Sandalyeler

4.840 TL
3.630 TL
%25 indirimli
5.080 TL
3.809 TL
%25 indirimli
4.235 TL
3.176 TL
%25 indirimli
3.750 TL
2.812 TL
%25 indirimli
4.717 TL
3.538 TL
%25 indirimli
4.235 TL
3.176 TL
%25 indirimli
4.840 TL
3.630 TL
%25 indirimli
4.113 TL
3.084 TL
%25 indirimli
4.717 TL
3.538 TL
%25 indirimli
4.717 TL
3.538 TL
%25 indirimli
4.717 TL
3.538 TL
%25 indirimli
4.235 TL
3.176 TL
%25 indirimli
4.960 TL
3.719 TL
%25 indirimli
5.080 TL
3.809 TL
%25 indirimli
4.235 TL
3.176 TL
%25 indirimli
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Sandalye Modelleri ve Fiyatları 2024

Yaşam alanlarında sandalyeler çeşitli alanlarda ve ihtiyaca uygun olacak şekilde farklı modeller ile tasarlanırlar. Mutfak, yemek odası veya salonlarda çeşitli dekorasyon unsurları göz önünde bulundurularak kullanılan sandalyeler arasında seçim yaparken alan için en iyi boyut, konfor ve kullanışlılık özellikleri dikkate alınabilir. 

Mobilya Diyarı mağazası olarak yemek takımı ile uyumlu sandalye modelleri veya eklektik bir görünüm için yemek odanızın havasını değiştirecek farklı tarzların bir arada buluştuğu sandalye modelleri gibi farklı tarzları sizler için bir araya getirdik.Yemek odalarında, mutfakta veya çocuk odalarında kullanmak için aralarından seçim yapabileceğiniz en popüler sandalye modellerini Mobilya Diyarı online mağazamızdan inceleyebilirsiniz.;

En Popüler Sandalye Modelleri

Sandalye modellerinde tasarımlar genellikle malzemenin ön planda olduğu veya stilin vurgulandığı seçenekler olarak karşımıza çıkıyor. Popüler sandalye modellerinin birbiri ile benzer özellikleri arasında kolay temizlenebilirliği ve konforu geliyor. Malzeme türüne göre en popüler sandalye modelleri şu şekilde sıralanabilir:

Döşemeli Sandalyeler

Yumuşak ve dolgulu yüzeye sahip döşemeli sandalyeler konfor ve rahatlık bakımından oldukça popüler modeller arasında yer alıyor. Geleneksel stilde dekore edilen yemek odaları ve salonlarda döşemeli sandalyeler kullanılabilir. 

Ahşap Sandalyeler

En çok tercih edilen sandalye malzemesi ahşaptır. Modern, geleneksel veya rustik gibi her tarz dekorasyon stili ile estetik bir görünüm sunar. Nispeten çabuk tozlanan bir malzemeden yapılan sandalye modeli olsa da ahşap sandalyenin temizlenmesi kolaydır. 

Modern Sandalyeler

Modern veya endüstriyel tarz olarak nitelendirilen stiller arasında metal sandalyeler en çok tercih edilen seçenekledir. Metal sandalye stilleri pürüzsüz görüntüsü ile oldukça şık tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. Keskin, yuvarlak veya yarım daire gibi çeşitli şekillerde modern sandalye modellerine rastlamak mümkün.  

Her İhtiyaca Uygun Sandalye Modelleri

Sandalyeler genellikle masalar ile kombine şekilde kullanılan mobilyalardır. Bu bazen bir mutfak masası, bazen yemek masası, bazense çocuk odası masası olabilir. Mağazamızda her odaya uyum sağlayacak sandalye modellerinin yanı sıra misafir ağırlamaya yakışır şık tasarımlara sahip yemek masası modellerini bulabilirsiniz.

Çeşitli marka ve modellerde sandalyeler arasından zevkinize ve kullanılacak alana göre seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Hem konforlu hem de fonksiyonel olarak beğeneceğiniz, tasarım açısından zengin sandalye modelleri için Mobilya Diyarı’nı takipte kalın. 

Yemek Odaları için En Şık Sandalye Modelleri

Yemek odaları için sandalye modelleri göz önünde bulundurulduğunda seçeneğin oldukça fazla olduğunu söylemek mümkün. Döşemeli sandalyeler, ahşap sandalye modelleri, rustik tarz sandalyeler ve geleneksel yemek masası sandalyeleri gibi pek çok dekor unsurunu tamamlayabilecek seçeneklere rahatlıkla rastlayabilirsiniz. 

Mobilya Diyarı yemek odası sandalye modelleri arasında deri ve ahşabın buluştuğu chester sandalye modelleri ön plandadır. Bu modeller ile klasik tarz bir yemek odası takımınızı tamamlayabilirsiniz. Daha modern salonlar için çok sayıda sandalye modeli de Mobilya Diyarı’nda. Yemek odaları için sandalye modellerini online mağazamızdan inceleyebilir, iletişim numaralarımız aracılığıyla hemen sipariş verebilirsiniz.

Mutfak Sandalyesi Modelleri

Çoğu evde misafir olmadığı zamanlarda yemeğin yenildiği yer mutfaklardır. Mutfak sandalyesinin kullanılacağı masa ve mutfağın genişliği mutfak sandalyesi seçimini etkileyecek bazı faktörlerdir. Eğer küçük mutfağınız varsa minimal modelleri, tezgah yüksekliğindeki mutfak masaları için yüksek sandalyeler ve nostaljik mutfak dekorasyonları için ahşap sandalye modelleri tercih edilebilir.

