Berjerler

Görünüm :
Dolphin Berjer
18.820 TL
14.114 TL
Fly Berjer
16.510 TL
12.382 TL
Nora Berjer
15.700 TL
11.774 TL
Rio Berjer
19.590 TL
14.692 TL
Pro Berjer
19.080 TL
14.309 TL
Tina Berjer
15.160 TL
11.369 TL
Victoria Berjer
27.790 TL
20.842 TL
Omega Berjer
16.490 TL
12.366 TL
Dolly Berjer
19.400 TL
14.550 TL
Enjoy Berjer
14.830 TL
11.121 TL
Delon Berjer
13.205 TL
9.903 TL
Kuanza Berjer
13.435 TL
10.075 TL
Toplam 12 ürün bulunmaktadır.

Berjer Koltuk Modelleri, Tekli Koltuk Fiyatları 2024

Evlerin en iyi şekilde düzenlenmesi ve temin edilen eşyaların birbiriyle uyumlu olması herkesin görmek istediği özellikler arasında yer alıyor. Ev dekorasyonu için kullanılacak olan ürünlerin başında şüphesiz koltuk modelleri geliyor.  

Kullanılan koltukların rahatlığı ve dekoratif özellikleri sayesinde bir bütünlük oluşturduğu görülür. Koltukların özellikleri ve renk seçenekleriyle beraber sizlere farklı nitelikler sunuyor. Dekorasyon öğeleri arasında tekli koltuk, koltuk takımları ve diğer öğeler en çok görülmek istenenler arasında yer alıyor.

Berjer koltuk sahip olduğu özellikler ve modeller ile evlerinizin şık bir görüntüye kavuşmasına yardımcı oluyor. Evlerin en önemli göstergesi olan ürünler koltuklardır. Berjer koltuk sayesinde istediğiniz nitelikteki ürünlere ulaşabilir, yaşam alanlarınızda kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Bu yüzden yaşamlarımızda etkisi oldukça büyük olan koltukları seçerken kullanım özelliği ve uzun yıllar dayanıklılığı da göz önünde bulundurulur.

Yaşam alanlarında kullanımı olmazsa olmaz ürünlerden biri olan oturma grupları ve özellikleri kişilerin yaşam zevkine göre de değişiklik göstermeye devam ediyor. Oturma grubu bir evin en önemli detaylarından biri olmakla beraber rahatlığı ve kalitesinin de göz önünde bulundurulması gerekir. Yeni ev kuranlar ya da evlerinde yenilikler yapmak isteyenler için özellikle aranılan ürünlerin başında gelir. Dekoratif özellikli olmaları ve birbirleriyle uyumlu özellik göstermeleri en önemli kriterler arasında yer alır diyebiliriz.

Tekli Berjer ve Özellikleri

Kumaş içeriği poliüretan ve akrilik türevlerinden oluşan polyester içerikli olduğu görülür. Yumuşak dokulu ve keten kumaş kullanılması ayrı bir atmosfer oluşturmuştur. İskelet malzemesi olarak da gürgen ağacı kullanılmıştır. 

Oturum yumuşaklığına bakıldığı zaman orta sert bir özelliktedir diyebiliriz. Ayak malzemeleri masif ahşap malzeme kullanılmıştır. Gönderim esnasında ise kollar ve ayaklar demonte olarak gönderiliyor. Tekli koltuklarda aranan rahatlık ve özellikler birçok kişinin görmek istediği nitelikleri taşımalıdır.

Özellik olarak silinebilir özellikli kumaşlardan üretilmesi de söz konusu olmuştur. Tekli koltuk modeller arasından seçildiğinde aranılan şıklı düzeyi evlerinizin yapısına, rengine ve dekoratif diğer tüm unsurlarla da bir bütünlük oluşturur. Berjer koltuk aranılan kriterlere uygun bir kalite sunmasının yanında diğer modellerle de uyum sağlayan bir yapıda olması ayrı bir özellik katıyor.  

