İndirimli Yemek Odası Takımları

40.335 TL
30.251 TL
%25 indirimli
36.345 TL
27.258 TL
%25 indirimli
37.940 TL
28.454 TL
%25 indirimli
43.505 TL
32.628 TL
%25 indirimli
32.230 TL
24.173 TL
%25 indirimli
42.030 TL
31.522 TL
%25 indirimli
50.450 TL
37.837 TL
%25 indirimli
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

İndirimli Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları 2024

Modern yemek odası takımları sayesinde mutfaklarınızda şıklığı ve kaliteyi yansıtarak keyifli ve lezzetli saatler geçirmeniz mümkündür.  Yemek odası modelleri özellikleri ve sunum seçenekleriyle birçok kişinin hayalini kurduğu olmak istediği özellikleri hayatına yansıtmasına destek olur.

Şık ve zarif yemek masaları ile birlikte evlerinizde yemek yemenin ayrı bir keyif haline gelmesini sağlayabilir ve kendinizi özel ve değerli hissedebilirsiniz. Ev eşyaları dizayn edilirken özellikle kişilerin hayat standartları zevklerine göre değişiklik gösterir. Yemek masaları evlerin en çok kullanılan bölümünde yer alır. Sadece evlerin değil oluşturduğunuz yaşam alanlarınızın en iyi şekilde yansıtılması ve keyifli zamanlarınıza eşlik eden ürünlerin ilk sıralarında yer alır.

Yeni eşyalara ihtiyaç duyuyorsanız ve kendinizi değerli hissettirecek ürünler arıyorsanız iyi bir araştırma sonrasında almak istediğiniz ürünleri belirleyip satın alabilirsiniz.

Özellikle yeni evlenecek çiftlerin keyifli vakit geçirebilecekleri saatlere eşlik etmesi için seçilen yemek odası takımları aranılan kriterlere sahip olduğu sürece kendinizi özel hissedebilirsiniz. Yemek odası takımları içerisinde bulundurduğu diğer detaylar ile ilgi çekici bir boyut kazanır.

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez öğeleri arasında bulunan ve yemek masası takımları aynı zamanda içeriğindeki diğer ürünler ile bir bütünlük oluşturacaktır. Bu sayede özellikle tercih edilme sebebi daha detaylı bir şekilde karşımıza çıkacaktır.

İndirimli Yemek Odası Takımı

Yemek odası takımı, hem kaliteli hem de uygun niteliklere sahip olduğu zaman en çok tercih edilme sebebiyle birlikte ele alınır. Takım içeriğinde var olan 1 adet masa, 4 sandalye ve 1 tane konsoldan oluşması da ayrı bir detay özelliğidir. Aynı zamanda içeriğinde bulunan kayın masif üzerine ceviz cila yapılarak üretilmiş olması ayrı bir kriter olarak karşımıza çıkıyor. Bu özellikleri dolayısıyla aranılan ürünler arasında yer almakla birlikte aynı zamanda masa tablasının da ortadan açılabilir nitelikte olması oldukça güzel bir kullanım kolaylığı sağlıyor diyebiliriz.

Evlerinizde bulunan vitrin gümüşlük ile de uyum sağlayabilen takımlar bir bütünlük içinde ele alınır. Aynı zamanda ev dekorasyonunda kişilerin zevklerine uygun seçenekler ile çeşitlendirilebilir olması da ayrı bir özellik ve detay sunuyor.

Sandalye kumaş özelliğine bakıldığında ise yumuşak dokulu olmakla beraber ithal kumaş özelliğine sahiptir. % 100 polyester malzemeden üretilmekle beraber aranılan şıklığı ve temizlik unsurlarıyla da uyumlu olması ayrı bir nitelik olarak görülmüştür. Konsol malzemesi ile de ayrı bir detayını sunan ürünler sizlere aradığınız özellikleri sunuyor. Gövde suntalar, cumbalı kapaklar masif ahşap, diğer ön yüzler ise doğal meşe kaplama üzeri bir teknikle boyanarak üretilmiştir.

