Deri Koltuk Takımları

73.375 TL
55.031 TL
%25 indirimli
51.540 TL
38.654 TL
%25 indirimli
53.600 TL
40.200 TL
%25 indirimli
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Deri Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2024

Deri koltuk takımı modelleri ve fiyatları, yaşam alanında deri tasarımların hakim olduğu bir ekosistem oluşturmak isteyenlerce merak konusu. Bireylerin estetik kaygılarına ve beklentilerine kusursuz bir yanıt verilebilmesi adına, deri koltuk takımlarında model bakımından zengin bir çeşitlilik söze konu.

Deri koltuk takımları, dekorasyonda iddialı olmak ve hatta iddiasının altını çizmek, daha radikal bir şekilde ortaya koymak isteyen bireylerin yakın takibinde. Farklı trend çizgilerinin dolaylarında gezen modelleriyle kullanıcılarını karşılayan bu ürünler, üretim kalitesi ve standardı dikkate alındığında, fiyat bakımından olabildiğine cazip ve davetkar.

Tercihlerinde kararlı ve net bir çizgi gösteren bireyleri dahi tereddüde düşürecek, seçim yapmakta zorlanmalarına neden olacak kadar geniş yelpazeli model çeşitliliği ile öne çıkan Mobilya Diyarı gerek fiziki şubelerinin showroom alanlarında gerekse çevrim içi mağazalarının sanal vitrinlerinde deri trendi ile buluşmak isteyenleri bekliyor.

Mobilya Diyarı, yaşam alanınıza değer kazandıracak, estetik kaygılarınızı giderecek, konforlu bir deneyimin kapılarını ardına kadar aralayacak modellerini, alternatiflerine kıyasla daha cazip ve avantajlı fiyatlarla sunuyor. Deri koltuk takımı modellerini incelemek için Mobilya Diyarı’nın çevrim içi mağazasına erişim sağlayabilir; online kataloğa göz atabilirsiniz.

Deri Koltuk Takımı Modelleri

Yaşam alanı dekorasyonu için başvurulan kataloglarda, iddialı modellerin yer aldığı sayfalara göz atmayı seven bireylere sunulan deri koltuk takımları, klasik çizgilerden modernist ve fütürist çizgilere kadar oldukça geniş model yelpazesi ile kullanıma sunuluyor.

Deri koltuk takımlarında klasik, standart formlarda, alışılmış bir yaklaşımla üretilen modeller değil, iç mekan dizaynında premium bir görünüm oluşturmak adına özel olarak geliştirilen, sanatsal dokunuşlarla estetik bir değer kazandırılan ve fiyat avantajı ile kullanıcılarına sunulan modelleri incelemek için Mobilya Diyarı’na davetlisiniz.

Deri koltuk takımı edinmek isteyen bireyler ideal tercih için çoğu zaman model çeşitliliğine ihtiyaç duyar. Tasarım, estetik görünüm, form vb. özellikler bakımından zengin bir katalog incelemek ideal modeli bulabilmenin en keyifli yoludur. Keyifli bir katalog deneyimi için mobilyadiyarı.com adresini ziyaret edebilir; dijital vitrinlerde yerini alan koltuk takımlarını inceleyebilirsiniz.

Deri Koltuk Takımı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Deri koltuk takımına sahip olmak, kullanılan yaşam alanında radikal, keskin ve köklü bir değişikliğe sebep olacağından, satın almadan önce dikkat edilmesi gereken bir dizi kriter söz konusu. Edinmek istediğiniz ürünü belirlerken aşağıda sıralanan ölçütlere göre seçim yapmak, çok daha sağlıklı ve isabetli bir tercihte bulunabilmeniz adına yararlı olacaktır:

 • Kullanım amacınızı belirledikten sonra netleştirin. Satın almayı düşündüğünüz ürünün bu amaca hizmet edip etmediğine dikkat edin.
 • Tarzınız, estetik kaygılarınız ve beklentileriniz, yaşam alanınızda oluşturmak istediğiniz dekoratif çizgi ve trend yaklaşımınızı gözeterek tercihte bulunun.
 • Kullanım deneyiminizi maksimize etmek için konforlu bir ürün tercih ettiğinizden emin olun.
 • Koltuk takımınızın uzun vadeli kullanıma elverişli olması, üretim sürecinde benimsenen kalite standardına ve dayanıklılık performansına bağlıdır. Bu nedenle, ürünün dayanıklı, fiziksel faktörlere karşı dirençli ve yüksek kalite standardına sahip olmasına özen gösterin.
 • Bakım ve temizlik koşulları açısından pratik olmasına dikkat edin.
 • Bütçenizi gözeterek en ideal ürünü tercih ettiğinizden emin olun.

Yaşam alanı dekorasyonunda farklı özellikleri ile öne çıkan çeşitli kumaş ve/veya yüzey kaplama malzemelerinden yararlanılır. Bir bakıma yıllanmış şarap gibi zaman geçtikçe çok daha özel bir dokuya ve şık bir görünüme sahip olan deri de bu malzemeler arasında yer alır. Peki, başta koltuk takımları olmak üzere yaşam alanı dekorasyonunda yaygın kullanılan bu özel malzeme nasıl kombine edilmeli?