Berjer koltuk tekli koltuk sayesinde sizlere evlerinizde aradığınız huzuru ve rahatlığı yaşamanız için imkanlar sağlıyor. Sağladığı bu imkanların düzeyi seçtiğiniz ürünün de ebatına ve diğer özelliklerine göre değişiklik oluşturuyor. 

Koltukların özellikle kumaşlarının kullanışlılığın iyi olması ve her mekâna uyum sağlayacak nitelikte olması da ayrı bir detay olarak karşımıza çıkıyor. Tekli koltukların bir kısmı sallanabilir nitelikte olması ayrı bir konfor niteliği taşır diyebiliriz. Bu her koltukta olmayan bir özelliktir.

Berjer Koltuk Avantajları

Kişilerin yaşam standartlarının yeniden düzenlenmesi hususunda önem teşkil eden oturma grupları, sandalyeler, üniteler ve daha birçok eşya hayatın gidişatı esnasında kişilerin en çok temas halinde olduğu ürünler arasında yer alırlar. Bu sebeple hijyen koşullarının da sağlanması ayrı bir özellik ve kriter olarak karşımıza çıkıyor. 

Berjer koltuk kolay temizlenme özelliğiyle de evlerinize konuk olarak yaşam standartlarınızın seviyesini yükseltiyor. Patentli mekanizması, sessiz hareket etme özelliği ve uzun yıllar dayanıklılığını koruması tüm ev eşyalarında aranan niteliklerdendir denilebilir. Ev eş yalarında aranan en önemli özelliklerin başında hemen bozulmaması ve kullanımının sağladığı rahatlık olarak görülebilir. Bu sayede aldığınız ürünlerin kullanımı hakkında bilgi sahibi olmanız yaşam standartlarınıza etki edecektir diyebiliriz.

Tekli koltuk berjer ürünleri arasında en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Sunduğu konfor sayesinde kişilerin evde dinlenme alanlarının temelinde yer alan ürünlerin başındadır diyebiliriz.

Tekli koltuk berjer ürün yelpazesine ayrı bir yüz ve seçenek katmıştır diyebilmemiz mümkündür. Evlerin en ferah ve sade yerinde kullanımı tercih edilen bu ürünler berjer kalitesiyle sizlere sunulmuştur. Sunulan bu ürünler özellikle aranılan şıklığın da sağlanması için önemli ve atlanmaması gereken bir detaydır diyebiliriz.

Tekli Koltukların Sunduğu Avantajlar

Tekli koltukların var olan özelliklerini sıralayabilmemiz mümkündür. TV koltuğu olarak da adlandırılan çeşitleri farklı kriterlere sahiptir. Örneğin, 1. Derece kalite döşeme kalite sahip olmalarının yanında silinebilir ve yataklı olmaları ayrı bir fonksiyonel bir nitelik kazandırıyor diyebilmemiz mümkündür. 

Sallanabilir niteliklerinin olması hatta 360 derece döner ve yatar niteliğe sahip olması da ayrı bir marjinallik katmıştır denilebilir. İskelet malzemesi olarak yine metal ve sunta malzemeden oluşması da ayrı bir tercih edilme sebebidir diyebiliriz.

Tekli koltuk özelliklerini sıralamaya devam edersek eğer karşımıza şöyle bir tablonun çıkması mümkün görünüyor. Ürünlerin sırt kısmını, oturma etrafındaki raylara monte ettikten sonra hemen kullanmaya başlayabilmeniz mümkündür. Kumandadan tek tuşla ayak uzatma imkânı sağlayan aynı zamanda sırt mekanizması ile eşsiz bir rahatlığın kapılarını aralayabilirsiniz. Ayak, sırt ve bel kısmında özellikle yapılmış olan özel dolgular sayesinde maksimum derecede vücut desteği sağlayabilirsiniz.

