Almila Yataklar

Almila ürünlerinde Türkiye'nin her yerine ücretsiz kurulum ve teslimat hizmetimiz vardır. Tekirdağ, Edirne, Lüleburgaz'da bulunan mağazalarımızda tüm Almila Bebek-Çocuk-Genç odası modellerini inceleyebilirsiniz. 

Görünüm :
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Almila Yatak Modelleri ve Fiyatları 2024

Almila marka tam ortopedik yatakları inceleyebileceğiniz sayfamızda, sağlığınız için özel olarak dizayn edilen ürünler bulunmaktadır. İyi bir yatakta bulunması gereken tüm özellikleri karşılayan Almila yataklar, üstün üretim teknolojisi, vücut için ideal yatak destek direnci, hijyen ve temizlik için özel olarak tasarlanan yüzeyleri ile kullanıcılarına birinci sınıf bir yatak deneyimi sunuyor. 

Almila Yatak Çeşitleri

Vücut ağırlık bölgeleri hedef alınarak özel olarak dizayn edilmiş konforlu yataklar, Almila markası ve Mobilya Diyarı mağaza güvencesiyle sizlerle. Rahat bir uyku deneyimi yaşamak, daha önce tanık olmadığınız bir dinlenme performansına şahit olmak için ürünlerimizi sipariş edebilirsiniz. Almila Soft Yatak ve Almila Pretty Yatak olarak iki farklı model seçeneği sunuyoruz. 

Her iki model de örme kumaştan imal edilmiş, çift yönlü kullanılabilen, çamaşır makinesinde yıkanabilir yüzeye sahip, fermuarlı kılıfı ile son derece kullanışlı ürünlerdir. Ürünleri satın aldığınızda özel ambalajıyla teslim edilecektir. Kullanmadan önce ürünlere zarar vermeyecek şekilde ambalajından çıkarınız ve iki saat sonra kullanınız.

Almila Soft Yatak

Yüksek gramajlı örme kumaş malzemeye sahip olan bu model, özel yumuşaklık hissi sayesinde üstün bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Nefes alabilen yüzeyi, uykunun tüm sürecinde rahat ve konforlu olunmasına yardımcı oluyor. 

Özellikle küçük çocukları olan anneler için harika bir özellik olan yıkanabilir kumaşa sahip Almila Soft Yatak, fermuarlı kılıf sayesinde istenildiği zaman kılıfın yataktan çıkarılmasını sağlıyor ve 30 derecede makinede yıkanabiliyor. Fermuarlı kılıf sayesinde her zaman içiniz rahat olacak, yatağın kirlenme derdi sizin için bir endişe olmaktan çıkacak. Hijyen ve temizlik standartlarını yükseltmek isteyenler için tercih edilebilecek ürünler arasında yer alıyor.

Almila Soft Yatak, vücudun ağırlık bölgelerine uygun olarak dizayn edilmiş, yüksek PU DNS CNC destek sünger sistemi ile 5 farklı sertlik derecesine sahiptir. Bu yönüyle kullanıcısına özel bir uyku konforu sağlamaktadır. Soft yatakların genel özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Örme kumaştan imal edilmiştir.
 • Tam ortopedik bir yataktır.
 • Yatağın her iki yüzü de kullanıma uygundur. İstenildiğinde yatak ters çevrilerek diğer yüzeyi kullanılabilir.
 • Özel ve şık tasarıma sahiptir. 
 • Fermuarlı kılıf bulunan Soft Yatağın yüzeyi kirlendiğinde yataktan çıkarılabilir ve gerekli hijyen uygulamaları sağlanabilir.
 • High DNS PU CNC sünger teknolojisine sahiptir.
 • 5 bölgeli CNC kesim süngeri özelliğiyle üstün bir performans sunar.
 • Yatak yüksekliği 18 cm'dir. Bu yönüyle rahatlıkla taşınabilir, kolay depolanabilir.

Almila Pretty Yatak

Almila marka yatak modellerinden bir diğeri de Pretty Yatak'tır. İleri üretim teknolojisiyle imal edilen, Mobilya Diyarı güvencesiyle siz değerli kullanıcılarımıza sunulan Pretty Yatak, iyi bir uyku konforu sunabilmek için özel olarak dizayn edilmiştir. İyi bir yatağın konforunu belirleyen en önemli faktörlerden birisi olan yay sistemi ile kullanıcısına benzersiz bir rahatlık sunmaktadır. 

Vücudun ağırlık merkezine göre yumuşak ve sert bölgeler oluşturmasına imkan tanıyan Almila Pretty Yatak, yay sisteminin içerisinde bulunan takoz süngerler ile bu performansı yaşamanıza olanak sağlamaktadır. Bu sayede yatağın herhangi bir noktasında eşit konfor seviyesi hissedilmektedir.

5 ayrı konfor bölgeli bonel yatak sistemine sahip olan Pretty Yatak, vücudu uyku sırasında 5 farklı noktadan destekler. Ayrıca Pretty Yatağın her iki yanında yer alan dolgu malzemesi ile bedene adeta bir masaj hissi verir. 

Pretty Yatak modellerinde bulunan özellikleri şu şekilde listeleyebiliriz:

 • Pretty Yatak yüksekliği 22 cm'dir. Kolaylıkla taşınabilir ve rahatlıkla depolanabilir.
 • Örme kumaş teknolojisi kullanılarak üretilmiştir.
 • Çift yönlü kullanım imkanına sahiptir. Kullanıcı dilediği an yatağın diğer yönünü de kullanabilir.
 • Silikonize elyaf özelliği bulunmaktadır. 
 • Bonel yay teknolojisi ile konforlu, rahat ve üst düzey bir uyku deneyimi sunar.
 • Özel olarak tasarlanan fermuarlı kumaş sistemiyle istenildiğinde yıkanabilir yüzeye sahiptir. 
 • 90x190 cm, 90x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm'lik ölçü seçenekleri bulunmaktadır. 
 • 3 katlı soft dolgu süngeri ile tüm uyku pozisyonlarında kullanıcı için iyi bir performans sunmaktadır.
 • Özel dokulu kumaş keçeye sahiptir.

Almila Yataklar ile Uyku Sorunlarına Elveda

Birçok kullanıcı yeterince uyumasına rağmen kalktığında hala dinlenmemiş ve uykusunu almamış hisseder. Bunun en yaygın nedeni vücut için elverişli bir yatakta uyumamaktır. Almila yatak modelleriyle yatağa bağlı uyku sorunlarına elveda diyebilirsiniz. 

Omurga sağlığı için en ideal yatak, diskler ve omurga üzerine eşit yük dağılımı sağlayabilen yataklardır. Omurganın gün içerisinde koruduğu standart duruş pozisyonu, uyku sırasında da sağlanmalıdır. Ne çok yumuşak, ne çok sert ne de çok esnek yataklar; omurga ve disk sağlığı için uygun değildir. Omurganın normal eğriliğini koruyamadığı yataklarda uyuyanlar için normal eğrilik değerlerinin anormalleşmesi durumu gözlenebilir. Bu da bel, boyun ve omur bölgelerinde çeşitli noktalarda ağrılara neden olabilir.

Almila yatak modellerinde kullanılan teknoloji sayesinde uyku sırasında omurlara eşit yük dağılımı gerçekleştirilir. Bu sayede yatak nedeniyle kronikleşen ağrılar zamanla ortadan kaybolur ve kullanıcının konforlu bir uyku deneyimi yaşaması sağlanır.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.