Nubuk Koltuk Takımları

73.375 TL
55.031 TL
%25 indirimli
66.430 TL
49.821 TL
%25 indirimli
54.735 TL
41.051 TL
%25 indirimli
64.115 TL
48.085 TL
%25 indirimli
47.280 TL
35.459 TL
%25 indirimli
63.095 TL
47.321 TL
%25 indirimli
42.210 TL
31.657 TL
%25 indirimli
51.540 TL
38.654 TL
%25 indirimli
47.410 TL
35.558 TL
%25 indirimli
53.600 TL
40.200 TL
%25 indirimli
55.210 TL
41.406 TL
%25 indirimli
79.190 TL
59.391 TL
%25 indirimli
72.790 TL
54.592 TL
%25 indirimli
81.075 TL
60.806 TL
%25 indirimli
23.930 TL
17.947 TL
%25 indirimli
27.310 TL
20.482 TL
%25 indirimli
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Nubuk Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2024

Bir kumaş türü olarak nubuk, mobilya sektöründe popüler bir yer tutar ve yaygın kullanılır. Özellikle koltuk ve sandalye takımlarında tercih edilen nubuk, yaşam alanı dekorasyonuna hassasiyet gösteren bireylerin favorileri arasında. Şıklığını, zarafetini, kalitesini ve konforunu açıkça belli eden nubuk, işlenen derinin bir dizi işlemden geçmesiyle elde edilir.

Göz alıcı ve kaliteli duruşu ile her daim yeni ve dikkat çekici görünüm sunan nubuk kumaşların kullanıldığı koltuk takımlarının fiyatı, ev dekorasyonunda nubuk koltuk takımına yer vermek isteyen bireylerin merakını cezbetmekte. Nubuk koltuk takımı fiyatları söze konu olduğunda öncelikle fiyatlandırmaya etki eden faktörlerden bahsetmek gerekir. Nubuk koltuk takımları;

 • Koltuk takımında kullanılan nubuk ve diğer malzemelerin kalite standardı,
 • Koltuk takımının işlevsel ve konfora ilişkin özellikleri,
 • Üretici markanın deneyimi ve başarısı,
 • Estetik kaygılara kusursuz yanıt verebilmesi, gibi çeşitli faktörler dikkate alınarak etiketlendirilir.

Mobilya Diyarı sanal mağaza vitrinlerinde kullanıcıların beğenisine sunulan nubuk koltuk takımları, alternatif mobilya sağlayıcılara kıyasla gerek kalite ve nitelik gerekse konfor ve estetik bakımından önemli avantajlar sunduğu gibi fiyatlandırmada da benzer bir avantaj sunar. Hemen ziyaret edebilir; cazip kampanyalar ve fiyat avantajlarından yararlanarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Nubuk koltuk takımı modelleri ve fiyatları, yaşam alanında kullanacağı koltuk takımında tercihini nubuktan yana kullananlarca merak konusu. Mobilyacılıkta yaygın bir kullanım alanı bulan nubuk, özellikle koltuk takımlarında konfor ve estetik kaygıların kusursuz yanıtlanması ve yaşam alanında düşlenen görünümüm hayata geçirilmesi bakımından ideal bir tercih.

Kullanıcıların beklentileri, talepleri, gereksinimleri, stil ve estetik anlayışları dikkate alınarak, yüksek kalite standardında malzeme ve materyal kullanımıyla üretilen nubuk koltuk takımı modelleri için Mobilya Diyarı online kataloğuna göz atabilir; mobilyadiyarı.com üzerinden çevrim içi mağaza vitrinlerini inceleyebilir; arzu ettiğiniz ürünü cazip fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz.

Nubuk Koltuk Takımı

Çok sayıda dokuma katmanından oluşan nubuk, alternatifleri arasında dayanıklılığı ile ön plana çıkan kumaş türüdür. Çok uzun yıllar kullanılsa dahi konforlu kullanım özelliğinden taviz vermeyen ve yeni görünümünü her zaman için koruyan nubuk koltuk takımı, yaşam alanınızda şık bir atmosfer yaratarak, stil, tarz ve  estetik yaklaşımınızı evinizde en iyi şekilde temsil eder.

Kaliteli ve tok bir yapıya sahip olan nubuk kumaş koltuk takımları, uzun ömürlü kullanıma elverişli ve aynı zamanda göz alıcı bir takıma gereksinim duyanların ilk tercihi. Mobilya Diyarı web sitesini ziyaret edebilir; kaliteli yapısıyla uzun vadeli kullanıma elverişli takımlar arasından tarzınızla, stilinizle ve estetik yaklaşımınızla armonik bir uyum oluşturan model üzerinde karar kılabilirsiniz.

