Blog

Bazı oturma odalarının rahat ve göz alıcı, bazılarının ise düz veya henüz bir bütünlük kazanmamış gibi göründüğünü fark etmişsinizdir. Bahsi geçen her iki odanın görünümünü etkileyen tasarım sırrı aslında çok basit sanılan ancak büyük bir fark yaratmanızı sağlayan renklerin uyumudur.

Evinizde istenilen görüntüyü oluşturmak düşünüldüğü kadar kolay olmayabiliyor. Özellikle renk seçeneklerinde yanılgıya düşmek arzulanan görüntüyü elde etmede en büyük engel olarak karşımıza çıkıyor.

Evleri dekore etmek amacıyla alınan mobilya, halı, sanat eseri, aydınlatma kısacası her şey üretildiği zamanın görsel tasarım unsurlarını yansıtabilir veya çağdaş, antika, vintage veya retro gibi stiller ile bazı dönemlere gönderme yapıyor olabilir.

Bir ev için mobilya tasarımı seçerken birçok farklı malzeme türü ile karşılaşılır. Ev dekorasyonunda kullanılan en önemli malzemelerden biri şüphesiz masif ahşaptır.

Oturma odasının dekorasyonunu gerçekleştirmek için odanızın boyutlarından ziyade; "mevcut alan en verimli şekilde nasıl kullanılabilir, odada eşya yerleşimi nasıl yapılabilir, hangi tür işlevlere sahip ürünlere yönelmek gerekir?" gibi sorulara doğru yanıtı vermek önemlidir.

İster oturma odanızı komple yeniden dekore etmek isteyin, ister sadece koltuk takımlarını yenilemek isteyin; renklerin ev dekorasyonundaki etkisi tartışılamaz.

Ev dekorasyonunda başarıyı yakalamak yalnızca ürünlerin kalitesi veya belirli bir tarzı yansıtması ile ilgili değil her şeyin bir uyum içerisinde sunulması ile mümkün olmaktadır.

Sınırsız hayal gücüne sahip çocuklara özel bir oda dekore ederken, yaratıcılıklarını göz önünde bulundurmak elbette kaçınılmazdır.

Televizyon masaları, oturma odası ve salonlar için olmazsa olmaz mobilyalardandır. Her tarza ve zevke uygun TV masalarıyla karşılaşmak mümkündür.

Yoğun ve yorucu bir günün sonunda, beyaz yatak odası ev sakinleri için rahatlatıcı bir iç mekandır. Beyazın dinginliği, karşı konulmaz asaleti ve dikkat dağıtmayan özelliği ile yatak odalarınızı dekore edebilirsiniz.

1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.