Gelibolu Mobilya

Gelibolu mobilya mağazası; Son trend tasarımlar, şık ve işlevsel özellikleriyle göz dolduran ev mobilyaları için tercih edebileceğiniz Mobilya Diyarı, sizlere geniş bir ev dekorasyon özelliği sunuyor. Evinizi tarzınızı ortaya koyacak şekilde dekore etmek; odalarınızın mobilya ihtiyaçlarının tümünü karşılayabileceğiniz seçenekleri bulabileceğiniz online adresimiz ve şubelerimizle hizmet veriyoruz. Gelibolu mobilya mağazaları arasında bir arayıştaysanız sizleride Mobil Diyarı'na bekleriz.

Gelibolu Koltuk Takımı

Her ev özeldir ve evin belki de dekorasyon yönünden karakterini belirleyen en önemli odası oturma odalarıdır. Ailenizle ve konuklarınızla hoş vakit geçirebileceğiniz, dinlenebileceğiniz, eğlenebileceğiniz ve kendinize zaman ayırabileceğiniz oturma odalarında işlevsel mobilyalara yer vermek en iyi seçimdir. Modern koltuk takımlarıyla güncel trendleri yakalayabileceğiniz gibi indirimli koltuk grubu modelleriyle ekonominizi tasarruflu hale getirebilir, kanepe takımları ve berjer koltuklarla hayalini kurduğunuz iç mekana sahip olabilirsiniz.

Koltuk takımları içerisinde yer alan setler; 3'lü koltuklar, 2'li koltuklar, berjer koltuklar ve orta sehpadır. Setlerin içeriğine göre bu tür mobilya seçeneklerine yer verilebilir veya birkaçı hariç tutulabilir. Oturma odanızı konumlandıracağınız mekanın özelliklerine göre dilediğiniz bir set içeriğine sahip olabiliriniz. Aynı zamanda beğendiğiniz tarzlarla yaşam bulan bir odayı seçebilirsiniz. Chester koltuk takımı, ikon koltuk takımı, arroda koltuk takımı, bella koltuk takımı gibi yepyeni tasarımlara sahip modeller arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca her odaya uygun ölçülerle dizayn edilen köşe koltukları değerlendirebilirsiniz.

Gelibolu Yatak Odası

Günün yorgunluğunu en iyi şekilde atabileceğiniz konforlu yataklarla, geniş depolama alanı sunan gardıroplarıyla, birçok çekmece bulunan komodinlerle ve şifonyer gibi modası geçmeyen mobilyalarla bir bütün olarak değerlendirebileceğiniz yatak odası takımları; geniş ürün yelpazesiyle sizlerle. Modern yatak odası modellerinde karşılaşacağınız şık ve zarif tasarımlar; evinizin tarzına tarz katacak, zaman geçirmekten keyif alacağınız bir iç mekan haline getirecektir.

Mobilya Diyarı olarak müşterilerimizin daha cazip fiyatlara satın alabilmesi için indirimli yatak odası takımlarına da yer veriyoruz. Belirli ürün gruplarında uyguladığımız indirimler; her markamızın tanıtımını yapmak hem de daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı sağlamak için sürekli olarak sizlere sunulmaktadır.

Gelibolu Yemek Odası

Estetiği, özel detaylarla bir araya getiren yemek odaları, özgünlüğü ve şık tasarımları bulabileceğiniz mobilya gruplarından. Yaşam alanlarınızı daha işlevsel ve daha konforlu hale getirebilmek için yemek masalarına ve bu masalara uygun konforlu sandalyelerle iyi bir kombinasyon yakalayabilirsiniz. Her gün yeni bir keyif ve yeni bir keyif bulabileceğiniz modern yemek odası modelleri sizlerle.

