pop up.png (11 KB)

Yemek Odası Takımları

32.815 TL
26.252 TL
%20 indirimli
32.815 TL
26.252 TL
%20 indirimli
37.335 TL
29.867 TL
%20 indirimli
55.950 TL
44.760 TL
%20 indirimli
51.050 TL
40.839 TL
%20 indirimli
52.390 TL
41.912 TL
%20 indirimli
58.500 TL
46.796 TL
%20 indirimli
55.000 TL
43.999 TL
%20 indirimli
49.960 TL
39.968 TL
%20 indirimli
57.930 TL
46.343 TL
%20 indirimli
42.385 TL
33.908 TL
%20 indirimli
58.775 TL
47.019 TL
%20 indirimli
47.890 TL
38.311 TL
%20 indirimli
59.720 TL
47.775 TL
%20 indirimli
53.880 TL
43.103 TL
%20 indirimli
34.520 TL
27.615 TL
%20 indirimli
57.630 TL
46.103 TL
%20 indirimli
13.700 TL
10.960 TL
%20 indirimli
35.040 TL
28.031 TL
%20 indirimli
51.690 TL
41.351 TL
%20 indirimli
Toplam 82 ürün görüntüleniyor.

Yemek Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları 2023

İnsanlar, günün büyük bir vaktini evlerinde geçirirler. Ayrıca yoğun iş temposunda çalışan insanlar için de ev, huzurlu bir ortam sığınılacak en güzel yer olarak düşünülür. Kişilerin, evlerinde kendini mutlu ve huzurlu hissedebilmesi için evlerinde bulunan eşyalar ve eşyaların birbiriyle uyumu çok önemlidir. 

Ev dekorasyonunda tercih edilecek en önemli mobilyalar arasında yemek odası takımları yer alır. Yemeklerin yenildiği, sohbetlerin edildiği, yemek odası takımları aileyi bir araya getirir. Bu nedenle yemek odası takımları, yemek masası, evin olmazsa olmazı parçalarındandır. Birbirinden farklı modellerde ve tarzlarda her yaşa hitap edecek yemek odaları bulunur.

Yemek Odası Modelleri

Ev dekorasyonunda farklı, zevkinize uygun modellerde ve tarzlarda kombine edebileceğiniz birçok çeşit yemek odası modelleri mevcuttur. Sevdiklerinize ve ailenize özenle sofralar hazırlayabileceğiniz yemek odası masaları, ev dekorasyonun en önemli parçalarından birisidir. Yemek odası takımları, 12 kişilik veya 8 kişilik gibi farklı ebatlarda ve boylarda yemek odaları mevcuttur. Tercih edilecek yemek odası takımının, evin alanına uygun şekilde olması gerekir. 

Yemek odası modellerinin; Retro, spor, country, avangart, klasik gibi pek çok çeşidi vardır. Retro yemek odası, ev dekorasyonunda son yıllarda çok fazla tercih edilen birçok renk seçeneği bulunan modellerdir. Yemek masaları modellerinin yuvarlak, kare gibi farklı şekillerde modelleri bulunur. 

Küçük alanlarda daha çok yuvarlak yemek masası modelleri tercih edilir. Yemek masası çeşitleri sadece sandalye veya banklı puflu modelleri de bulunur. Yemek odası modellerinde, son yıllarda yeniliklere açık farklı tasarımlar kişilere rahat ve özgür bir ortam sunar.

Yemek Odası Takımları

Her evin tasarımına uyum sağlayacak, kişilerin kendi stilini yansıtabileceği şık ve zarif pek çok çeşit yemek odası takımı bulunur. Ortamlara sıcak, samimi bir görünüm kazandıran yemek odası seçiminde evin kombinasyonuna uygun şekilde tasarımlar tercih edilmelidir. Yemek odası takımları; masa, sandalyeler, konsol, büfe, TV ünitesi gibi mobilyalardan oluşur. Kişilerin tercihi doğrultusunda istenilen mobilyalar alınıp kullanılabilir. 

Yemek odası takımları; evde kullanılan salon takımı, oturma odası ile uyumlu olacak şekilde tercih edilmelidir. Yemek odası takımlarında aynalı, ahşap detaylı, kapaklı gibi pek çok çeşit mevcuttur. Günümüzde yemek odası takımlarının sandalyelerinde daha çok kumaş kaplamalar tercih edilir. 

Yemek masası takımları içerisinde çok fazla tercih edilen konsol seçimi, sürgülü veya kapaklı gibi modelleri bulunur. Daha çok depolama alanı olarak tercih edilen konsolların rafları ve iç haznesi kontrol edilerek alınması gerekir.

Yemek Odası Fiyatları

Farklı tarzlarda ve renklerde birçok çeşidi bulunan yemek odası takımı fiyatları; kullanılan malzemeye, mobilya tasarımına ve takımın parça sayısına göre değişiklik gösterebilir. Bunun yanı sıra son yıllarda yemek odası takımları içinde çok fazla tercih edilen orijinal değerli mermerlerde, fiyatın artmasına sebebiyet verebilir. Yemek masası sandalye içinde kullanılan kumaşın kalitesi ve türü de fiyatı belirleyen etmenler arasındadır. Her bütçeye uygun şekilde kaliteli ve dayanıklı yemek odası takımlarını bulmak mümkündür. 

