Modern Yemek Odası Takımları

Görünüm :
Soft Yemek Odası
69.000 TL
51.750 TL
Rams Yemek Odası
81.800 TL
61.349 TL
Myra Yemek Odası
87.540 TL
65.654 TL
Lena Yemek Odası
81.370 TL
61.027 TL
Lizbon Yemek Odası
102.670 TL
77.002 TL
Aura Yemek Odası
94.840 TL
71.129 TL
Toplam 68 ürün bulunmaktadır.

Modern Yemek Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları 2024

Yemek masaları, modern yemek odaları takımlarının vazgeçilmez öğeleri arasında yer alıyor. Özellikle modern yaşam koşullarının vazgeçilmez öğeleri arasında yer alan masa, sandalye ve diğer ürünlerin kullanım özellikleri ayrı bir işlevsellik taşımasına göre de değişkenlik gösteriyor olacak. Modern yemek odası takımları sayesinde konuklarınızı en özel şekilde ağırlayabilirsiniz. Sunumunu yapacağınız yemekleri en şık şekilde gösterecek olan yine modern tasarımlarıyla göz doldurmayı başaran modern tasarımlardır.

Her bir konseptin içeriği farklı olmakla birlikte takım içinde bulunan ürünler aynı zamanda zarafetin de temsilciliğini yapmak adına tasarlanmıştır diyebiliriz. Var olan konseptlerin içinde konsol aynası da ayrı bir detay olarak görülmüştür.

Yemek odaları,  hayatımızın her alanında karşımıza çıkan nitelikleriyle en iyi olma özelliğiyle de olmazsa olmaz niteliklere de sahip olması gerekiyor. Hayatımızın birçok alanında temel ihtiyaçlarımızın özünü oluşturan yemek ihtiyacın giderirken aynı zamanda bizlere eşlik eden ürünler de akıllarda kalmaya devam eder.

Yemek Odası Takımları İçeriğinde Neler Vardır?

Var olan özelliklerine bakacak olursak her şeyden önce takımların zarafet ve şıklığı yansıtması var olan alanlarda ince bir detay oluşturur. Yemek odası takımları sadece masa ve sandalyeden oluşmamakla beraber bir bütünlük oluşturduğu diğer ürünlerle de adından sıkça söz ettirir. Farklı konseptlerde sunulan yemek odası takımları 1 sabit masa, 2 sandalye, 1 adet bench ve 1 adet konsoldan oluşanları da mevcuttur. Bu ürünlerin birbirini tamamlayan unsurlardan oluşması ve yapısal olarak da içeriklerinin birbirini çağrıştırması ayrı bir atmosfer oluşturur.

Sayılan ürünlerle beraber masanın temel özelliği sabit olması olabiliyor. Aynı zamanda isteklerinize bağlı olarak da açılır kapanır bir niteliğe sahip olabilir. Bu özelliği sayesinde yaşam alanları daha kolay ve pratik bir hale geliyor. En önemli özellik olarak misafirlerini davet ettiğinizde sağladığı kolaylık ve içeriğinin kullanım kolaylığı sağlaması sizlere bulunmaz bir fırsat seçeneği sunuyor diyebiliriz.

Yemek Odası Sandalye Özellikleri

Yemek odası takımlarının en önemli öğelerinden biri olan sandalye özellikle ahşap malzeme üzerine kumaş döşenerek üretilebildiği gibi farklı kumaş ve yapıya sahip olmaları açısından siz kullanıcılarına farklı detaylar sunabiliyor.

Sandalye bu özellikte olmasıyla da kullanım kolaylığı sağlamasının yanında temizlenmesi de ayrı bir pratiklik sağladığı için birçok kişi için aranılan kalitede bir özellik sunduğunu belirtmemiz doğru olacaktır. Oluşturulan yaşam alanları içerisinde göz önünde bulundurulması gereken kriterlerin bir bütünlük içinde ele alınması istenen sonuçlara kavuşulması açısından önem taşıyor.

Yemek Odası Konsol Özellikleri

Yemek odası takımlarının en önemli öğelerinden biri olan konsol malzemesi oldukça kaliteli seçilerek üretimi yapılır. Bunun sebebi olarak da diğer ürünler ile detaylı bir şekilde ince bir çalışma alanıyla üretilmiş olması ve üretilirken birçok özel detayın göz önünde bulundurulmasıdır. Aynı zamanda kaliteli olması da konsol malzemesi için ayrı bir detay teşkil eder. 

Konsol malzemesi olarak gövde suntalar malzeme yaygın olarak kullanılmakla beraber kapaklar MDF malzeme üzerine CNC işleme yapılarak üretilenleri de mevcuttur. Konsollar aynı zamanda dekoratif özelliği sayesinde de alıcısı oldukça fazla olan ürünler arasında yer alıyor diyebiliriz.