Koltuk takımına da uyum sağlayabilen bir yapısının olması yemek odası takımlarının ayırt edici özellikleri arasında yer alır. Konuklarınızı en güzel şekilde ağırlamak ve onlara unutamayacakları özellikte yemekler ve sunumlar ile eşlik etmek sizlerin elinde. Masa malzemesine bakıldığında ise özellikle üst tabla mdf üzeri bir ceviz kaplama ile ayarlanmış doğal bir kaplama olduğu görülür. Aynı zamanda var olan ayakları ise kayın masif üzeri şekilde hizalanmış bir ceviz ciladır diyebilmemiz mümkündür.

Sandalye kumaşının hijyen koşullarına uyum sağlaması ve birbiriyle bütünlük içinde ele alınması ayrı bir tasarım ilkesi olarak görülür. Ürünlerin istenen kalite ve göze hitap edecek şekilde üretilmiş olması alıcı olan kişilere oldukça çekici gelmiştir. Ürünlerin aynı zamanda uzun yıllar dayanıklı, sağlam ve zarif olması da aranılan diğer detaylar içerisinde yer alıyor.

Ürünlerin kampanyalı özel indirimli fiyatlarından da yararlanabilmeniz mümkündür. Konsol ve aynası mevcut ürünler olmakla birlikte 6 adet sandalye takımının da dahil olması bazı ürün seçenekleri arasında yer almıştır. Yemek masasının kullanımının avantajlı olması birçok kişi için özellikle görülmek istenen bir nitelik olarak görülür. Hem kendiniz için hem de misafirleriniz için en özel ve güzel zamanlarda kullandığınızda sizlere eşlik edecektir.

Uygun Fiyatlı İndirimli Modelleri Yemek Odaları

Uygun fiyatlı ve indirimli yemek odası modellerini en iyi şekilde tercih etmek isterseniz evinizin dekoratif özellikleriyle uyumluluğuna bakmanız gerekecektir. Üretimlerinde kullanılan kumaşların içeriği, iskelet malzemesinin sağlam bir hammadde ile üretilip üretilmediği ya da renklerinin halı, duvarlar ve diğer objelerle uyumluluğu dikkate alınır. Aynı zamanda günlük hayatın getirdiği stresi en aza indirgemek için evlerinizde huzurlu zamanlarınıza eşlik edecek yemek odası takımları önemli bir yer teşkil eder.

Özel gün ve gecelerinizde, kutlamalarda, misafirlerinizin yoğun olacağı günlerde de sizlere iyi bir alternatif sunacaktır. En özel ve değerli yaşam alanında sizlere eşlik ederken kaliteyi ve şıklığı özümsemenize ve unutulmaz zamanlara imza atmanıza destek olacaktır. Günümüz koşullarında alınan tüm ev ürünlerinde şıklık, zarafet ve aynı zamanda uygun fiyatlı olma gibi birçok nitelik aranır. Ekonomik anlamda sarsmadan kaliteli ürünlerin sunulması çoğunlukla herkesin aradığı ve evlerinde görmek istedikleri kriterler arasında yer alır.

Her insanın farklı bir yaşam anlayışı vardır. Evlerde ve birçok yaşam alanında kullanılan ürünlerin de farklı tarzların yansıması olduğu görülür. Her tarzın farklı bir rengi, deseni ve içeriği mevcuttur. Var olan koşulların değerlendirilip avantajlı ürünlere kavuşmak birçok insanın hayali olarak görülür. 

Yeni ev kurmaya çalışan kişiler için özellikle günümüz koşullarında indirimli olan ürünler aynı zamanda kaliteyi de yansıtıyorsa ilk tercih sebepleri arasında yer almasını sağlar.