Sırt mekanizmasını istediğiniz zaman tek bir dokunuşla istediğiniz bir boyutta açıya getirebilmeniz mümkün görünürken aynı zamanda istediğiniz şekilde bırakabilir ve rahatlığın keyfini yaşayabilirsiniz. Kumandasıyla herhangi bir zorlanmaya gerek kalmadan tek bir dokunuşunuzla açılıp kapanabilme niteliğinin olması da görülmek istenen özellikler arasında yer alıyor diyebiliriz

Berjer Koltuk Modelleri

Berjer koltuk, seçeceğiniz model ve şekillere göre değişiklik gösterir. Sizlere çeşitli biçim ve renklere sunduğu kalite ile evlerinizin en özel alanlarında yer almaya devam edecek. Duvarların renkleri, odaların genişliği ve var olan hacimlerine göre değişiklik göstermesi siz değerli müşterilerimizin beklediği ve aradığı kaliteye göre şekillenecektir.

Berjer koltuk modelleri takım halinde olabildiği gibi tekli de olmaktadır. Özellikle seçenek olarak baktığımızda aranılan tekli mi yoksa takım halinde mi buna göre değişiklik gösterecek ve sizlere istediğiniz boyutta bir görüntü sergileyecektir. Model olarak 1 adet üçlü koltuk, 1 adet berjerden oluşan seçenekler olduğu gibi bunların kumaşları da polyester karışımlı keten görünümlü olabilmektedir. Kullanılan kumaşın içeriği ayrıca yerli dokuma kumaş niteliğine sahiptir diyebiliriz.

Modellerin bakım ve temizliği esnasında ağartıcı kullanılmadan nemli bez ile yüzeysel olarak silinebilme niteliğine sahiptir. Ayrıca koltukların temizliğinin en iyi şekilde sağlanması sayesinde daha dayanıklı ve kullanışlı bir boyuta erişebilir. 

Fonksiyon özelliği olarak 3’lü koltuk yataklı bir niteliğe de sahiptir diyebiliriz. Bu şekilde fonksiyonel özellikleri sayesinde kullanım alanı çeşitlendirilmiştir denilebilir. Berjer koltuk modelleri ile aradığınız kriterlere uygun seçenekleri bulabilirsiniz.

Evlerinizle ve odalarınıza uygun olarak tasarımı yapılan berjer koltuk taşıdığı nitelikleriyle uyumlu ve rahat bir nitelik taşıyor. Piyasa karşılaştırılması yapıldığında oturma grupları ve koltuklar arasında en çok evler ve odalarla uyum sağlayanların tercih edildiği gözlenmiştir. Bu kapsamda yine elde edilen sonuçların değerlendirilmesiyle beraber kriterler oluşturulur.

Evlerinizde ayrı bir yeri olan sandalyeler için de sandalye berjer size iyi görünümlü ve kaliteli seçenekler sunuyor. Sandalyeler, gün içinde yaşanabilecek tüm yorgunluğu ve stresi atmak için sürekli yakınlarınızda görmek istediğiniz ürünler arasında yer alır. Seçeneklerin çeşitli olması ve birbirini tamamlayıp diğer eşyalarla uyumlu olması aranılan özelliklerinin başında gelir.

Berjer koltuk ile evlerinizde ve diğer yaşam alanlarınızda yeniliğin kapılarını aralayabilirsiniz. Yaşanılan mekanlarda yapılan herhangi bir değişiklik yaşam tarzınız da yansıyınca kendinizi daha pozitif ve ılımlı hissedebilirsiniz. Yapılan çalışmalar özellikle evlerinde ve yaşam alanlarında yenilik yapan kişilerin kendilerini daha iyi hissettikleri ve yapılan bu değişimlerin iyi geldiği kanıtlanmıştır.

Berjer Fiyatları

Berjer koltuk, sağladığı özellikler ve içerik ile birçok kişinin beklentisine uygun olarak tasarlanmıştır. Tasarımı yapılan bu ürünlerinizde güvenle kullanabileceğiniz ve kendinizi iyi hissedebileceğiniz ortamların oluşmasına katkı sunuyor. Berjer koltuk sayesinde bulunduğunuz mekanların görsel olarak ilgi çekici olmasını sağlayabilir ve istenilen seviyede olmasına katkı sunabilirsiniz. Renk ve tasarım uyumlarıyla birlikte sizlere şıklığı ve kaliteyi sunmayı hedefliyor.

