Yemek Odası Takımları

22.910 TL
18.327 TL
%20 indirimli
23.485 TL
18.788 TL
%20 indirimli
23.485 TL
18.788 TL
%20 indirimli
23.085 TL
18.468 TL
%20 indirimli
41.790 TL
33.431 TL
%20 indirimli
38.130 TL
30.504 TL
%20 indirimli
41.080 TL
32.863 TL
%20 indirimli
30.810 TL
24.647 TL
%20 indirimli
42.385 TL
33.908 TL
%20 indirimli
28.730 TL
22.982 TL
%20 indirimli
43.010 TL
34.408 TL
%20 indirimli
33.840 TL
27.071 TL
%20 indirimli
43.370 TL
34.695 TL
%20 indirimli
4.680 TL
3.743 TL
%20 indirimli
31.890 TL
25.511 TL
%20 indirimli
29.260 TL
23.407 TL
%20 indirimli
44.608 TL
35.685 TL
%20 indirimli
40.245 TL
32.195 TL
%20 indirimli
25.110 TL
20.088 TL
%20 indirimli
45.145 TL
36.115 TL
%20 indirimli
Toplam 117 ürün görüntüleniyor.

Yemek Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları 2023

İnsanlar, günün büyük bir vaktini evlerinde geçirirler. Ayrıca yoğun iş temposunda çalışan insanlar için de ev, huzurlu bir ortam sığınılacak en güzel yer olarak düşünülür. Kişilerin, evlerinde kendini mutlu ve huzurlu hissedebilmesi için evlerinde bulunan eşyalar ve eşyaların birbiriyle uyumu çok önemlidir. 

Ev dekorasyonunda tercih edilecek en önemli mobilyalar arasında yemek odası takımları yer alır. Yemeklerin yenildiği, sohbetlerin edildiği, yemek odası takımları aileyi bir araya getirir. Bu nedenle yemek odası takımları, yemek masası, evin olmazsa olmazı parçalarındandır. Birbirinden farklı modellerde ve tarzlarda her yaşa hitap edecek yemek odaları bulunur.

Yemek Odası Modelleri

Ev dekorasyonunda farklı, zevkinize uygun modellerde ve tarzlarda kombine edebileceğiniz birçok çeşit yemek odası modelleri mevcuttur. Sevdiklerinize ve ailenize özenle sofralar hazırlayabileceğiniz yemek odası masaları, ev dekorasyonun en önemli parçalarından birisidir. Yemek odası takımları, 12 kişilik veya 8 kişilik gibi farklı ebatlarda ve boylarda yemek odaları mevcuttur. Tercih edilecek yemek odası takımının, evin alanına uygun şekilde olması gerekir. 

Yemek odası modellerinin; Retro, spor, country, avangart, klasik gibi pek çok çeşidi vardır. Retro yemek odası, ev dekorasyonunda son yıllarda çok fazla tercih edilen birçok renk seçeneği bulunan modellerdir. Yemek masaları modellerinin yuvarlak, kare gibi farklı şekillerde modelleri bulunur. 

Küçük alanlarda daha çok yuvarlak yemek masası modelleri tercih edilir. Yemek masası çeşitleri sadece sandalye veya banklı puflu modelleri de bulunur. Yemek odası modellerinde, son yıllarda yeniliklere açık farklı tasarımlar kişilere rahat ve özgür bir ortam sunar.

Yemek Odası Takımları

Her evin tasarımına uyum sağlayacak, kişilerin kendi stilini yansıtabileceği şık ve zarif pek çok çeşit yemek odası takımı bulunur. Ortamlara sıcak, samimi bir görünüm kazandıran yemek odası seçiminde evin kombinasyonuna uygun şekilde tasarımlar tercih edilmelidir. Yemek odası takımları; masa, sandalyeler, konsol, büfe, TV ünitesi gibi mobilyalardan oluşur. Kişilerin tercihi doğrultusunda istenilen mobilyalar alınıp kullanılabilir. 

Yemek odası takımları; evde kullanılan salon takımı, oturma odası ile uyumlu olacak şekilde tercih edilmelidir. Yemek odası takımlarında aynalı, ahşap detaylı, kapaklı gibi pek çok çeşit mevcuttur. Günümüzde yemek odası takımlarının sandalyelerinde daha çok kumaş kaplamalar tercih edilir. 

Yemek masası takımları içerisinde çok fazla tercih edilen konsol seçimi, sürgülü veya kapaklı gibi modelleri bulunur. Daha çok depolama alanı olarak tercih edilen konsolların rafları ve iç haznesi kontrol edilerek alınması gerekir.

Yemek Odası Fiyatları

Farklı tarzlarda ve renklerde birçok çeşidi bulunan yemek odası takımı fiyatları; kullanılan malzemeye, mobilya tasarımına ve takımın parça sayısına göre değişiklik gösterebilir. Bunun yanı sıra son yıllarda yemek odası takımları içinde çok fazla tercih edilen orijinal değerli mermerlerde, fiyatın artmasına sebebiyet verebilir. Yemek masası sandalye içinde kullanılan kumaşın kalitesi ve türü de fiyatı belirleyen etmenler arasındadır. Her bütçeye uygun şekilde kaliteli ve dayanıklı yemek odası takımlarını bulmak mümkündür. 