Yemek odalarınızı diğer odalarınızla birlikte kullanabileceğiniz gibi sadece yemek yediğiniz özel bir alan olarak da dekore edebilirsiniz. Eğer oturma odası, mutfak veya salon gibi farklı bir iç mekan içerisinde yemek yenebilecek bir köşe oluşturmak istiyorsanız; odanızda yer alan diğer mobilyalarla uyum yakalamasına özen göstermelisiniz. Ayrıca odanın mevcut ölçüleri de tercihlerinizi etkileyebilecek diğer faktörlerden olmalıdır. Yemek odanızı yalnız başına bir mekan olarak tasarlamak istiyorsanız; daha fazla seçenekle karşılaşabileceğinizi unutmamalısınız. Yemek odalarında yer alan sandalyeler, sehpalar ve dresuarlar; odanızın dekorunu tamamlamalıdır. Mutfak masa takımları da bir nevi yemek odası mobilyaları sınıfına giren; farklı şekil ve ölçülerle sahip olabileceğiniz seçenekler arasındadır.

Gelibolu Genç Odası

Genç odalarında aranan üstün dekorasyon özellikleri, Mobilya Diyarı mobilyalarında en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı. Her yaş grubu için özel olarak tasarlanan bu mobilyalar, kullanışlı fonksiyonlarıyla dikkat çekiyor. Depolama birimlerinin geniş ölçekli ve farklı boyutları, her alan için ideal bir mobilya olmasını sağlıyor. Genç odası mobilyalarının yanı sıra daha küçük çocuklar için tercih edilebilecek çocuk odası mobilyaları ve 0-6 yaş grubu için tasarlanan bebek odası takımları, ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap bulabileceğiniz özelliklerle donatıldı.

Gelibolu TV Ünitesi

Her dönemin vazgeçilmez mobilyalarından olan TV üniteleri, benzersiz dekoratif özellikleriyle öne çıkıyor. Bulunduğu alana şıklık, fonksiyonellik, verimlilik ve üstün bir tasarım özelliği sunan TV üniteleri, onlarca farklı şekil ve raf çeşitliliğiyle dikkat çekiyor. Oturma odalarında ve salonlarda kullanıldığı gibi; mutfaklarda da en çok kullanılan mobilyalar arasında bulunuyor. TV ünitelerinin, iç mekanda ihtiyaç duyulan tüm depolama ihtiyaçlarına çözüm sunabilmesi için geniş ölçülerle ve odayı boğmayan en-boy oranlarıyla tercih edilmelidir.

TV ünitelerinde yeni nesil tasarımlara yer verilen modeller, daha çok duvara monte edilebilir şekliyle kullanıcılara sunuluyor. Özellikle alanın verimliliğini en iyi şekilde sağlaması için yine duvara monte raflarla birlikte geliyor. Modern TV ünitelerinde birçok farklı geometride ve ölçüde raf bulunuyor. Bu sayede kitaplarınızdan süs eşyalarınıza, teknolojik eğlence birimlerinden abajurlarınıza kadar hemen her eşyaya ev sahipliği yapıyor.

Gelibolu Düğün Paketi

Geniş renk çeşitliliği ve birbirinden şık tasarımlarıyla çiftler tarafından en çok talep gören düğün paketi mobilyaları; bir evin ihtiyaç duyabileceği tüm gereksinimleri karşılıyor. Düğün paketleri en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, tasarım açısından birbirine uyumlu mobilyaları bünyesinde barındırıyor. Oturma odaları/salon takımları, yatak odaları ve yemek odaları gibi eviniz için en önemli iç mekanlarınızın ihtiyaçlarını karşılıyor.

Düğün paketlerinin göze çarpan en önemli özelliklerinden birisi de uygun fiyatlarıdır. İçerisinde bulunan mobilyaları tek tek satın almak yerine tüm eviniz için bir düğün paketi seti almak, sizin için çok daha ekonomik bir seçenek olacaktır. Aynı zamanda her biri, diğer mobilya çeşitleriyle dekorasyon anlamında uyumlu olduğundan, evinizin görünümünü en iyi seviyeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.