Deri Koltuk Kombinasyon Fikirleri

İddialı ve radikal bir görünüm sunmaları nedeniyle, dekorasyonda dominant bir atmosfer oluşturan deri koltuk takımları incelikle, dikkatle ve özenle kombine edilmeli. Kullanıcının nasıl bir stil yaratmak istediğine bağlı olarak değişiklik göstermekle birlikte, deri koltuk kombinasyonunda benimsenebilecek temel yaklaşımlar şunlar:

 • Klasik Yaklaşım

Klasik bir dekorasyon yaklaşımına sahipseniz, deri koltuk takımınızı kullanmak istediğiniz yaşam alanında yer vereceğiniz ikincil ürünlerde, aksesuarlarda ve dekoratif ögelerde de klasik bir anlayışla tercihte bulunmanız gerekli. Şık ve fakat daha çok klasik dönem izleri taşıyan eşyalar yardımıyla sağlayacağınız klasik armoni sayesinde zarif bir ekosistem oluşturabilirsiniz.

 • Minimalist

Görece sade bir tasarım çizgisine sahip olan minimalist yaklaşım, özellikle klasik yaklaşım yerine daha modern bir görünüm oluşturmak isteyenlerce benimsenmekte. Beyaz, bej, gri ve metalik tonlarla zıt fakat uyumlu bir görünüm yakalayan deri koltuk takımları, özellikle yaşam alanı dekorasyonunda minimalizm trendini takip etmek isteyenlerce ideal bir seçim olarak dikkat çekmekte.

 • Rüstik

Ev dekorasyonunda sıklıkla benimsenen bir diğer tarz ise rüstik yaklaşım. Yerel notalar taşıyan, samimi bir ev görünümü ortaya çıkaran ve sıcak bir yaşam alanı oluşturmak adına sıkça başvurulan rüstik yaklaşım, konsept ve model bakımından doğru tercih yapılmış bir deri koltuk takımı ile tamamlanır ve hoş bir ekosistemin yaratılmasına olanak tanır.

Deri Koltukla Uyumlu Renkler Nelerdir?

Deri koltuk takımları, iç mekan ve yaşam alanı dekorasyonunda önemli bir yer tutar. Özellikle tutkunları tarafından sık sık kullanılan deri koltuk takımları, ideal renklere sahip ikincil eşyalar ve dekoratif ürünlerle kombine edildiği takdirde armonik bir uyum sağlar. Bu eşsiz görünümü yakalamak için deri koltuk takımı dışındaki ürün ve eşyalarda şu renkler tercih edilebilir:

 • Bej,
 • Turkuaz,
 • Krem,
 • Yeşil,
 • Pembe.

Deri Koltuk Takımı Fiyatları

Deri koltuk özelinde merak konusu bir başka husus ise fiyatlar. Şüphesiz her kullanıcı, yaşam alanında kullanacağı deri koltuk modeli üzerinde karar kılarken, satın almak istediği ürünün etiketini de dikkate alır. Etiket değeri yani ücretler ürün tercihinde çoğu zaman ana faktördür. Herkes bütçesi doğrultusunda en ideal ürüne sahip olmak ister.

Deri koltuk fiyatları, bir dizi faktör ve parametre dikkate alınarak belirlenir. Ürün etiketi belirlenirken benimsenen yaklaşımsa her bir markaya göre farklılık gösterir. Ne var ki Mobil Diyarı, ürün envanterinde önemli bir yer tutan deri koltuk takımlarına yönelik fiyatlandırma politikasında;

 • Üretim proseslerinde uygulanan standart,
 • Kalite düzeyi ve nitelikler,
 • İşlevsel özellikler,
 • Konsept,
 • Malzeme ve materyal kalitesi,
 • Estetik, gibi belirli faktörlere göre aksiyon alır.

Alternatif marka ve modellere kıyasla, deri koltuk takımının kalitesi, estetik kaygılara eksiksiz yanıt verebilecek nitelikte imal edilişi, uzun vadeli kullanıma elverişli olması adına yüksek kalite standardında sahip olması ve daha pek çok özelliği ile öne çıkan Mobilya Diyarı deri koltuk takımları, tıpkı bu özelliklerinde olduğu gibi cazip fiyatlarıyla da alternatiflerinden çok daha avantajlı.

Deri Koltuk Takımı Temizliği ve Bakımı

Deri koltuklar da tıpkı diğer eşyalar gibi zamanla kirlenir ve yıpranır. Koltuk takımının ömrünü artırmak ve uzun vadeli kullanımda yeni gibi bir görünüm elde etmek, kirlenen koltukları periyodik aralıklarla ve doğru usulle temizlemeyi gerektirir. Peki, koltuğa zarar vermeden temizlik işlemi nasıl yapılır?

 • Oldukça şık bir görünüme sahip deri koltukları temizlerken diğer koltuk türlerine kıyasla daha fazla dikkatli olunmalı ve özen gösterilmeli.
 • Temizlik için kullanılacak malzemenin koltuğa zarar vermeyecek nitelikte olmasına dikkat edilmeli.
 • Deri koltuk temizliği sırasında sudan çok az yararlanılmalı, yoğun su kullanılarak temizlik yapılmamalı.
 • Özellikle çamaşır suyu, tuz ruhu, oje çıkarıcı, bulaşık ve/veya çamaşır deterjanı kullanılmamalı.
 • Bulaşık süngeri, fırça, bulaşık teli ve türevlerine başvurulmamalı, açık renkli mikrofiber bezlerden yararlanılmalı.
 • Koltuktaki leke bezle silinerek alınmamalı; aksi takdirde leke koltuk içine kadar nüfuz edebilir. İdeal olan, koltuk üzerine dökülen sıvının üzerine bir bez yardımıyla hafif baskı uygulamak ve bu sıvıyı bu şekilde uzaklaştırmak.
 • Deri koltuk lekesi temizliğinde Arap Sabunundan yardım alınabilir. Fakat doğrudan kullanılmamalı, su ile seyreltildikten sonra temizlik yapılmalı. Ardından kuru bir bez yardımıyla kurulama işlemine geçilmeli.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.