Nubuk koltuk takımlarını ayrıcalıklı kılan bir başka özellikse pratik ve kolay bir bakım olanağına sahip olması. Oldukça kolay bir şekilde temizlenebilen nubuk koltuklar, her ne kadar zor leke tutsa da lekelerin temizlenerek giderilmesi bir o kadar kolay. Yaşam alanınızda kullanmak istediğiniz koltuk takımının gerek stil gerekse kullanım kolaylığı bakımından beklentilerinize yanıt vermesini diliyorsanız nubuk isabetli bir tercih olacaktır.

Nubuk Koltuk Takımı Modelleri

Farklı kombinasyonlar ve dekorasyon anlayışları ile armonik bir uyum gösteren nubuk koltuk takımları, yaşam alanlarında en çok tercih edilen koltuk modelleri arasında yer alıyor. Evini yenilemek, düşlediği atmosferin kapılarını ardına kadar açmak ve ferah bir ortam oluşturmak isteyen bireyler için üretilen nubuk koltuk takımı modellerini online kataloğumuz yardımıyla inceleyebilirsiniz.

Koltuk takımında nubuk kumaş tercih ederek şıklığın, zarafetin, göz alıcı bir dekorasyonun kapılarını ardına kadar aralamak için mobilyadiyarı.com’u ziyaret edebilir; profesyonel bir yaklaşımla ve yüksek kalite standardıyla üretilmiş nubuk koltuk takımı modellerine göz atabilir; cazip fiyat avantajlarından yararlanarak düşlerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Dekorasyon yaklaşımınıza ve stil anlayışınıza göre değişmekle birlikte, nubuk koltuk dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunur. Örneğin, yaşam alanında retro – vintage bir atmosfer oluşturan nubuk koltuk takımınız yanında kullanacağınız ikincil ürünlerde ve dekoratif objelerde kırmızı veya turuncu gibi renklere şans verebilir; hoş bir patlama yaratabilirsiniz. Nubuk koltuk takımı ile harika uyum yakalayan renklerden bazılarıysa şunlardır:

 • Açık mavi,
 • Krem,
 • Yeşil,
 • Soluk sarı,
 • Mor,
 • Beyaz.

Nubuk Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk takımlarında güçlü, şık, zengin ve dominant bir hava oluşturulmak amacıyla kullanılan nubuk kumaş, katmanlı yapısının sağladığı uzun vadeli kullanım imkanı ve daha birçok özelliği sayesinde sıkça tercih edilmekte. Gerek bakım ve temizlik kolaylığı gerekse konforlu kullanım deneyimi sunmasıyla öne çıkan nubuk koltuk takımı fiyatları merak konusu.

Nubuk koltuk takımı fiyatları geniş bir etiket yelpazesinde satışa sunulur. Her bütçeye hitap eder şekilde etiketlendirilen nubuk koltuk takımlarının fiyatlarına etki eden bir dizi faktör bulunur. Takımın kalitesi, niteliği, işlevsel özellikleri, estetik gücü ve stili gibi çeşitli faktörler dikkate alınarak etiketlendirilen nubuk koltuk takımları için Mobilya Diyarı web sitesiniz ziyaret edebilir; talepleriniz, ihtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda en ideal ürüne güvenle sahip olabilirsiniz.

Nubuk Koltuk Takımları İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Cevaplarımız

 • Nubuk Kumaş Koltuk Kullanışlı mı?

Nubuk, alt kısmında keçeli bir katmanın da yer aldığı çok katmanlı bir kumaş türüdür. Kumaşın bu özelliği, koltuğun süngerini çok iyi kavramasına ve bu sayede şık, güçlü, zarif bir duruş sergilemesine yardımcı olur. Ayrıca doğal bir dokuma türü olması, nubuk kumaş koltukların uzun vadede sorunsuz, pratik ve konforlu bir kullanım sunmasını sağlar. Kolay temizlenebilir oluşu da dikkate alındığında, nubuk kumaşın oldukça kullanışlı olduğu pekala ifade edilebilir.

 • Nubuk Kumaş Koltuk Nasıl Temizlenir?

Kalın, dayanıklı ve su geçirmez bir kumaş türü olan nubuk, kolay temizlenebilir olması sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanır. Nubuk kumaş temizliği için çamaşır suyu, aseton, tiner vs. maddeler kullanılmamalı, yumuşak bir bez yardımıyla ovalayarak temizlenmelidir.

 • Nubuk Kumaş Dayanıklı mı?

Nubuk, bir dizi katmandan oluşan ve bu sayede alternatiflerine kıyasla dayanıklılığı ile öne çıkan bir kumaş türüdür. Özellikle uzun vadeli kullanımda dahi konfor kabiliyetini kaybetmemesi, yeni ve şık durması, fiziki faktörlere karşı dayanıklı olması sayesinde süet, kadife ve keten gibi farklı kumaş türlerinden ayrılır.

 • Nubuk Kumaş Su Geçirir mi?

Nubuk, su geçirmez bir kumaş türüdür. Nubuk kumaşın su geçirmemesi ise özellikle çocuklu aileler tarafından tercih edilmesinin başlıca sebebidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.