Yemek odası takımları her evin ya da bilinen diğer yaşam alanlarının en özel ve seçimine dikkat edilmesi gereken ayrıntılarıyla farklar yaratabileceğiniz ürünleri arasında yer alıyor. Modern yemek odası takımlarını en sağlam ve güvenilir şekilde firmamızdan satın alabilirsiniz.

Mobilya modelleri, birçok kişinin evlerini süsleyen hayata bakış açılarını yansıtan ürünler olmalarının yanı sıra var olan özellikleriyle de her zaman en çok araştırılan unsurlardan biri olmaya devam ediyor. Tarihi süreçlerden günümüze kadar her durumda kullanımı yaygın olan mobilya ürünleri biz insanlar var olduğumuz sürece hayatlarımıza eşlik edeceklerdir. Kullanılan ürünlerin özünde var olan ham maddelerin esnekliği ve kullanışlılığı temel kriterler arasında yer alıyor.

Mobilya modelleri aynı zamanda yaşam alanlarımızdaki diğer ürünlerle de bir bütünlük oluştururlar bu sayede ise içeriklerin birbirleriyle uyumu ve renklerin yanı sıra dekoratif özellikleri de ayrı bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Mobilya modelleri ve çeşitleri tüm yaşam alanlarında ilk olarak temin edilmesi gereken ürünler arasında yer alır. Yemek odası takımları, sadece masa ve sandalye ürünlerinin bütünlüğünden oluşmuyor aynı zamanda içeriğinde farklı öğelerin de bulunduğu görülmüştür. Örneğin konsol, konsol aynası gibi detaylar da kullanıcıları için ayrı bir özellik ve görülmesi gereken ürünler arasında yer alıyor. 

Modern Yemek Odası Modelleri

Modern yemek odası modelleri ile var olan çeşitliliğin imkanından faydalanabilir özellikle üretimi yapılmış olan takım ürünler içinden zevk ve tercihlerinize göre seçimler yapabilirsiniz. Modern yemek odası takımları, takımların özelliklerine göre konsept adıyla sunuluyor ve özelliklerinin içeriğine göre de tasarım özelliklerini yansıtıyor. 

Özellikle algıda seçiciliğin tüm detaylarını yansıtabilen ve mekâna adım atıldığı andan itibaren özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken ürünlerin kalitesi duruşundan ve konforundan bariz bir şekilde anlaşılıyor. Modellerin çeşitlilik göstermesiyle birlikte her bir takım ayrı bir isim ile anılarak her bir takımın ayrı bir hikayesi mevcuttur. Üretim aşamasında hangi süreçlerden geçtiğine dair bilgilerin göz önünde bulundurulması ayrı bir nitelik kazandırıyor.

Modern yemek odası modelleri aynı zamanda maslarının ortadan açılabilir özelliğine sahip olması gibi özelliklerle modernliği ve pratikliği yansıtır bir nitelik kazanmış oluyor. Sandalyelerinde kullanılan kumaşların özellikleri ortak ürün kalitesini yansıtma niteliğine sahip olan yumuşak dokulu ithal örme kumaşların kullanılmasıyla da üretiliş olabilmektedir.

Mobilyaların temizliğinin de kolaylığı yine nemli bir bez yardımıyla sağlanması da ayrı bir nitelik kazandırmıştır. Mevcut olan sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli olarak yüzeye temasınsan kaçınılması gerekiyor. Kumaşı ve içeriği ile de ayrı bir kolaylık sağlaması ise ürünleri kullanılır bir şekle büründürmüştür diyebiliriz.  

Modern Yemek Odası Takımları

Modern yemek odası takımları, son teknolojik öğelerin kullanılmasıyla üretilmiştir. Desen, renk ve doku çalışmaları yenilenerek istenilen detaylarda üretilmesi sağlanmıştır. Kişilerin mevcut hayat felsefelerini yansıtacak şekilde üretim yapılacak olması bireylere seçme özgürlüğü de tanır. 

Kullanılan malzemelerin kullanışlılık ve dayanıklılık ölçütleri ve aynı zamanda içerik olarak da avantajlı olması ayrı bir özellik olarak belirtilmiştir. Sadece kalite olarak değil aynı zamanda uygun fiyatların da sunulması ürünlerin seçimi için oldukça önemlidir. Modern yemek odası takımları bünyesinde taşıdığı diğer ürünlerle de bir bütünlük oluşturur ve bu bütünlük ile kullanıldığı mekanlar da ayrı bir estetik boyutu kazandırır diyebiliriz.

Modern yemek odası takımları sadece kaliteli değil uygun fiyatlı olduğu zaman da yeni adımlar atarak evlerinde farklı bir hava estirmek isteyen kişiler için önemli bir destek unsur olur. Modern yemek odası takımları aynı zamanda özel yaşam alanlarında kişilerin keyifli vakitler geçirmesini sağlarken konulduğu mekânın daha iyi görünmesini ve incelikli olarak sağlayacaktır.

