Taksitlendirme Seçenekleri

Taksitli ödeme yöntemimiz ikiye ayrılır;

1.) Kredi Kartı Taksitlendirme

2.) Markamıza Özel Banka Üzeri Tüketici Kredilendirmesi

 

  • KREDİ KARTI TAKSİTLENDİRMESİ

 

Kredi kartı taksitlendirilmesi tüm detaylar ürün içerik bölümünde belirtilmiştir. Ekstra herhangi bir sorunuz için satış destek bölümümüzden yardım alabilirsiniz.

 

  • MARKAMIZA ÖZEL BANKA ÜZERİ TÜKETİCİ KREDİLENDİRMESİ

 

Tüketici kredilendirmesi olarak 3 ayrı banka ile anlaşmamız bulunmaktadır;

 

1.)Burgan Bank

2.)ING Bank

3.)Türkiye Finans

 

  • BURGANBANK

 

Burganbank kredilendirme sistemimizde vade farkları minimum tutulmuş olup , 36 aya kadar taksitlendirme seçeneği mevcuttur.

12,24,36 ay taksitli ödemelerin her birinde ayrı komisyon oranları kullanılmaktadır.

Taksit ödemelerinde 3 ay erteleme seçeneği sunan Burganbank kredilendirme sistemi, müşterilerimizin son zamanlarda en çok tercih ettiği kredilendirme seçeneğidir.

3 ay ertelemeli 12 ay taksti seçenekli kredilendirme sistemindeki oranlar şu şekildedir.

Örneğin ; 10.000 Türk Lirası fiyatı olan bir ürünü ,3 ay ertelemeli 12 taksitle 11.500 Türk Lirasına alıp , 3 ay sonra ödemeye başlayıp 12 taksitte ödeyebiliyorsunuz . Bu cazip sistemi kullanmak ve detaylı bilgi sahibi olmak için satış destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

  • INGBANK

 

ING Bank kredilendirme sistemimizde kişiye özel 50.000 Türk Lirasına kadar kredi limitleri belirlenmektedir. 36 aya kadar taksitlendirme seçeneği mevcuttur. Mobilya Diyarı mağazalarında yapacağınız alışverişte kredi kullanın, her ay Turuncu Ekstra Banka Kartı’nız ile 1.250 TL harcama yaparak kredinizin o ayki faiz oranı kadar nakit iade kazanın. Kredi vadeniz boyunca her ay 1.250 TL harcama yaparak toplam kredi faiz tutarınız kadar nakit iade alıp kredinizi peşin fiyatına taksitle kullanabilirsiniz.

Taksit Sayısı

Banka Komisyonu

9

%5

10

%5

12

%5

15

%8

18

%8

24

%11

36

%20

               

Örneğin ; 10.000 Türk Lirası olan bir ürünü 18 ay taksitle ,18 ay 1250 Türk Lirası harcama sözünüze 10.800 Türk Lirası olarak ödeyebiliyorsunuz. Bu cazip sistemi kullanmak ve detaylı bilgi sahibi olmak için satış destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

 

  • TÜRKİYE FİNANS

 

 

Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı​ %1,79’dan başlayan avantajlı kâr oranları ile bütçenize uygun ödeme koşulları sunar. Avantajlı ödeme fırsatları ile finansman geri ödemenizi nakit akışınıza göre yapabilirsiniz. Türkiye Finans kredilendirme sistemimizde 36 aya kadar taksit seçeneği bulunmaktadır. Taksit sayısına göre vade farkları belirlenmektedir. Finansman tutarı 50.000 TL’ ye kadar olması durumunda maksimum vade 36 ay​ , Finansman tutarının 50.000 TL’den fazla olması durumunda maksimum vade 24 ayı aşamaz. Bu cazip sistemi kullanmak ve detaylı bilgi sahibi olmak için satış destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Örneğin ; 10.000 Türk Lirası olan bir ürünü 12 ay taksitle 11.900 Türk Lirası olarak ödeyebiliyorsunuz. Bu cazip sistemi kullanmak ve detaylı bilgi sahibi olmak için satış destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.