Son zamanlarda revaçta olan metal ayaklı mutfak sandalyesi modelleriyle mutfağınıza trend bir görünüm kazandırmanız mümkün. Uzun süre mutfakta zaman geçiriyorsanız konforlu ve rahat bir mutfak sandalyesi modeli tercih etmeniz önemlidir.

Çocuk Odaları için Sandalye Modelleri

Çocuk odalarına sandalye seçiminde dikkat edilmesi gereken hususların başında çocukların fiziksel özellikleri geliyor. Mobilya Diyarı online mağazamızın çocuk odası sandalye modelleri belirli yaş çocuk grupları için uygun seçenekleri içerisinde barındırır. Çocuk odalarında çalışma masaları için genellikle modern görünümüyle metal ayaklı sandalye modelleri tercih edilir.

Zevkinize Uygun Sandalye Modelleri Mobilya Diyarı’nda

İç mekanlarda ve belirli ihtiyaçlar doğrultusunda kullanılması tercih edilen sandalyeler, kullanıcının zevkine göre pek çok dekorasyonun tamamlayıcısı olma rolüne büyük katkı sağlar. Ahşabın ağır başlı görüntüsünden vazgeçemiyorsanız, ahşap masalarınızı elden geçirerek birbiri ile uyumu yakalayacak ahşap sandalyelere Mobilya Diyarı’ndan ulaşabilirsiniz. Hem modern hem de klasik tarzın buluştuğu deri sandalye modelleri en sevilen mobilyalarımızdır.

Oturma grubu ve yemek odasının bir arada bulunduğu salonlarda yemek masası sandalyesi seçerken odanın tamamını bir bütün olarak değerlendirecek şekilde tasarlayabilirsiniz. Ancak bunun tam tersi bir tasarım da söz konusu olabilir. Yani koltuk takımı modern veya spor tarzda olurken yemek maması ve sandalyesi klasik tarz olacak şekilde dekore edilmesi söz konusudur. Böylece salonu belirli kısımlara ayırarak bölümler halinde kullanmak mümkündür. Bu seçim tamamen evinizi nasıl dekore etmek ve evinizde nasıl bir değişiklik yapmak istediğinize göre şekillenebilir.

Uygun Fiyatları ile Bütçe Dostu Sandalye Modelleri

Sandalyelerin geleneksel tasarımları göz önünde bulundurulduğunda genellikle tahta veya suntadan yapıldığı söylenebilir. Mobilya sektöründe sandalye üretiminde metal, ahşap ve çelik gibi çeşitli materyaller ile modeller sayıca bir hayli artmıştır. Her modelin farklı tasarımlar ile donatıldığı sandalye modellerinde markaların imajı da oldukça önemli olabiliyor. Marka, sandalye tasarımı ve materyal tercihi gibi bazı unsurları göz önüne alarak uygun fiyatlı sandalyeler satın alabilirsiniz.

Her sandalye modelinin farklı bir kumaş kalitesi, rengi ve dokusu vardır. Deri ve birbirinden farklı diğer kumaş türleri ile tasarlanan sandalye modellerinde fiyatlar elbette farklılık gösterecektir. Uygun fiyata sandalye satın almak için mobilya Diyarı online mağazamızdan firmamızın çeşitli mobilyalar için indirim kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Online mobilya mağazamızda sergilenen sandalye modellerimizin kumaş ve kasasında renk değişimi yapabilirsiniz. Bazı renk tercihlerinin sandalye fiyatlarını etkileyebileceğini belirtmek isteriz. Sandalye modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için müşteri hizmetlerimiz veya Whatsapp iletişim numaramız aracılığı ile firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Estetik ve Konforlu Sandalye Modelleri

Sandalye seçimi yaparken ister ferahlık, ister estetik, isterseniz de belirli bir stil arıyor olun tercihlerinize uygun olanı bulmanıza yardımcı oluyoruz. Farklı markaların markı modelleri ve farklı renklerdeki tasarımlarıyla en güzel sandalye modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Oturma yükseklikleri, malzemeleri, stil tercihleri gibi çeşitli özellikleri değerlendirilerek sandalye modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. 

Yan Sandalye Modelleri

Klasik stil yemek odalarında sıklıkla görmeye alışkın olduğumuz yan sandalyeler oval, kare, yuvarlak ve dikdörtgen gibi çeşitli şekillerde tasarlanırlar. Kolsuzdurlar ve yemek masaları ile bir uyum içerisinde olurlar. Yemek odalarında ve mutfaklarda en çok tercih edilen sandalye modellerindendir. Ahşaptan modellerin yanı sıra modern çizgilerin yer aldığı yan sandalye modellerini Mobilya Diyarı’nda bulabilirsiniz.

Döşemeli Sandalye

Döşemeli sandalyelerde tasarımlar genellikle ahşap veya demir malzemeden yapılırlar. Gösterişli tasarımları olan sofistike, düz tonlara ve ince desenlere sahip döşemeli sandalyeler ile mutfak, yemek odası ve salonlarda estetik bir görünüm oluşturmak mümkün. Renk, desen ve doku bakımından değerlendirildiğinde döşemeli sandalyeler pek çok farklı tarzın bir araya geldiği sandalye modelleri olmayı başarıyor.

Deri Sandalye

Temizlemesi kolay ve dayanıklı olan deri sandalyelerin pek çok farklı stili vardır. Genellikle ahşap ayaklı ve parlak deri kumaşa sahip sandalyeler çeşitli yemek odası dekoru ile birlikte kullanılabilirler. Modern, çağdaş veya klasik tarz mobilyalar ile tam bir uyum içerisinde olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.