Blog

Ahşap mobilyalar her ne kadar klasik tarz gibi değerlendirilseler de hiçbir stil sınırı tanımazlar. Süslü ve geleneksel tarzdan, şık ve modern tarzlara kadar pek çok kategoride ahşaba yer verilmiştir.

Ev, dış dünyadan uzaklaşmamızı sağlayan tek sığınağımızdır. Burada kendimizi rahat, güvende ve mutlu hissetmek isteriz. Renk şemaları ile oynayarak ideal bir ev dekorasyonu ile evinizi hiç olmadığı kadar seveceğiniz tasarımlara imza atmak mümkün.

Evine yeni mobilya alan herkes yeni mobilyaların etrafa yaydığı kokuya aşinadır. Yeni bir mobilya satın alındığında belki günler belki de haftalarca kalan mobilya kokusuna maruz kalabiliyoruz.

Yüklük modelleri; yorgan, nevresim, battaniye, vb. ürünlerin depolandığı işlevsel mobilyalardandır. Her evde bulunması gereken mobilya olan yüklükler, birçok farklı ölçü, tasarım, malzeme çeşidi ve renk varyasyonuyla üretilmektedir. 

Yatak odalarının metrekaresi evin büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Ancak bir yetişkinin hayatının yaklaşık olarak yüzde 30’unu yatak odasında geçirdiği düşünülürse rahat hissedebilmek için yatak odasının uygun boyutlarda olması önemlidir. 

Sehpa, masa, kitaplık ve dolap gibi hem evde hem de iş yerlerinde kullanılan mobilyanın ve eşyanın temizlenmesi esnasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. 

Yatak odasını tamamlayan mobilya parçalarından biri olan komodin, genellikle iki kişilik set olarak tasarlanır. Bir veya iki çekmeceye sahip küçük bir masa gibi düşünülebilir.

Koyu renk oturma gruplarını nötr tonlar ve ahşap dekor ürünleriyle tamamlayarak hem modern hem de ortama yumuşak bir görünüm kazandırılabilir. 

Ferah ve geniş bir salonu dekore etmek tercihleri sınırlandırmaz ancak küçük bir alanı dekore etmekten daha zor olsa da eğlenceli gelebilir.

Oturma odası, sehpa olmadan tamamlanmış sayılmaz. Sehpalar oturma odası mobilyalarınızla uyum sağlayarak şık bir görünüm veya cesur bir tarz sunabilir.

1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.