Modeller arasından seçilen berjer koltukların nitelikleri iskeletinde kullanılan malzemelerle de uyumlu olmalı bir bütünlük oluşturmalıdır. Var olan tasarım ilkeleri göz önünde bulundurularak üretimi yapılan ürünler sizlere sağlığı güzel görünümler ile de ayrı bir katkı sunuyor. Evinizde bulunan eşyalar diğer objelerle uyumlu olduğu sürece ayrı bir atmosfer oluşacaktır.

Berjer fiyatları, kullanılan ürünlerin kalitesi ve diğer detaylı olmak üzere birçok detay göre değişkenlik gösterir. Sizler de uygun bir piyasa araştırmasından sonra berjer ürünlerini tercih edebilir sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Örneğin aradığınız koltuk modeli tekli ise buna göre bir fiyatlandırılmaya tutulurken eğer istediğiniz takım ise bu takımların üretimi ve kalitesine göre de ayrı bir fiyatlandırma olacaktır.

Berjer fiyatlı kaliteye göre uygun fiyatlı olma özelliğiyle de dikkat çekmekle birlikte birçok kişinin ev ürünlerinde öncelikli olarak aradığı detayın hem uygun olması hem göze hitap etmesi hem de evlerin atmosferinde iyi bir özellik oluşturmasıdır. Evlerde var olan eşyaların seçimi, kullanımı ve dayanıklılığı aranan niteliklerin başında gelir. Bu sebeple yeni bir ev dekore edileceği zaman her şeyden önce ev dekorasyonu için gerekli olan eşyaların uzun yıllar kullanılabilir nitelikte olmasına özen gösterilir.

Evlerde ve diğer yaşam alanlarında kullanılma imkanına sahip olan tekli koltuk ve koltuk takımları ile berjer modelleri ile ulaşabilirsiniz. Modellerin sunduğu kalite ve içerik olarak rahat temizlenmesi ve kullanımının kolay olması önemli bir detay olarak karşımıza çıkıyor. Berjer modelleri sayesinde kişiler sıkıntıya girmeden detaylı bir şekilde inceleme yapabilir ve istedikleriyle bağlantılı olarak uygun modelleri zevklerine uygun olarak temin edebilirler. Bu yüzden piyasa araştırması yaparken berjer ürünlerine bakmanızı tavsiye ederiz.

Tarzınıza Uygun Berjer Modelleri

Berjer koltuk modelleri, en önemli özelliğinin birçok renk ve modelde sizlere seçenek sunmasıyla ön plana çıkıyor. Berjer modelleri ile beraber evlerinizde görmek istediğiniz tüm görselliğin yeniden oluşturulmasına katkı sunabilir ve birbirini tamamlayan öğeleriyle detaylı ve aranan bir şıklık oluşturabilirsiniz. Evlerinizde küçük dokunuşların yanı sıra eskiyen ve değiştirilmesini uygun gördüğünüz tüm koltuk takımlarını değiştirebilir ve baştan sona bir yenilik sağlayabilirsiniz.

Bunu sağlayabilmek için hem kalite hem de uygun fiyat seçeneği sunan berjer modellerinden faydalanabilirsiniz. Dekorasyon ürünlerinizi seçerken en çok kullanım koşulları ve talimatlarının yanı sıra sizlere sunacağı kaliteli bir duruş ile aradığınız ve görmek istediğiniz özellikleridir. Evlerde, işyerlerinde, ofislerde kullanım kolaylığı sağlayacak olan bu ürünler sayesinde rahat ve keyifli bir ortam oluşturabilecek ve davet edeceğiniz konuklarınıza da kaliteli saatler geçirebilmelerini sağlayacaksınız.

İşte berjer ürünleri sizlere aranılan ve görülmek istenen tüm bu özellikleri en kaliteli ve dayanıklı bir şekilde sunacağının garantisini veriyor ayrıca elde edilen sonuçlar sonrasında müşterilerden sağlanan geri bildirimlerin olumlu olması ürünlerin değerini daha da arttırmıştır diyebiliriz. Siz de firmamızdan berjer koltuk satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.