TV Üniteleri

4.540 TL
3.631 TL
%20 indirimli
4.540 TL
3.631 TL
%20 indirimli
3.924 TL
3.138 TL
%20 indirimli
10.670 TL
8.535 TL
%20 indirimli
10.290 TL
8.231 TL
%20 indirimli
13.610 TL
10.886 TL
%20 indirimli
10.745 TL
8.596 TL
%20 indirimli
10.950 TL
8.759 TL
%20 indirimli
7.080 TL
5.664 TL
%20 indirimli
9.080 TL
7.263 TL
%20 indirimli
11.630 TL
9.303 TL
%20 indirimli
10.780 TL
8.623 TL
%20 indirimli
11.800 TL
9.439 TL
%20 indirimli
6.400 TL
5.119 TL
%20 indirimli
7.905 TL
6.323 TL
%20 indirimli
11.980 TL
9.583 TL
%20 indirimli
13.440 TL
10.751 TL
%20 indirimli
8.005 TL
6.403 TL
%20 indirimli
5.300 TL
4.239 TL
%20 indirimli
7.080 TL
5.664 TL
%20 indirimli
Toplam 70 ürün görüntüleniyor.

TV Ünitesi Modelleri ve Televizyon Sehpası Fiyatları 2022

Günümüzde modanın sürekli değişmesi; farklı ürünlerin tasarlanması ve ev dekorasyon ürünlerinin çeşitliliğini etkilemektedir. TV ünitesi, evde en çok kullanılan ve evi en iyi şekilde tamamlayan mobilyalardan birisidir. Televizyonu taşıması ve estetik, güzel bir görünüm kazanmak için tercih edilen TV ünitesi ve televizyon sehpası çeşitlerinin pek çok modelleri bulunur. 

Evlere estetik bir görünüm kazandıran, evin genel görünümüne uygun şekilde tercih edilir. Televizyon ünitesi modelleri kişilerin yaşam alanlarına farklı bir atmosfer katar.  Salon takımlarına ve oturma odası gruplarına uygun şekilde birbirinden farklı tasarımlar ve modeller üretilerek kullanıma sunulur.

TV Ünitesi

TV ünitesi modelleri, farklı materyaller kullanılarak birçok renkte modelleri üretilir. Kullanılacak alanın ebatlarına uygun şekilde farklı tasarım özellikleriyle değişiklik gösteren birçok çeşit mevcuttur. Ev dekorasyonunda ilk olarak göze çarpan televizyon sehpası çeşitleri arasında, seçim yapmak oldukça zordur. Son yıllarda TV ünitesi modellerinde, farklı fonksiyon ve görevleri bulunan geniş model çeşitleri tasarlanmaktadır. 

TV ünitesi ile ilgili tercihler yapılırken yaşam alanınıza uygun şekilde modeller tercih edilebilir. Rahat ve estetik bir görünüm sağlayan kaliteli TV ünitesi seçenekleriyle, evde bulunan diğer eşyaların muhafazasını gerçekleştirmekte mümkündür. Özel tasarımlara sahip TV üniteleri; televizyon, uydu gibi cihazların yerleştirilmesine uygun şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca evin dekorasyonuna uygun dekoratif ev eşyaları ile süslenerek, eve muhteşem bir görünüm kazandırılabilir.

Televizyon Ünitesi Modelleri

Televizyon üniteleri, sadece televizyon için tasarlanmış mobilyalar değildir. Farklı şekillerde dizayn edilen ve farklı tasarımlarıyla ön plana çıkan TV üniteleri, kişilere konforlu bir yaşam imkânı sağlar. Pek çok modeli bulunan ve farklı yapı malzemeleri kullanılarak tasarlanan TV üniteleri, kullanışlı mobilyalardır. 

Birbirinden farklı materyallerden tasarlanan TV ünitesi modellerinin, raflı ve çekmeceli bölmeleri mevcuttur. Özellikle son yıllarda ahşap TV ünite modelleri, çok fazla tercih edilmekte ve oldukça popüler ürünlerdir. 

TV ünitesi seçiminde, diğer mobilya ürünleri ile birlikte uyumuna da dikkat edilerek farklı detaylara sahip modeller tercih edilmelidir. Duvar ünitesi modelleri, TV üniteleri kişilerin kullanma tercihine göre alanlarda tasarruf etmeyi sağlar. LCD TV tasarım özellikleri ile ve modern görünümüyle sade ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 

TV ünitesi modellerinin country tarzda modern, klasik gibi pek çok işlevsel özelliklere sahip modelleri mevcuttur. Son yıllarda Televizyon ünitesi modelleri arasında genellikle ahşap, lake, avangart, camlı, özel tasarım ve lacivert, siyah, beyaz, krem, bej gibi renklerde sade modeller tercih edilmektedir.

TV Ünitesi Fiyatları

Kişilerin yaşam tarzlarına ve zevklerine uygun şekilde birçok modelde televizyon sehpası modelleri mevcuttur. TV ünitesi fiyatları, ünite modellerine göre farklılık gösterir. TV ünitesi modelleri arasında tek tip renkte tasarlanan modellerin yanı sıra farklı renkli tasarımlarda modelleri de mevcuttur. 

Renkli TV ünitesi modelleri, yaşam alanlarına farklı ve şık bir görünüm oluşturulmasını sağlar. Kişilerin kendi yaşam tarzlarını ve kişisel beğenilerini sergileyebileceği şekilde tasarlanmış TV üniteleri, rafları ve farklı özellikleri ile sade tasarımlar oluşturmaya da yardımcı olur. 

