Blog

Evlerin dekorasyonlarında berjerlerin önemli bir yeri vardır. Berjerler, hem dekoratif olarak çok şık mobilyalardır hem de işlevsel olarak size kendi alanınızı yaratma imkânı verirler. Berjerler, evlerin yanı sıra otellerde, restoranlarda, kafelerde de yaygın olarak kullanılan mobilyalardan biridir.

Mobilyalar evlerin en önemli parçalardır. Genel bir tabir olarak mobilya, birçok farklı ev ürünün tarif etmektedir. Yataklar, gardıroplar, şifonyerler, komodinler, koltuk takımları, berjerler ve benzeri birçok ürün mobilya kategorisinde yer almaktadır.

En kullanışlı koltuk kumaşı seçeneği, kişiden kişiye göre değişkenlik gösterecektir. Bu soruya genel bir cevap olarak, ihtiyacınıza en uygun kumaşın sizin için en ideal olduğunu söylemek mümkündür.

Evlilik hayatınızda yaşayabileceğiniz en güzel duygulardan biridir. Hayatınızı başka bir insanla birleştirmek hemen hemen her gencin hayalidir. Bu hayali gerçekleştirirken yapılması en keyifli aktivelerden biri ise ev kurmaktır.

Evlerin en önemli ve özel alanlarından biri de misafir odalarıdır. Bu odalarda genellikle kapalı tutulur. Misafirler için hususi olarak tasarlanan bu odalarda keyifli sohbetler gerçekleştirilir ve hoş zaman geçirilir.

Tüm temizlik prosedürleri ve temizlik ürünleri, her mobilya için ideal bir seçim olmayabilir. Hem iç hem de dış mekan mobilyalarınızı, hangi yöntemlerle nasıl temiz tutabileceğinize dair detaylı bilgiler için okumaya devam edin.

Evine yeni bir oturma odası, salon takımı veya bir yemek odası takımı almak isteyenlerin karşısına mutlaka ekstra bir mobilya seçeneği olarak berjerler çıkmıştır.

Evinizin farklı odalarına ekleyebileceğiniz “bench”ler çok yönlü mobilyalardan birisidir. Hem oturmak hem de davetkar bir ortam oluşturmak için harika bir alan olarak hizmet eder. 

Günlük hayatımızda rahatlığımızı ön plana çıkaracak bir çok etken bulunmakta. Yoğun temponun, gün içindeki akışın ne kadar yorucu ve tempolu geçtiği bilinmekte. Bu sebepten dolayı koltuk seçimi rahatlığı ön plana çıkarmak adına önemlidir. 

Oturma odaları, en çok zaman geçirilen, belki de evlerin en önemli yeridir. Peki Oturma odası dekorasyon fikirleri neler olabilir? Detaylarını sizler için derledik.

1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.