Yemek Odası Takımlarının Özellikleri

Yemek odası takımları farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra bir yaşam tarzı haline gelmiştir. Evlerin en çok kullanılan bölümlerinde olmakla beraber her alanın farklı özelliklerine göre de dizayn edilmesi söz konusu olacaktır. Lezzetli yemek sunumlarının yaygınlaşması ve sosyal medyada oldukça fazla etkisinin görülmesi yemekler kadar sunumlarını da ön plana çıkarmıştır. Bu sebepledir ki yapılacak olan sunumlarda marjinalliği ve özgünlüğü arıyorsanız sizlerin de tercihi bu yönde olmalıdır.

Yemek odası takımları aynı zamanda sunulan yemeklerin göze hitap etmesi ile beraber masaya eşlik eden konukların en iyi şekilde ağırlanmasına da katkı sunar. Çünkü göze hitap sunumlar kaliteli ve şık yemek odası takımlarından geçer. 

Kullanılacak ürünlerin ebatı, şekli ve rengi kullanacağınız ortamın düzenlenmesinde ayrı bir özellik içerir. Var olan içeriklerin şık ve modern tasarımlara uyarlanması en çok görülmek istenenler arasında yer alır. Modern tasarımlar diğer tasarım öğeleriyle de uyumlu olduğu kadar farklı yaşam tarzlarını ve zevklerini de yansıtır boyutta olacaktır.

Yemek Odası Takımları Neden Tercih Edilir?

Yemek odası takımlarını tamamlayan birçok öğe bulunur. Bu öğelerden biri de ayna olarak görülür. Konsol ve ayna önemli bir detay olmakla birlikte birbirini tamamlayan öğeler arasında yer alıyor. Bu özellikler tüm ürünlerin bütünsellik ilkesi içinde incelenmesini ve ortamla uyumlu olacak şekilde üretilmesine katkı sunmuştur. 

Bu özellikleriyle yemek odası takımlarını sadece masa ve sandalyelerden oluşan unsurlar olarak görmemiz yanlış olur. Var olan ürünlerin kalitesi ve sağlamlığının yanı sıra özellikle halı ile uyumu ve göze çok batmayacak şekilde renklere sahip olması da beklenir. Çünkü renk uyumu ev dekorasyonları için ayrı bir incelik gerektiren detaylar arasında yer alıyor.

Yemek odası takımlarının tercih edilme sebepleri arasında yaşam alanlarımızda daha dayanıklı ürünler eşliğinde özel alanlar oluşturarak kendimize ve evlerimize kabul ettiğimiz konuklarımıza verdiğimiz değeri en özel şekilde hissettirmektir. Aynı zamanda yaptığımız yemekleri en güzel şekilde sunmak ve keyifli saatler geçirilmesi de beklene özelliklerdendir. Tüm bu sebeplerden dolayı yemek odası takımları tercih edilerek keyifli saatlerin kapısı aralanmış olur.

Eşyalarınız eskidiyse yenilemek isteyebilirsiniz veya yeni bir ev kuruyorsanız yine temel tercih sebepleriniz arasında yer alır. Yeni evlenen çiftlerin ağırlayacağı misafirlere eşlik eden yemek odası takımları günün anlam ve önemine eşlik etmiş olacaktır.

Yemek Odası Takımlarının Temizliği Nasıl yapılır?

Yemek odası takımları, çoğunlukla masa ve sandalyeden oluşmakla birlikte esas olan bu ürünlerin nasıl temizleneceği ve daha uzun süre kullanımının sağlanması için bakımının nasıl yapılması gerektiği ile ilgili sorular da gündeme gelmiştir. Bu sebeple özellikle masa ve sandalyelerin dış görünüşünde uzun süreli bir kullanım yaşamak istiyorsak usulüne uygun olarak temizlik işlemlerinin yapılması gerekir.

Satın aldığınız ürünler, nemli bezle silinerek temizliğini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda dayanıklılığını arttırmak için de güneş ışığından korunumu da sağlamanız gerekir. Özellikle sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli olarak yüzeye temas etmesinden kaçınılması gerekir. Malzeme olarak 1. Kalite ürünlerin kullanılması da temizliğinin kolaylıkla sağlanması için oldukça önem teşkil eder. 