Ahşap renk TV üniteleri evlere dinamik ve canlı bir görünüm kazandırır. TV ünitesi fiyatları, ürünün yapımında kullanılan malzemenin kalitesine ve kullanılan ekstra aksesuarlara ve işyerine göre değişiklik gösterir. Farklı tarzda her bütçeye uygun TV üniteleri modelleri bulmak mümkündür. Ev dekorasyonunda kullanılan ve evlere farklı özel bir görünüm kazandıran TV ünitesi fiyatları araştırılırken, markanın sunduğu kalite göz önünde bulundurulmalıdır.

TV Sehpası Model ve Fiyatları

Duvara monte TV sehpası modelleri, özellikle son yıllarda popülerleşen modeller arasında yer alır. Farklı materyallerden elde edilen TV üniteleri, modern tasarımları ile modanın şıklığını ve zarafetini evinizde yansıtmanıza yardımcı olur. Kişilerin zevklerine uygun şekilde şık avangarda televizyon sehpası seçenekleri de mevcuttur. Tamamen ev kombinasyonuna uygun şekilde, birçok modelde kaliteli ve uzun süre kullanıma olanak sağlayan TV üniteleri bulunur. 

TV ünitesi seçeneklerinin genişliği sayesinde eşyaları depolama alanı olarak da TV ünitelerini kullanmak mümkündür. TV ünitesi modellerinin, vitrin tarzı tasarımları, dolaplı modelleri, ayaklı gibi pek çok seçenekleri evinizde düzen ve ferah bir alan oluşturmanıza yardımcı olur. LED TV üniteleri, ışıklı TV ünitesi ve konsol şeklindeki seçenekleri ile hayal ettiğiniz ev dekorasyonunu oluşturmanıza yardımcı olur.

TV Ünitesi Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günümüzde evleri vazgeçilmez parçalarından biri olan TV ünitesi seçiminde, bazı noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir. İnsanların en büyük eğlencesi olan televizyonun arka planını oluşturan TV ünitelerinin, ev ile uyumlu olması çok önemlidir. Tercih edilecek TV ünitesinin; evde bulunan masa, sandalye, koltuk, kanepe gibi diğer mobilyalarla renk uyumu ve model uyumu olmalıdır. Ayrıca ek depolama alanı az olan evlerde, evin dağınıklığını düzene sokmak için dolaplı TV üniteleri tercih edilmelidir. 

Kitaplar için kitaplıklı tv üniteleri ve raflı modeller gözden geçirilebilir. Televizyon sehpalarının evde en çok göz önünde bulunan ürünler olduğundan, estetik ve işlevsellik özelliğinin bir arada bulunduğu modeller daima ilk sırada olmalıdır. TV ünitesi tercih edilirken kullanım amacı ve ne amaçla kullanılacağı, üzerine konulacak objeler, kitaplar, biblolar göz önünde bulundurularak doğru model seçimine karar verilmelidir. 

Ayrıca TV ünitesi seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi de kullanılacak alanın ölçülerine uygun ebatlarda modeller tercih edilmelidir. TV ünitesi modellerinin; duvarı komple kaplayan veya daha küçük tv ünitesi modelleri de mevcuttur. Duvara monte TV ünitesi seçiminde, askı aparatlarını unutmamak gerekir. Ayrıca küçük çocuklu ailelerin televizyon sehpası seçiminde sivri köşeli modeller yerine daha oval modelleri tercih etmesi daha doğru olacaktır.

Kaliteli ve Dayanıklı TV Ünitesi

Birçok tarzda ve modelde çeşitleri bulunan ve şık görüntüleri ile evlerde zarif bir atmosfer oluşturan TV ünitesi seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi, ürünün kalitesi ve dayanıklılığıdır. TV ünitesi seçiminde kullanılan malzemenin kalitesi, işçiliği gibi noktalara özen gösterilmelidir. Ayrıca markanın sunduğu hizmetler ve garantisi de değerlendirilmelidir. Günümüzde birçok marka, birbirinden farklı TV ünitesi modelleri tasarlar. 

Ürünün görünüşü ve estetik yapımının yanı sıra uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilmesi gerekir. Kalitesiz ve kötü işçilik kullanılarak üretilen TV ünitesi modelleri, kısa süre içerisinde deforme olarak kullanılamaz hale gelir. Modern TV ünitesi seçenekleri ve çeşitliliği içerisinde kaliteli, dayanıklı, uzun yıllar kullanılabilecek modeller alınmalıdır.

TV Ünitesi Kullanım Avantajları

TV ünitesi, evlere kattığı estetik ve modern görünümünün yanı sıra televizyonların konulabilmesi ve muhafaza edilebilmesi için evlerin olmazsa olmaz mobilyaları olmuştur. Diğer mobilyalarla birlikte uyum içerisinde tercih edilen TV üniteleri; evlerde farklı bir atmosferin oluşturulmasına, mobilyaları farklı bir tasarıma dönüşmesine yardımcı olur. Raflı ve dolaplı TV ünitesi modelleri sayesinde, evde bulunan dağınıklıkları ortadan kaldırmak mümkündür. 

Dekoratif TV ünitesi modelleri, rahatlıkla monte edilebilir. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilen bu mobilyalar, uzun yıllar kullanım avantajı sağlar. Evlere sıcak ve samimi bir ortam oluşturmaya yardımcı olan TV üniteleri, farklı materyalleri ile evlerinizde dilediğiniz görüntüyü oluşturmanızı sağlar. 

Evin kombinasyonuna uygun şekilde dekoratif malzemeler kullanılarak evleri dekore etmenize yardımcı olur. Plazma TV ünitesi seçenekleri ile her tarza uygun çeşitleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.