Blog

Tüm temizlik prosedürleri ve temizlik ürünleri, her mobilya için ideal bir seçim olmayabilir. Hem iç hem de dış mekan mobilyalarınızı, hangi yöntemlerle nasıl temiz tutabileceğinize dair detaylı bilgiler için okumaya devam edin.

Evine yeni bir oturma odası, salon takımı veya bir yemek odası takımı almak isteyenlerin karşısına mutlaka ekstra bir mobilya seçeneği olarak berjerler çıkmıştır.

Evinizin farklı odalarına ekleyebileceğiniz “bench”ler çok yönlü mobilyalardan birisidir. Hem oturmak hem de davetkar bir ortam oluşturmak için harika bir alan olarak hizmet eder. 

Günlük hayatımızda rahatlığımızı ön plana çıkaracak bir çok etken bulunmakta. Yoğun temponun, gün içindeki akışın ne kadar yorucu ve tempolu geçtiği bilinmekte. Bu sebepten dolayı koltuk seçimi rahatlığı ön plana çıkarmak adına önemlidir. 

Oturma odaları, en çok zaman geçirilen, belki de evlerin en önemli yeridir. Peki Oturma odası dekorasyon fikirleri neler olabilir? Detaylarını sizler için derledik.

Salon, evlerin en özen gösterilen, en değerli yeridir. Dekorasyonu da aynı şekilde titizlikle yapılmalıdır. Salon dekorasyon fikirleri ve önerileri de her zaman dikkat çekmektedir.

Bebek odası dekorasyonu güvenli bir uyku için oldukça önemlidir. Bebek odasına yerleşecek olan malzemelerin doğru şekilde konumlanması gerekmektedir.

Bu yazımızda, küçük köşe koltuk takımı modelleri, renkleri, desenleri, farklı tarzda dekorasyon çeşitleri hakkında bilgi veriyor olacağız.

Küçük detaylar, hayatınızda ihtiyaç dokunuşları size sağlayabilir. Yaşam alanları söz konusu olduğunda bu küçük dokunuşlardan biri zigon sehpalar olarak değerlendirilir.

Yatak odaları günlük hayatın tüm yorgunluğunu, ağırlığını ve stresini geri bırakmanızı, rahatlamanızı sağlayacak bir yer olarak hayatınızda yer edinmelidir. 

1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.