Yemek odası takımları da her daim temizliği yapılması gereken ürünler arasında yer almasının sebebi de sürekli kullanılan ürünler olduğu içindir. Gün içinde en çok temas halinde bulunulan ürünler arasında yer alması sebebiyle her durumda temizlik koşullarının sağlanması gerekiyor.

Yemek Odası Takımı Neden Önemlidir?

Yemek odası takımları yaşadığımız ortamların ayarı bir atmosfer kazanması ve renk uyumlarıyla birlikte dekoratif nitelik kazanmasında önemli rol oynar. Bu takımlar aynı zamanda vitrin ile de uyum sağlaması gerekir. Yaşam alanlarımızda kullandığımız ürünlerin özelliklerine bakıldığında üretimi esnasında kullanılan malzemelerinin sağlamlığı ayrı bir dikkat konusu gerektiriyor. Bu sebeple ürünlerinizi tercih ederken sağlam, kaliteli, uyumlu, şık ve içerik olarak uzun süre kullanılabilirlik gibi şartlara bakılır.

Aldığımız ürünler dayanıklı olmazsa ve istediğimiz kaliteyi yansıtacak nitelikte olmazsa hayal kırıklığı yaşanması söz konusu olabilir. Bunun önüne geçebilmek için üşenmeden kapsamlı bir şekilde araştırma inceleme yöntemi kullanılarak seçimlerin yapılması uygun görülmüştür. Ayrıca son sistem teknolojik unsurlarla pratik ve istenilen desenleri içermesi de ayrı bir özelliktir. 

Ürünler üretilirken kullanılan tasarım ilkeleri göz önünde bulundurulmuş ise çekiciliği daha fazla olacaktır. Tasarım ilkelerinden kalite, esneklik, ulaşılabilirlik, amaca uygunluk, mekâna uyum sağlama kapasitesi gibi nitelikler her ürün için geçerlidir. Bir bakıma bu özellikler alıcı göz ile incelenmeli ondan sonra karar verilmelidir. 

Bu kadar önemli olan yemek odası takımları kullanımı da fayda sağladığı oranda kullanım amacına da hizmet etmiş olacaktır. Ürünlerin kişisel zevk ve tercihlere göre seçilmiş olacağı için üretici firmalar bu özellikleri illa ki göz önünde bulundurarak hareket edeceklerdir.

Yemek Odası Takımları İçeriği

Takımların en önemli özelliği bulunduğu ortamlara uyum sağlayabilmeleridir. Bu kapsamda yemek odası takımları da renk, şekil, içerik ve diğer özellikleriyle kullanılacağı ortama uyum sağlamalı ve kullanışlılık derecesine göre dikkate alınmalıdır. Kumaşının temizlenmeye de uyumlu olması kolay ve pratik seçenekler sunuyor diyebiliriz.

Dekoratif özelliklerinin yanı sıra ortam ile uyumluluk göstermesi yemek odası takımlarının kullanım sebepleri arasında yer alır. Yemek odası takımları içerisinde konsol, tv sehpası ve orta sehpa gibi ürünler de mevcut olabilir. Takım ruhunu yansıtabilecek nitelikte olan en önemli detaylarında kullanılması yemek odası takımlarına ayrı bir şıklık ve zerafet katıyor. Özellikle evlerinizde kişiliğini de yansıtacak detaylara sahip olmak istiyorsanız seçeceğiniz yemek odası takımı konseptleri ile farklılıklar oluşturmanız mümkündür.

Özellikle bazı ürünlerde konsol, TV sehpası ve orta sehpanın ayak malzemeleri sert plastik içeriğe sahip olan malzemeden de üretildiği görülebilir. Oldukça zarif ve incelikli detaylarla üretilmiş olan yemek odası takımları aldığı konsept adına göre farklı detaylara sahip olur. Örneğin masa, sandalye yanında konsollarda kullanılan incelikli detaylar bulunduğu ortama ince dokunuşlarla farklı bir atmosfer sağlayacaktır. Siz de firmamızdan yemek odası takımı satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.