Kanepe Takımları

65.800 TL
49.349 TL
%25 indirimli
70.940 TL
53.204 TL
%25 indirimli
27.530 TL
20.647 TL
%25 indirimli
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Kanepe Takımı ve Çekyat Fiyatları 2024

Mobilya dünyasında her geçen gün yeni tasarımlar ve stiller mobilya tutkunları ile buluşuyor. Herkesin kendi zevkine ve tarzına uygun özelliğine sahip kanepe takımı ve çekyatlar mobilyacılarda bulunur.  Son dönemlerde birbirinden farklı model ve çizgilere sahip koltuk takımları yaşam alanlarının vazgeçilmez ürünleridir. 

Her zevke ve her rengi hitap eden kanepe ve çekyat takımları yoğun ve yorgun geçen bir günün ardından sizleri rahatlatacak konforlu zaman geçirmenize imkân sunacaktır. Yorgunluğunuzu atarken göze hitap eden renkleri ve şıklığı ile huzur bulmanızı sağlayacaktır. Kullanmış olduğunuz kanepe takımları dinlenmenizi sağlayarak dışarıda yaşamış olduğunuz yorgun geçen günü unutturacaktır. 

Her sezon yeni trendler ile yepyeni seçeneklerin üretildiği modern tasarımlar kullanıcıları ziyadesiyle memnun ediyor. Evlerde en çok kullanılan eşyaların başında gelen kanepe takımları ergonomik yapıları sayesinde çok fonksiyonlu olarak kullanılması mümkündür. Yatak olabilme özelliği yatıya kalan misafirleriniz için rahat edebilecekleri ve konforlu bir uyku geçirebilecekleri alanlar oluşturacaktır. Ayrıca çekyatların sandıklı özelliğinden dolayı misafirleriniz için yastık ve nevresim takımlarını buralardan muhafaza etme imkânı elde edersiniz.

Kanepe Takımı Modelleri

Günümüzde klasik ve modern tarzda üretimleri yapılan kanepe takımı ve çekyatlar, farklı malzemeler kullanılarak üretimleri yapılmaktadır. Kanepe takımları profesyonel mobilya tasarımcılar eli ile adeta birer sanat eserine dönüşmektedir. Nano teknoloji ile üretilmiş kumaşlar kolay silinebilme özelliğine sahiptir. 

Yaylı sistemden üretilen kanepe takımları televizyon karşısında uzun süre zaman geçiren kişiler için rahat bir kullanım imkânı sunuyor. Kanepe takımları ihtiyaca göre farklı özelliklere sahip farklı ebatlarda olacak şekilde üretimleri yapılır. Bağlantı noktaları dışarıdan gelebilecek yüksek kuvvete direnç sağlayacak özelliklerde üretilir. 

Kişi tercih ve beklentilerine göre tekli kanepeler üretilerek, kitap okuma ve televizyon seyretmek gibi amaçlar için kullanımı mümkündür. Yataklı kanepeler kalabalık aileler için ev tekstil ürünleri ve giyim eşyaları için depolama ve yatak alanı oluşturarak çok fonksiyonlu bir kullanım imkânı sunar. Kendi tarzınızı ve zevkinizi yansıtan kanepe takım modelleri arasından tercihte bulunabilirsiniz. Country ve avangart özelliklerde üretimleri yapılan kanepe takımları çizginizi yansıtan ve ev dekorasyonunuzda tamamlayıcı öneme sahiptir.

Çekyat Modelleri

İhtiyaca göre koltuk veya yatak olabilen özelliğe sahip olan çekyatlar, aynı zamanda depolama işlevini de yerine getirmektedir. Kanepe ve koltuk sahip olduğu mekanizma sayesinde tek kişilik bir yatak olarak uzun süre kullanılabilir. Koltuk takımları ile kanepeler arasında belli başlı farklar bulunduğundan dolayı bazı koltuk takımlarında çekyat özelliği bulunmaz. 

Üretilen bütün kanepelerde çekyat ve sandık özelliği bulunurken koltuk takımlarında bu özellik hepsinde bulunmaz. Kanepe takımı ve çekyatlar üretildiği kumaş cinsine, kullanılan mekanizmaya ve ayak yapısına göre farklı konsept ve renklerde üretimleri yapılmaktadır. 

Yeni evlenen kişilerin özellikle oturma odalarında kullanmak amacıyla almış oldukları çekyat modelleri çok amaçlı kullanıma uygun olduğu için tercih edilmektedir. Aynı zamanda çekyat modelleri ihtiyaca göre tekli, ikili ve üçlü şekilde üretimleri yapılmaktadır. İkili kanepeler sahip oldukları eşsiz tasarımı ile küçük mekânlarda ferah bir kullanım imkânı sunar. Son teknoloji ile üretilen çekyat modellerinde silinebilir kumaş, bakteri tutmama özelliği, çökmelere karşı dayanıklı ve yüksek yoğunluğa sahip sünger, metal iskelete sahip olması uzun yıllar güvenle kullanım imkânı sunar.

Kanepe Fiyatları

Evleri yuva yapan ve vazgeçilmez birer parçası olan mobilya takımları, ev dekorasyonunun en önemli parçalarıdır. Kanepe fiyatları üretildiği malzeme ve kullanılan işçiliğe göre değişkenlik gösterir. Ayrıca tasarımı, kumaş kalitesi ve sünger kalitesi kanepe takımlarının fiyatlarının belirlenmesinde önemli etkenlerdir. 

Kanepe üretiminde kullanılan bazı ürünlerin ithal olması, döviz kurunda meydana gelecek olan herhangi bir değişim mobilya sektörünü de doğrudan etkilemektedir. Kanepe takımı ve çekyatlar fiyatları malzeme kalitesi, kullanılan işçilik nakliye ve kar oranlarına göre farklı konseptlerde sunulmaktadır. 

Fonksiyonel Kanepe Ve Çekyatlar

Çekyat kanepeler şıklığının yanında fonksiyonel yapısı birçok işlevi de yerine getirmesini sağlayacaktır.  Yatak olabilme fonksiyonu ve sandıklı yapısı özellikle günümüzde küçük olan evlerde, kişilerin imdadına yetişmektedir. Onlarca renk seçeneğine sahip kaliteli kumaş konseptleri ile evlerimizin vazgeçilmez öğesi olarak rahat etmenizi sağlayacak kanepe takımı ve çekyatlar ihtiyaca göre sırt kısımları farklı kademelerde ayarlanabilmektedir. Firmamızdan en ucuz fiyata fonksiyonel kanepeler satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.