Keşan Mobilya

Keşan mobilya mağazası; Evlerini şık mobilyalarla dekore etmek isteyenlerin tercih ettiği Keşan Mobilya firması, rengarenk tasarımlarla, üstün malzeme kalitesi ve fonksiyonel ürün gruplarıyla dikkat çeken mobilyaları bünyesinde barındırıyor. Güncel dekorasyon trendlerini yakından takip eden tasarım ekibimiz, evinizin ihtiyaçlarına uygun olan ürünleri, dayanıklı hammadde ve gelişmiş üretim teknolojileriyle kaliteli bir mobilya haline getiriyor. Keşan mobilya mağazaları konusunda arayıştaysanız sizleride Mobilya Diyarı mağazamıza bekleriz.

Keşan Koltuk Takımı

Geniş ürün çeşitliliği, ekonomik alışveriş avantajı ve yepyeni dekorasyon trendleriyle evinizin en gözde odalarına yaşam veren Mobilya Diyarı; modern, klasik ve avangart mobilya tarzlarını koltuk takımlarına uyarlıyor. Farklı zevk ve renklere uygun üretilen oturma grubu mobilyalarıyla, konforun ve zarafetin keyfini sürebilirsiniz.

Modern koltuk takımı seçenekleri arasında yer alan standart bir set; genellikle üçlü koltuk, ikili koltuk ve tekli koltuk (berjer) şeklinde ürünleri bir araya getirmektedir. Bazı setlerde ise köşe koltuklar, berjer koltuklar veya bu mobilyalara uyumlu bir orta sehpa bulunmaktadır. Oturma gruplarında yeni dekorasyon özelliklerine vurgu yapan chester koltuk takımı mobilyaları veya özgün dizaynlarla göz dolduran ürünler yer almaktadır. İhtiyaçlarınız için koltuk ve kanepeleri tekli olarak alabilir veya set şeklinde bir alışveriş yapabilirsiniz. İndirimli oturma grupları ise bütçesini düşünen aileler için sürekli olarak web mağazamızda ve şubelerimizde sizlere sunulmaktadır.

Keşan Yatak Odası

Sürekli olarak değişen ve gelişen mobilya endüstrisinde güncel trendleri takip ederek müşterilerinin beğenisini toplayan firmamız; kaliteli ve konforlu yatak odaları için de mobilya satışı gerçekleştirmektedir. Açık ve koyu renk tonlarının hakim olduğu özgün tasarımlar, dekoratif aynalar, yere yakın veya yerden yüksek bazalı yataklar, şık tasarımlara sahip yatak başlıkları, ergonomik yataklar ve diğer yatak odası mobilyaları için Mobilya Diyarı'nın kalitesine tanık olabilirsiniz.

Modern yatak odası mobilyaları ve indirimli yatak odası setleri, evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz depolama özelliklerini karşılayacaktır. Geniş gardıroplar, estetik komodinler, bol çekmeceli şifonyerler ve ortopedik yataklar; yatak odanızı nasıl dekore edeceğinize bağlı olarak birçok farklı tasarımla mağazalarımızda yer almaktadır.

Keşan Yemek Odası

Her evin dekorasyonuna ayak uyduracak tasarımlara sahip yemek odası takımları, ailenizle birlikte keyifli zaman geçirebileceğiniz yaşam alanlarından birisidir. Kimi zaman oturma odasının bir köşesinde yer verilen, kimi zaman bir mutfakta, kimi zamanda bir salonda kendisine yer bulan yemek masaları; konforlu bir kullanım imkanı sunar. Modern yemek odası takımlarında dairesel geometriler, keskin köşe hatları, mükemmel masa-sandalye uyumu gibi özelliklere rastlamak mümkün. Mutfak masa takımlarında ise daha çok fonksiyonel özellikler ve ergonomik bir kullanım ön plandadır.

Bir yemek odası tasarlarken, yemek masaları ve sandalyelerin birbirini tamamlayan dekoratif özelliklere sahip olması beklenir. Aynı zamanda masa ve sandalye yüksekliği uyumu, tarz uyumu, renk ve şekil uyumu gibi kıstaslar aranır. Aynı iç mekan içerisinde daha fazla verimli eşya kullanımı için sehpalara da yer verilebilir. Aynalı dreseuarlar ve çekmeceli şifonyerler gibi mobilyalar da depolama için üstün özelliklere sahiptir. Odanızın boyutu ve işlevine göre bu tür mobilyalara birlikte yer verebilirsiniz. Bu tür ürün gruplarında en çok tercih edilen kategori ise indirimli yemek odası takımlarıdır.

Keşan Genç Odası

Şık tasarımları ve fonksiyonel özellikleriyle bebeklerin, çocukların ve gençlerin kullanımına uygun olan genç odası mobilyaları, hemen her oda genişliğine uygun seçeneklere sahiptir. Çalışma alanı, eğlence alanı veya dinlenme alanı (yataklar) şeklinde bir nevi kompakt bir yaşam alanı sunan genç odası takımlarında akıllı mobilyalar ön plandadır. Bu tür mobilyalar, birden çok işlevi aynı anda karşılayan mobilyalar olarak tanımlanabilir ve ev modası trendlerinde listelerin başında yer alır.

Bebek odası ve çocuk odası takımlarında ebeveynlerin en çok aradığı özelliklerden birisi sağlıklı mobilyalara sahip setlerin bulunmasıdır. İnsan sağlığına zararlı olmayan ve herhangi bir kimyasal madde içermeyen çocuk odaları, Mobilya Diyarı markasının ürün gamında yer alan yegane kriterdir.

Keşan TV Ünitesi

Yepyeni TV ünitesi modellerini güncel ev trendlerine uygun olarak kullanıcılarıyla buluşturan markamız, her eve, her dekorasyona uyumlu mobilyalarla kullanıcılarına hizmet vermektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda duvara monte TV ünitelerini veya raflı TV ünitelerini tercih edebilirsiniz. Modern tarzları, rengarenk ve zengin dekoratif içeriklerle buluşturan mobilyalarımız, oturma odalarınız ve salonlarınız için kullanışlı TV ünitelerini sizlere sunmaktadır.

Keşan Düğün Paketi

Düğün sürecinin çiftlere verdiği stres ve sıkıntının ardından evlerini dekore etmekten keyif alanlar için geliştirilen düğün paketleri, içerisinde konforlu ve kaliteli bir yaşam bulabileceğiniz mobilyalar geliştirmektedir. Oturma odalarınızı, salonlarınızı, yemek odalarınızı ve yatak odalarınızı birbiriyle en iyi uyum yakalayacak şekilde tasarlamak için düğün paketi setlerine yönelebilirsiniz. Bu setlerde yer alan mobilyaların tümü benzer stillere sahiptir ve odalarınızda mükemmel bir uyum yakalar.

Geniş ölçekli dairelerden dar alanlı yapılara kadar hemen her ev dekorasyonu için uygun modeller bulunan düğün paketleri, birçok farklı mobilya ürününü bünyesinde barındırmaktadır. Bazalı yataklar, geniş gardıroplar, işlevsel TV üniteleri, evinizin stilini aydınlayacak şık masalar ve sandalyeler, oturma grupları ve şifonyerlerle evin dekoratif bütünlüğünü yakalamanıza olanak sunacaktır. Keşan mobilyacılar arasında en şık ürünleri sunduğumuz konusunda iddialıyız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.