebileceğiniz “bench”ler çok yönlü mobilyalardan birisidir. Hem oturmak hem de davetkar bir ortam oluşturmak için harika bir alan olarak hizmet eder. 

1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.