Antrasit Koltuk Takımları

62.400 TL
46.800 TL
%25 indirimli
69.240 TL
51.929 TL
%25 indirimli
54.570 TL
40.927 TL
%25 indirimli
54.735 TL
41.051 TL
%25 indirimli
52.715 TL
39.535 TL
%25 indirimli
47.280 TL
35.459 TL
%25 indirimli
44.690 TL
33.517 TL
%25 indirimli
39.090 TL
29.317 TL
%25 indirimli
52.715 TL
39.535 TL
%25 indirimli
32.020 TL
24.014 TL
%25 indirimli
97.230 TL
72.921 TL
%25 indirimli
47.240 TL
35.429 TL
%25 indirimli
47.240 TL
35.429 TL
%25 indirimli
49.830 TL
37.373 TL
%25 indirimli
46.790 TL
35.092 TL
%25 indirimli
62.780 TL
47.084 TL
%25 indirimli
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Antrasit Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2024

Koltuk takımları, oturma odalarının ve salonların vazgeçilmez parçalarından olduğu gibi, tüm dekorasyonu da belirleyen mobilyalardır. Her evde tercihe bağlı olarak farklı oturma grupları bulunur. Bununla birlikte bazı renklerin ve modellerin diğerlerine kıyasla daha fazla avantajı olduğu söylenebilir. Bu seçeneklerden biri de antrasit koltuk takımı modelleridir.

Antrasit koltuk takımlarının en büyük avantajlarından biri, bu rengin kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor olmasıdır. Bu sebeple onlarca farklı modelde antrasit koltuk takımları ortaya çıkmıştır. Bunun yanı sıra dekorasyon için birçok farklı seçenek sunabilir. Grinin nötr tonu olan antrasit koltuk takımları ile, farklı evinizde farklı tasarımlar yapmak mümkün hale gelecektir. Bunun yanı sıra koyu bir renk olmasıyla, toz ve kirleri de göstermemektedir. Aynı zamanda son derece şık ve estetik olan antrasit koltuk takımları sayesinde, misafirlerinizi de keyifle ağırlayabileceğiniz bir alan yaratabilirsiniz. Bu koltuk takımlarının bir diğer avantajı da farklı mobilyalarla olan uyumudur.

Antrasit koltuk modelleri şıklıkları ve estetik görünümleriyle ön plana çıkar. Bunun yanı sıra ise aynı zamanda işlevsel açıdan son derece verimli seçeneklerdir. Bu koltuk takımlarını yıllar boyunca kullanabileceğiniz gibi, birçok farklı kumaş seçeneğini de değerlendirme imkânı bulabilirsiniz. Antrasit koltuk takımlarının fiyatları ise, tercih edeceğiniz modele göre değişkenlik gösterecektir.

Mobilya Diyarı’nda birçok farklı tasarıma sahip antrasit koltuk takımlarını bulabilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz ürünü tercih edebilir, hem konforlu koltuklara sahip olurken hem de evinizin dekorasyonunu dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Antrasit Oturma Grubu

Antrasit oturma grupları genel olarak dört ya da üç parçadan oluşmaktadır. Bu oturma gruplarında yer alan ürünleri boyutları modele göre değişiklik gösterir. Bu durum kullanıcı açısından önemli bir avantaj sağlamaktadır. Bu sayede oturma odanızın ya da salonunuzun boyutlarına göre oturma grubu seçme şansınız vardır. Farklı model ve şekillerdeki oturma grupları arasında antrasit renge sahip olanlar özellikle son zamanlarda dikkat çeken bir alternatiftir.

Antrasit oturma grupları ev dekorasyonuna güçlü bir hava katmak isteyenlerin başlıca tercihleri arasında yer almaktadır. Bu oturma gruplarında antrasit ana renk olmakla birlikte, detaylarda farklı renklere de yer verilmektedir. Hem model tasarımı hem de bu detay renkler, oturma gruplarının dekorasyona katkısını belirlemektedir. Hem klasik hem de modern salonlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz antrasit oturma grupları, evin havasını tamamen değiştirecektir. Bu oturma grupları sayesinde sade ya da fazlasıyla detaylı ve gösterişli bir ev tasarımı yaratabilirsiniz.

Antrasit oturma gruplarında kullanılan siyah gibi renkler, dekorasyonun daha net ve güçlü görünmesini sağlar. Beyaz renkler ise kontrast yaratarak evinize farklı bir hava katacaktır. Bunların yanı sıra antrasit oturma gruplarında detay olarak turuncu ve benzeri renkleri de görebilirsiniz. Bu da evde pozitif bir hava yakalamanız için size fırsat verecektir.