Yemek odası takımları tercih edilirken ürünün yapımında kullanılan malzeme, boyası, markası ve fiyatı araştırılmalıdır. Fiyat araştırması yapılırken masa, sandalyenin büyüklüğü, sandalye sayısı, kullanılan parça sayısı gibi detaylar kıyaslanarak hesaplama yapılmalıdır. Ahşap yemek masası ve birçok yemek masası takımları için detaylı fiyat araştırması yapılmalıdır.

Yemek Masası Modelleri

Yemek masası modellerinin, evlere şıklık kazandıracak modern ve farklı stilde modelleri bulunur. Birbirinden şık ve konforlu yemek masası modellerinin yuvarlak, kare gibi pek çok çeşidi kullanıma sunulmuştur. Yemek masası modellerini, sabit ve küçültülebilir seçenekleri de mevcuttur. Küçültülebilir veya büyütülebilir yemek masası modelleri, hem oldukça kullanışlı hem de alandan tasarruf etmeyi sağlar. 

Mutfakta veya salonda rahatlıkla kullanılabilen yemek masası takımlarının 4-6-8-12-16 kişilik gibi pek çok farklı boyutlarda ve modelleri bulunur. Ayrıca son yıllarda cam yemek masası modelleri, oldukça şık ve zarif bir görünüme sahiptir. Yemek masaları vitrin, gümüşlük, konsol gibi ürünlerle kombin edilerek evlerde göz alıcı tasarımlar oluşturmak mümkündür.

Yemek Masası Fiyatları

Fiyatlar belirlenirken birçok faktör göz önünde bulundurularak değerlendirme yapılır. Bu yüzden fiyatlar değişkenlik gösterir. Birbirinden farklı birçok modelde ve tarzda tasarlanan yemek masası fiyatları; ürünün kalitesine, kullanılan malzemeye, işçiliğine ve parça sayısına göre değişiklik gösterir. Yemek masası takımları; gümüşlük, konsol, farklı sandalye ve masa boyutları da fiyatta değişiklik görünmesine neden olur. 

Kaliteli ve farklı çizgilerin buluştuğu eğlenceli yemek masası modellerinin, her bütçeye uygun çeşitleri bulunur. Yemek masası seçiminde mutfak için daha küçük ve sade modeller tercih edilirken, büyük ve gösterişli salonlar için kullanışlı ve büyük modeller tercih edilebilir. 

Kullanışlı ve Şık Yemek Masası Takımı Modelleri

Ev dekorasyon ürünlerinin en önemli tamamlayıcı parçaları, şüphesiz yemek masalarıdır. Ergonomik tasarımları ve fonksiyonel yapılarıyla ihtiyaca yönelik olarak tasarlanan kullanışlı ve şık yemek masası takımları her zevke hitap etmektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip yemek masası takımlarında, yalın tonlar veya canlı renkler tercih edilebilir. Minimal tonlarda yemek masası modelleri ile evde huzurlu ve mutlu bir kombinasyon oluşturmak mümkündür. 

Modern tarzda yemek masası takımlarını, tarz sandalyeler ile kombine edilebilir. Açılır yemek masası, kalabalık misafirlerinizi ağırlamak için hem işlevsel olarak hem de saklama alanı olarak çok şık tasarımlardır. Kullanışlı ve gösterişli salon ve yemek odalarında, kullanışlı ve şık yemek masası takımları kombin edilerek ev dekorasyonunu muhteşem bir şekilde tasarlamak mümkündür. Son günlerde çok fazla tercih edilen country yemek odası işlevsel yapılarıyla ve şık görünümleri ile öne çıkan modeller arasındadır. 

Yemek Masası Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Birçok markaya ait birbirinden farklı tarzlarda ve modellerde yemek masası modelleri bulunur. Yemek odası seçiminde odanın büyüklüğü göz önünde bulundurularak tercihler yapılmalıdır. Bunun yanı sıra yemek odası seçiminde en önemli nokta, ürünü kalitesi ve dayanıklılığıdır. Tercih edilecek firmanın sunduğu hizmetler ve garanti seçenekleri de göz önünde bulundurulmalıdır. 

Modern yemek odası modelleri tercih edilerek uzun yıllar yaşam alanlarında şık ve zarif tasarımlar oluşturmak mümkündür. Dar alanları büyük göstermek için aynalı konsollar tercih edilebilir. Farklı renk seçenekleri, eşsiz tasarımları ile dayanıklı ve uzun yıllar kullanılabilecek yemek odaları mevcuttur. 

Firmamızın sunduğu kampanyalardan faydalanarak indirimli yemek odası takımlarını uygun fiyatlara almak mümkündür. Taksitli ödeme fırsatları ile bütçenizi sarsmadan şık ve kaliteli yemek odası takımlarını satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.