Blog

Gün içerisinde zamanımızın büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz salonlar, genellikle evlerin en büyük ve ev dekorasyonuna vurgu yapan en önemli odasıdır.

Evlerin görünümünü etkileyen her bir faktör aslında karakterini ve ruhunu yansıtır. Renkler bazıları için bir hayat felsefesiyken, ev dekorasyonunda önemli bir görsel kriter.

Dekorasyon tarzınız ister geleneksel, ister sade veya modern olsun, oturma odalarınız kendinizi rahat hissedebileceğiniz, ailenizle, arkadaşlarınızla ve yalnızca kendinizle keyifli zaman geçirebileceğiniz bir yaşam alanı olmalıdır.

Evlerin dekorasyonunu en iyi şekilde yansıtan salonlar, fonksiyonel mobilyalarla hem oturma odası, hem misafir odası hem de yemek odası olarak da kullanılabilir.

İç tasarım unsurları arasında önemli bir yer tutan ideal ölçülendirmeler; birçok yönden dikkat edilmesi gereken konudur.

Bulunduğu ortama farklı tarz ve dekoratif özellikleriyle hava katan TV üniteleri, her evin ihtiyacı olarak ifade edilebilecek mobilyalarındandır.

Düğmeli koltuk takımlarının ev dekorasyonlarında kullanılan modellerine chester veya chesterfield adı verilir. 

Bazı günler, yorgun bedenimizi nihayet esneteceğimiz ve ertesi gün için rahatlayıp dinleneceğimiz bir an için sabırsızlanıyoruz. Bu nedenle yatağımızın mükemmel bir kumaşa, doğru desteği sağlayan yastıklara ve gerçek zevk için kaliteli yataklara sahip olması önemlidir.

Yemek odası dekorasyonunda konsol seçimi, ufak bir detay gibi görünse de ortamın göze hoş gelmesi anlamında olağanüstü etkiye sahiptir.

Modern iç tasarım söz konusu olduğunda köşe koltuklar, bir diğer ifade ile L koltuklar son dönemde en çok tercih edilen seçenek haline geldi.

1 2 3 4 5 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.