pop up.png (11 KB)

Blog

Oturma odası ve salonlarında daha resmi bir alan oluşturmak isteyenler, bu alandaki yemek masalarını çoğunlukla kahvaltılarda ve akşam yemeklerinde kullanmazlar.

Ebeveynler, çocuk odaları tasarlarken otomatik olarak doğru mobilyayı seçme zorluğuyla karşı karşıya kalırlar. Bu makale, ebeveynlerin mobilya seçerken göz önünde bulundurması gerekenleri ve can alıcı fikirleri açıklamaktadır.

Ebeveynlerin çocukları için en önemli ilk görevlerinden birisi bebeğinin odasını kurmaktır. Bu deneyimin bir parçası da piyasada çok sayıda seçeneği bulunan bebek odası takımları arasından, bebeği için uygun olanı seçmektir.

Dolaplar uzun vadeli bir yatırım olduğundan, satın almadan önce her yönüyle tartmak ve akıllıca bir karar vermek gerekir. Yatak odası için bir dolap satın alırken renk, stil, malzeme ve ayrıca kapı tipi gibi çeşitli faktörleri göz önünde bulundurmalısınız.

Ev dekorasyonunda başarılı bir sonuç alabilmek için dikkate alınması gereken en önemli mekan şüphesiz oturma odalarıdır.

Chester koltuk modelleri, adını İngiltere'nin batı kısmında yer alan Chesterfield kasabasından almaktadır. İlk olarak bu bölgede üretilen ve daha sonra dünya genelinde kabul gören bir mobilya dekorasyonu fikri olarak isim yapmıştır.

Şifonyer birçok farklı ihtiyaç için mükemmel bir saklama çözümüdür ve gardırobunuz için temel bir tamamlayıcıdır. İç çamaşırlarınızı ve çoraplarınızı mükemmel bir şekilde organize etmek için kullanabilirsiniz

Son yıllarda evlerde L koltukların giderek daha fazla öne çıkmaya başladığını görüyoruz. Her büyüklükteki ev için iyi bir seçim olabilen L koltuklar, herkesin yararlanmak isteyebileceği bir dizi hem pratik hem de estetik özellikler sunar.

Küçük bir dairede yaşıyor olmanız, hayallerinizdeki şık ve rahat koltuk takımına sahip olamayacağınız anlamına gelmez. Küçük alanlarda tarzınıza ve yaşam alanınıza uyan birbirinden şık küçük koltuk takımları bulmak mümkündür. 

Yeni nesil akıllı genç odaları, içerisinde birçok farklı mobilya türünü barındıran, işlevsel özelliklerinin yanı sıra görsel olarak da başarılı tarzda modellerle sunuluyor.

1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.