Yatak Odası Takımları

53.450 TL
40.086 TL
%25 indirimli
53.450 TL
40.086 TL
%25 indirimli
53.065 TL
39.798 TL
%25 indirimli
60.110 TL
45.081 TL
%25 indirimli
68.500 TL
51.373 TL
%25 indirimli
71.770 TL
53.826 TL
%25 indirimli
70.150 TL
52.612 TL
%25 indirimli
67.985 TL
50.988 TL
%25 indirimli
66.750 TL
50.061 TL
%25 indirimli
50.730 TL
38.047 TL
%25 indirimli
48.205 TL
36.153 TL
%25 indirimli
80.040 TL
60.030 TL
%25 indirimli
56.355 TL
42.265 TL
%25 indirimli
66.805 TL
50.103 TL
%25 indirimli
77.435 TL
58.076 TL
%25 indirimli
47.820 TL
35.864 TL
%25 indirimli
79.580 TL
59.684 TL
%25 indirimli
68.600 TL
51.449 TL
%25 indirimli
60.310 TL
45.231 TL
%25 indirimli
67.925 TL
50.943 TL
%25 indirimli
Toplam 90 ürün görüntüleniyor.

Yatak Odası Takımları, Modelleri ve Fiyatları 2023

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve her sezon birbirinden farkı ürünlerin tasarlanması, kişilerin ihtiyaçlarını karşılayacak birbirinden farklı mobilya modellerin üretilmesine olanak sağlamaktadır. Yatak odası takımları, evlerin olmazsa olmazı oldukça fonksiyonel bir kullanıma sahip mobilyalardır. Çok yönlü yatak odası modelleri, hem estetik ve modern görünümüyle hem de çok yönlü işlevleriyle tüm ayrıntıları düşünülmüş insanlara kolaylık ve konfor sağlar. 

Kişilerin isteğiyle uygun şekilde farklı konseptlerde ve renklerde yatak odası takımları bulmak, oldukça kolaydır. Yatak odası modelleri, hem odaya estetik bir görünüm kazandırırken hem de odanın derli toplu görünmesine yardımcı olur. Yatak odası takımı; yatak, yatak başlıklı karyola, şifonyer, komidin, gardırop gibi birçok parçadan oluşur.

Yatak Odası Takımı Modelleri 

Modern ve şık tasarımlara sahip, konforu arttıran birçok çeşit yatak odası takımı modelleri bulunur. Farklı malzemeler, özel işçilik kullanılarak tasarlanan yatak odası takımları zarif detayları ile her zevke hitap eder. Kişilerin tarzlarına uygun şekilde klasik, sportif pek çok model bulunur. Ayrıca yatak başlıklarında kullanılan kumaş seçenekleri, yatak başlığı modelleri ile uyku konforunu sağlar. 

Yatak odası dolapları kişilerin ihtiyaçlarına uygun şekilde birçok ebatta ve boyutta çeşitleri mevcuttur. Ayrıca yatak odası dolapları içerisinde kişilerin ihtiyaçlarına uygun şekilde kıyafetlerin düzgün ve güzel bir şekilde muhafaza edilebilmesi için bölmeler mevcuttur. Son yıllarda yatak odası modelleri arasında en çok tercih edilen country, klasik, avangart, modern gibi takımlardır. Güne huzurlu ve mutlu bir şekilde uyanmak için, şık ve kullanışlı detaylara sahip parçaların bir araya gelerek oluşturduğu yatak odası takımlarında, kendi zevkinizi yansıtabilirsiniz.

Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odası takımları içerisinde komidinler, şifonyerler, dolap, yatak gibi pek çok parça bulunur. Tarzınıza uygun yatak odası dekorasyonları oluştururken bazı noktalara dikkat edilmelidir. Yatak odası seçiminde, öncelikle nasıl bir tarzda ve modelde yatak odası tercih edileceğine karar verilmelidir. Tercih edilecek yatak odası modelinin, evin genel görünümüne uyumlu olmasına özen gösterilmelidir. 

Yatak odası aksesuarları içerisinde bulunan abajur, ayna, yastık, avize ve vazolar takım ile uyumlu bir tarzda olmalıdır. Odada şık ve modern bir görünüm oluşturmak için sade ve spor modeller tercih edilebilir. 

İhtişamlı ve gösterişli yatak odası takımları için avangart ve country tarzı modeller bulunur. Tercih edilecek yatak odası takımı, kişilerin hem zevkine uygun hem de ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde olması gerekir. Yatak odası dekorasyonda kullanılacak perdeler ve halılarda, odanın kombinasyonuna uygun olmalıdır.