Modern Yemek Odası Takımları Fiyatları

Modern yemek odası fiyatları sunulan kalite ve şıklığın yanında ayrı bütçelere uygunluk gösterebilmesi de önemli bir husus olarak görülür. Aranılan niteliklere göre uyumunun yanı sıra bütçeleri yormayacak özellikte olması birçok kişinin görmek istediği nitelikler arasında yer alır. Örneğin orta hali bir geliriniz varsa ve bu bütçeye uygun fiyatlı ürünler seçmek istiyorsanız bunlar için ayrı tasarlanmış ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Fiyat olarak bütün kesimlere hitap edebilme kapasitesine sahip olan ürünler kaliteyi de sunuyorsa tercih sıralamasında ilk sıralarda yer alır diyebiliriz.

Aynı zamanda evdeki diğer eşyalara da uyumlu olması duvardaki tablo ve saat gibi eşyalarla da uyumluluk gösterebilmesi bu ürünlerde aranılan diğer özellikler olarak görülür. Ürünlerin kullanışlılığı yanı sıra kalite kontrollerinin yapılarak uygun standartlarda olmasının sağlanması bir dereceden sonra görülmek istenen en önemli hale gelmiştir diyebiliriz. Dekoratif olması ve diğer öğeleri tamamlayıcı bir eşya konseptine de uyumluluk göstermesi modern yemek odası takımları için oldukça önemlidir.

Modern Yemek Odası Takımlarının Avantajları

Temin ettiğiniz modern yemek odası takımları sayesinde evlerinizde özel mekanlar oluşturabilmeniz mümkün hale gelir. Kendinizi ve ailenizi nasıl bir ortamda görmek istiyorsanız bu ortamın oluşması ve değerli saatlerin geçirilmesine eşlik etmesini istiyorsanız sizler de modern yemek odası takımlarının avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Ürünlerin sunduğu kolaylık sayesinde çekirdek ya da geniş aileye sahipseniz çocukların da kullanım alanı içinde yer alacağı düşünüldüğünde kolay olarak temizlenme niteliğinin olması sizlere büyük bir kolaylık ve avantaj sağlayacaktır. Bu avantajların boyutu kişilere ve ailelere göre değişkenlik gösterebilecektir. Kullanım alanı ve kullanacak kişilerin de özellikleri de katılınca ürünlerin sağladığı avantaj ve niteliklerin bariz bir şekilde ön plana çıktığı görülecektir. Bu sebeple ürünler temin edileceği zaman alan kontrolü sağlanarak satın alınır.

Masa ve sandalyelerin de kullanım kolaylığı sizlere daha rahat yaşam alanları sunmaya devam edecektir.  Özellikle masa ortadan açılır fonksiyonlu olması için ürünün rahatlığı hakkında ipucu verir boyuttadır.  Bu sebepledir ki ürünleri satın alırken en çok bu özelliklerine dikkat etmeniz ve yaşayacağınız kolaylığı düşünerek kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

Modern Yemek Odası Takımları Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Yemek odası bulunan mekanlarda daha çok evlerin küçük bir alanında yer alıyor denilebilir. Bu alanların yanında özellikle salon veya mutfak gibi mekanlarda da yemek masalarının konulması ile birlikte odaların bir bölümünün yemek odası biçiminde kullanılmasıyla oluşmuştur.

Evlerin büyüklüğü ve özellikleri kapsamında değişiklik gösterebilen boyutları ile görülebilir. Özellikle dikkat edilmesi gereken şey ise yemek yenirken dar bir lan değil de daha çok ferah ve aydınlık bir alanın seçilmiş olmasıdır diyebiliriz. Var olan estetik kaygılar da göz önünde bulundurulursa bu kapsamda seçilecek olan ürünlerin gereksinim duyulduğu şekilde temin edilmesine özen gösterilmesinde fayda olacaktır.

Modern yemek odası takımları alınırken dikkat edilecek bir başka özellik de yine kişilerin kullanım sıklığına göre ürünleri seçmeleri gerektiğidir. Ortamda yaşayan kişilerin sayısına göre ve aynı zamanda gelebilecek misafirlerin özelliklerine göre de seçimler yapılması gerektiği uygun görülmüştür denilebilir. Estetik olarak göze hitap etmesi ve kaliteyi yansıtabilmesi gibi özellikler arasında en çok beklenilen kriterler arasından seçim yapılması gerekir.

Modern yemek odası takımları yalnızca masa ve sandalye olarak değil de bir bütün olarak tekrardan ele alındığında diğer öğelerin de vazgeçilmez öğeler arasında yer aldığı görülür. Dikkat çekici özelliklerinin yanı sıra renk ve uyumun sağlanıyor olması açısından da bu takımlar hayat alanlarınızda sizlere farklı seçenekler sunmaya devam ediyor. 

Katlanabilir masa, sandalye, konsol aynası, bench gibi ürünlerden ayrı düşünülemez bir boyut kazanmıştır diyebiliriz. Ürünlerin dayanıklılık açısından değerlendirilmesi de satın alırken dikkate alınması gereken hususların başında geldiği belirtilmiştir. Siz de firmamızdan bu ürünü güvenle temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.