Antrasit Koltuk Takımı Modelleri ile Dekorasyon

Antrasit koltuk takımlarının en önemli avantajlarından biri çok çeşitli modellere sahip olmasıdır. Bu sayede farklı dekorasyonları yapabilmeniz mümkün hale gelir. Antrasit rengi, kirleri kolay kolay belli etmediği için uzun süre boyunca kullanmak mümkündür. Bunun yanı sıra bu koltuk takımları eve şık bir hava kazandırır. Antrasit koltuk takımlarının detaylarında kullanılan renkler son derece önemlidir. Bu renkler, detaylar, sadelik gibi farklı özellikler modellerin oluşmasını sağlar. Antrasit koltuk takımlarında modern, klasik ve spor modeller bulmanız mümkündür.

Antrasit koltuk takımı modelleri sayesinde, çok çeşitli dekorasyonlar yapabilirsiniz. Bu takımlar modern dekorasyon yapmanız için oldukça avantajlıdır. Sade antrasit koltuk grupları sadece, modern ve minimalist bir tasarım oluşturabilirsiniz. Bolca detaya sahip; beyaz ve sarı gibi detay renkler içiren koltuk takımlarıyla ise klasik bir ev dekorasyonu yaratabilirsiniz. Bunların yanı sıra tercih edeceğiniz modele bağlı olarak bohem, spor, İskandinav tarzı dekorasyonlar ortaya çıkarmanız da mümkündür. Hangi dekorasyon tarzını tercih ederseniz edin, antrasit koltuk takımı modelleri evinize muhteşem bir şıklık ve zarafet katacaktır.

Antrasit Koltuk Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Antrasit koltuk takımı alırken dikkat etmeniz gereken bazı faktörler vardır. Bunların başında evinizin boyutları gelmektedir. Öncelikle oturma odanızın ya da salonunuzun kaç parça mobilya alabileceğini bilmelisiniz. Daha sonra bu sayıya bağlı olarak ölçülere karar vermelisiniz. Antrasit koltuk takımları içerisinde bulunan ürünler çok farklı ölçülere sahip olabilmektedir.

Ölçülerin ve sayının ardından karar vermeniz gereken bir diğer nokta dekorasyondur. Eğer ilk defa mobilya alıyorsanız, kafanızdaki dekorasyona uygun bir seçim yapmalısınız. Bunun yanı sıra eğer eskiyen koltuk takımınızın yerine yenisini alıyorsanız, evinizin mevcut dekorasyonunu hesaba katmalısınız. Bu konudaki en büyük avantajınız antrasit koltuk takımlarının birçok mobilyaya ve dekorasyona rahatlıkla uyum göstermesidir.

Bunların yanı sıra koltuk takımlarının ürün kalitesini de dikkat etmeniz gerekir. Mobilyalarda kaliteli bir iskelet ve kumaş sayesinde, yıllar boyu kullanım ömrü elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra rahat bir sünger, daha konforlu koltuk takımları almanızı sağlayacaktır. Son olarak dikkat etmeniz gereken önemli nokta ise fiyatlardır.

Antrasit Koltuk Takımı Fiyatları

Antrasit koltuk takımı fiyatları, tercih edeceğini modele göre değişiklik gösterecektir. Antrasit koltuk takımı ürün çeşitliliği oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Fiyatların belirlenmesinde ise bazı unsurlar rol oynamaktadır. Öncelikle, daha kaliteli iskelet malzemesine ve süngere sahip olan takımların fiyatları daha yüksek olabilmektedir. Bunun yanı sıra antrasit koltuk takımlarının kumaşları da fiyatları etkileyen bir diğer faktördür.

Antrasit oturma grubunun kaç parçadan oluştuğu da fiyatları doğrudan etkiler. Ürün sayısı arttıkça fiyatlarda da artış gözlemlenebilir. Bunun yanı sıra tasarım da fiyatları etkileyen bir diğer faktör olarak karşınıza çıkacaktır.

Mobilya Diyarı’nda onlarca farklı çeşitte ve modelde antrasit koltuk takımı bulabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen antrasit koltuk takımlarını, uzun yıllar boyunca hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Mobilya Diyarı, deneyimi ve profesyonel yaklaşımı sayesinde sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra Mobilya Diyarı’nda avantajlı fiyatlarla karşılaşabilir, dilediğiniz antrasit koltuk takımı modelini hemen sepete ekleyerek, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.