Yatak Odası Takımı Renk Seçimi

Birçok renkte ve modelde yatak odası modelleri bulunur. Özellikle son yıllarda ahşap tonlarda ve beyaz yatak odası modelleri çok fazla tercih edilmektedir. Ayrıca kişilerin zevkine uygun şekilde mavi, pembe, yeşil gibi açık tonlardaki renklerde son yıllarda tercih edilen renkler arasındadır. Küçük alanlarda kullanılacak yatak odası seçiminde, odayı ferah ve aydınlık gösterecek açık renkler tercih edilebilir. 

Daha büyük ve geniş alanlarda tercih edilecek yatak odası, tamamen kişilerin zevkine uygun şekilde modeller kullanılabilir. Ayrıca küçük odalarda tercih edilecek yatak odası takımlarında, yerden tasarruf edilebilmesi için sürgülü gardırop modelleri tercih edilebilir. Kişilerin zevkine ve tarzına uygun şekilde istenilen renk ve modellerde yatak odası modelleri bulunabilir.

Yatak Odası Takımı Hangi Parçalardan Oluşur?

Yeni evlenecekler veya yatak odası değiştirecek kişilerin merak ettiği noktalardan birisi de yatak odası takımı içerisinde hangi parçaların bulunduğu konusudur. Yatak odası takım içerisinde gardırop, yatak, makyaj masası, şifonyerler, komodin gibi parçalar bulunur. Şifonyerler, kullanım kolaylığı ve pratikliği ile yatak odası takımlarının vazgeçilmez parçalarından birisidir. Çekmeli aynalı şifonyer modelleri, hem kullanım açısından hem de estetik görünümü ile çok fazla tercih edilmektedir. 

Günlük olarak en çok kullanılan ve odanın düzenini sağlayan gardırop seçiminde, iç genişliği ve bölmeleri dikkat edilmesi gereken önemli noktalardır. Kapaklı gardrop modellerinde, aynalı modellerde mevcuttur. 

Yatak Odası Seçimi Nasıl Olmalı?

Birbirinden farklı ve modellerde birçok çeşit yatak odası modelleri bulunur. Yatak odası seçiminde, bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. İhtiyacınıza uygun olan yatak odası mobilyası seçiminde, ürünün kalitesi ve dayanıklılığı çok önemlidir. 

Modern yatak odası modelleri, estetik görünümü ve ekstra konforuyla çok fazla tercih edilmektedir. Tercih edilecek ürünün ebatları ve boyu, odaya uygun şekilde olmalıdır. Yatak odası modelinin, oda ile uyumlu ve odaya ferah ve geniş bir görünüm kazandırması gerekir. 

Kullanılan malzemenin kalitesi ve işçiliği de ürün seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerindendir. Yatak odası seçiminde, evdeki diğer mobilyalar ile uyumlu olmasına özen gösterilmelidir. Ayrıca tercih edilecek ürünün, kişilerin ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanmış ve özel bölmelere sahip olması gerekir. 

Yatak odası takımları içerisinde yer alan gardıropların kullanışlı olmasına dikkat edilmelidir. Kalitesiz malzeme kullanılarak üretilen yatak odası modelleri, kısa süre içerisinde deforme olarak kullanılamaz hale gelebilir. Dar ve depolama alanı küçük olan evler için bazalı çift kişilik karyola modeller tercih edilebilir.

Kampanyalı Yatak Odası Takımları

Yatak odası takımlarını uygun fiyatlara alabilmek için markaların kampanyalı yatak odası takımları tercih edilebilir. Markalar, yılın belirli dönemlerinde tüm mobilyalarda kampanyalar düzenlerler. Bu kampanyalar takip edilerek kaliteli ve şık tasarımlara sahip yatak odası takımları, uygun fiyatlara alınabilir. 

İhtiyacınız olan yatak odası modellerinin kampanyaları ve ayrıntıları hakkında haberdar olmak için markanın internet sitesi üzerinden takibi yapılabilir. Günümüzde oldukça popüler olan odalara şık bir görünüm sağlayan country yatak odası takımları her zevke hitap edecek ve uygun fiyat aralıklarındadır. 

Yatak Odası Takımı Fiyatları

Yatak odası takımı, farklı ebatlarda birçok parçadan oluşur. Tercih edilecek yatak odası takımının parçalarına, büyüklüğüne göre fiyatlar değişir. Ayrıca ürünün kalitesi, kullanılan malzeme işçiliği de fiyatı etkileyen unsurlardandır. Yatak odası seçiminde fiyatlar araştırılırken ürünün kalitesi, işçiliği, dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardır. 

Kalitesiz malzeme kullanılarak üretilen yatak odası takımları, kısa bir süre sonra kullanılamaz hale gelebilir. Yatak odası seçiminde kaliteli malzeme ve işçilik kullanılarak üretilmiş birçok çeşit ürünü, uygun fiyatlara bulmak mümkündür. Ayrıca firmamızın sürekli sunduğu kampanyalar takip edilerek indirimli yatak odası tercih edilebilir. Yatak odası takımları ile birlikte kullanılan tekstil ürünlerinin de odaya uyumlu olması gerekir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.