Yemek odası takımları tercih edilirken ürünün yapımında kullanılan malzeme, boyası, markası ve fiyatı araştırılmalıdır. Fiyat araştırması yapılırken masa, sandalyenin büyüklüğü, sandalye sayısı, kullanılan parça sayısı gibi detaylar kıyaslanarak hesaplama yapılmalıdır. Ahşap yemek masası ve birçok yemek masası takımları için detaylı fiyat araştırması yapılmalıdır.

Yemek Masası Modelleri

Yemek masası modellerinin, evlere şıklık kazandıracak modern ve farklı stilde modelleri bulunur. Birbirinden şık ve konforlu yemek masası modellerinin yuvarlak, kare gibi pek çok çeşidi kullanıma sunulmuştur. Yemek masası modellerini, sabit ve küçültülebilir seçenekleri de mevcuttur. Küçültülebilir veya büyütülebilir yemek masası modelleri, hem oldukça kullanışlı hem de alandan tasarruf etmeyi sağlar. 

Mutfakta veya salonda rahatlıkla kullanılabilen yemek masası takımlarının 4-6-8-12-16 kişilik gibi pek çok farklı boyutlarda ve modelleri bulunur. Ayrıca son yıllarda cam yemek masası modelleri, oldukça şık ve zarif bir görünüme sahiptir. Yemek masaları vitrin, gümüşlük, konsol gibi ürünlerle kombin edilerek evlerde göz alıcı tasarımlar oluşturmak mümkündür.

Yemek Masası Fiyatları

Fiyatlar belirlenirken birçok faktör göz önünde bulundurularak değerlendirme yapılır. Bu yüzden fiyatlar değişkenlik gösterir. Birbirinden farklı birçok modelde ve tarzda tasarlanan yemek masası fiyatları; ürünün kalitesine, kullanılan malzemeye, işçiliğine ve parça sayısına göre değişiklik gösterir. Yemek masası takımları; gümüşlük, konsol, farklı sandalye ve masa boyutları da fiyatta değişiklik görünmesine neden olur. 

Kaliteli ve farklı çizgilerin buluştuğu eğlenceli yemek masası modellerinin, her bütçeye uygun çeşitleri bulunur. Yemek masası seçiminde mutfak için daha küçük ve sade modeller tercih edilirken, büyük ve gösterişli salonlar için kullanışlı ve büyük modeller tercih edilebilir. 

Kullanışlı ve Şık Yemek Masası Takımı Modelleri

Ev dekorasyon ürünlerinin en önemli tamamlayıcı parçaları, şüphesiz yemek masalarıdır. Ergonomik tasarımları ve fonksiyonel yapılarıyla ihtiyaca yönelik olarak tasarlanan kullanışlı ve şık yemek masası takımları her zevke hitap etmektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip yemek masası takımlarında, yalın tonlar veya canlı renkler tercih edilebilir. Minimal tonlarda yemek masası modelleri ile evde huzurlu ve mutlu bir kombinasyon oluşturmak mümkündür. 

Modern tarzda yemek masası takımlarını, tarz sandalyeler ile kombine edilebilir. Açılır yemek masası, kalabalık misafirlerinizi ağırlamak için hem işlevsel olarak hem de saklama alanı olarak çok şık tasarımlardır. Kullanışlı ve gösterişli salon ve yemek odalarında, kullanışlı ve şık yemek masası takımları kombin edilerek ev dekorasyonunu muhteşem bir şekilde tasarlamak mümkündür. Son günlerde çok fazla tercih edilen country yemek odası işlevsel yapılarıyla ve şık görünümleri ile öne çıkan modeller arasındadır. 

Yemek Masası Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Birçok markaya ait birbirinden farklı tarzlarda ve modellerde yemek masası modelleri bulunur. Yemek odası seçiminde odanın büyüklüğü göz önünde bulundurularak tercihler yapılmalıdır. Bunun yanı sıra yemek odası seçiminde en önemli nokta, ürünü kalitesi ve dayanıklılığıdır. Tercih edilecek firmanın sunduğu hizmetler ve garanti seçenekleri de göz önünde bulundurulmalıdır. 

Modern yemek odası modelleri tercih edilerek uzun yıllar yaşam alanlarında şık ve zarif tasarımlar oluşturmak mümkündür. Dar alanları büyük göstermek için aynalı konsollar tercih edilebilir. Farklı renk seçenekleri, eşsiz tasarımları ile dayanıklı ve uzun yıllar kullanılabilecek yemek odaları mevcuttur. 

Firmamızın sunduğu kampanyalardan faydalanarak indirimli yemek odası takımlarını uygun fiyatlara almak mümkündür. Taksitli ödeme fırsatları ile bütçenizi sarsmadan şık ve kaliteli yemek odası takımlarını satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.