Blog

Hayatımızın büyük bir bölümünü yatağımızda geçirdiğimizi düşünürsek; yatak odası için doğru ölçülere sahip bir yatak seçiminin önemini daha iyi anlayabiliriz. Tabi ki tek ölçüt geniş bir yatakta uyumak değildir.

Çocuk odanız için mobilya seçimi yapmak ve modeller arasından en işlevsel, en dayanıklı, en hoş tasarımlara sahip seçeneklere yönelmek zor olabilir.

Onlarla birlikte büyüyen bir bebek odasını nasıl tasarlayacağınız konusunda tavsiye mi arıyorsunuz? Yatak odası tasarlamaya aşina olsanız da, yakında bebek odası tasarlamanın tamamen farklı bir konu olduğunu anlayacaksınız.

Oturma odası ve salonlarında daha resmi bir alan oluşturmak isteyenler, bu alandaki yemek masalarını çoğunlukla kahvaltılarda ve akşam yemeklerinde kullanmazlar.

Ebeveynler, çocuk odaları tasarlarken otomatik olarak doğru mobilyayı seçme zorluğuyla karşı karşıya kalırlar. Bu makale, ebeveynlerin mobilya seçerken göz önünde bulundurması gerekenleri ve can alıcı fikirleri açıklamaktadır.

Ebeveynlerin çocukları için en önemli ilk görevlerinden birisi bebeğinin odasını kurmaktır. Bu deneyimin bir parçası da piyasada çok sayıda seçeneği bulunan bebek odası takımları arasından, bebeği için uygun olanı seçmektir.

Evin hemen her odasında farklı dekoratif özellikleriyle konumlandırılan, yüksek aralıklı, geniş oturma alanı olan, tek kişinin konforlu bir şekilde dinlenebildiği, onlarca farklı tarz ve modelde üretilen koltuklara tekli koltuklar, diğer bir deyişle berjer koltuklar denir.

Dolaplar uzun vadeli bir yatırım olduğundan, satın almadan önce her yönüyle tartmak ve akıllıca bir karar vermek gerekir. Yatak odası için bir dolap satın alırken renk, stil, malzeme ve ayrıca kapı tipi gibi çeşitli faktörleri göz önünde bulundurmalısınız.

Salonlar için tercih edilebilecek yemek masası modelleri, hem evin genel dekorasyonuna uyum sağlaması açısından hem de işlevsel özellikleri bir arada sunması açısından önemlidir.

Raflı TV üniteleri, birbirinden farklı tasarımlarla salonlarda ve oturma odalarında yerine alan; eğlence birimleri, kitaplar, oyun konsolları, süs eşyaları, aydınlatma sistemleri, vb. materyallerin depolanmasını sağlayan ürünlerdir.

1 2 3 4 5 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.