14 Şubat 2022 Sevgililer Gününe Özel Mobilya İndirimleri

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

14 Şubat 2022 Sevgililer Gününe Özel Mobilya İndirimleri

Evinizi dekore etmek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için sevgililer gününe özel mobilya indirimlerimizden yararlanın. Yatak odası, oturma grubu, genç odası, TV ünitesi, düğün paketi ve outlet kategorilerinde, seçili ürünlerde geçerli %30 indirim fırsatını yakalayın. 

Sevgililer Gününe Özel Oturma Grubu İndirimleri

Mobilya Diyarı olarak oturma gruplarında, sevgililer gününe özel gerçek indirimlerle karşınızdayız. Yeni nesil modern koltuk takımı setlerinden, her döneme damga vuran chester koltuk takımı mobilyalarına ve evinizin ambiyansını değiştirecek berjerlere kadar tüm ihtiyaçlarınız için sevgililer günü indirimlerini kaçırmayın.

Sadece oturma odası için değil; hemen hemen evinizin tüm odalarına uyum sağlayabilecek köşe koltuk takımı ve tekli koltukları da incelemeyi unutmayın. Yenilikçi tasarım anlayışını en özgün bir şekilde ortaya koyan Mobilya Diyarı ürünleri ile evinizi şımartın. 14 Şubat’a özel oturma grubu indirimleri için seçili ürünleri takip edin. 

Oturma grubu fiyatlarını, indirim oranlarını, ürünlerin teknik özelliklerini ve planlanan teslimat tarihi gibi bilgileri, ürün sayfalarından inceleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.

Sevgililer Gününe Özel Yatak Odası İndirimleri

Sevgililer gününde yatak odasını yenilemek isteyenleri de düşündük ve seçili yatak odası takımlarında ve ürünlerinde %30 indirim kampanyası oluşturduk. Geleneksel ve modern yatak odası mobilyalarında sektörün öncü tasarımlarıyla adından bahsettiren Mobilya Diyarı ile evinizin modasını güncelleyin. Yepyeni modeller, dayanıklı ürünler ve can alıcı estetik çizgilerle zaman geçirmekten keyif alacağınız bir yatak odasına sahip olun. 

Yatak odası başlık modelleri, baza modelleri, yatak ve diğer yatak odası ürünlerinde de sevgililer günü indiriminden faydalanabilirsiniz. Marmara Bölgesi’nde ücretsiz teslimat ve mağazalarımızdan yapacağınız alışverişlerde kefilsiz, senetsiz 15 ay taksit imkanı sunuyoruz. Premium yatak odası mobilyalarına bütçe dostu alışverişin keyfini çıkarın. 

Sevgililer Gününe Özel Yemek Odası İndirimleri

2022 sevgililer günü yemek odası indirimleri ile karşınızdayız. Evin en özel dekoratif alanlarından birisi olan yemek odaları, ailenizle güzel anılar biriktirebileceğiniz, sevdiklerinizi ağırlayabileceğiniz, tek başına bir oda olabilirken; oturma odası ve salonla birlikte ayrı birer bölüm olarak da kullanılmaktadır. Yemek odası mobilyaları; sandalyeler, sehpalar, dresuarlar, mutfak masası takımları ve modern yemek odası takımlarıdır. 

Sevgililer Gününe Özel Genç Odası İndirimleri

Bebek odası, çocuk odası ve genç odası kategorileri için de sevgililer gününe özel indirim kampanyasından yararlanabilirsiniz. Farklı yaş grubu için özel gereksinimlere göre dizayn edilmiş ergonomik tasarımlar, sağlıklı mobilyalarla buluşuyor. Bebeğinizin ve çocuğunuzun depolama ihtiyaçlarını, işlevsel ve kullanışlı mobilyalarla karşılayabileceğiniz ürünler için genç odası takımlarına göz atabilirsiniz. 

Bebek odalarında 2 kapaklı veya 3 kapaklı dolap, uzayan karyola, sallanır uzayan karyola, yavru karyola, şifonyer ve şifonyer üst modül gibi ürün grupları yer almaktadır. Çocuk odası ve genç odası takımlarında ise 2,3 veya 4 kapaklı dolaplar, farklı ölçülerle karyolalar, baza başlıkları, kitaplıklar, komodinler, çalışma masası ve üst modülleri, şifonyer ve şifonyer aynası gibi mobilyalar bulunmaktadır. Dolap tasarımları ise aynalı, sürgülü veya kulplu (menteşeli) olabilmektedir.  

Sevgililer Gününe Özel TV Ünitesi İndirimleri

TV üniteleri, evin hemen her odasında kullanılabilen, kendisini çevreleyen mobilyalarla uyum sağlayarak evinizi güzel bir şekilde dekore etmenize yardımcı olabilecek kullanışlı mobilyalardandır. Kitaplık TV üniteleri, duvara monte TV üniteleri, raflı TV üniteleri, modern TV üniteleri ve farklı geometri ve şekillerle tasarlanan TV üniteleri olarak çok geniş bir ürün skalasına sahiptir. Oyun konsollarınızı, günlük sık kullandığınız teknolojik eşyalarınızı, dekoratif ürünlerinizi, bitki ve çiçeklerinizi, kitaplarınızı ve daha birçok farklı ürününüzü depolayıp sergileyebileceğiniz TV üniteleri ile evinizi renklendirin. 

Sevgililer Gününe Özel Düğün Paketi İndirimleri

Sevgililer günü belki de evliliğe adım atacak çiftler için bir fırsat olabilir. Bu anlamlı güne özel geliştirdiğimiz seçili düğün paketi ürünlerinde geçerli %30 indirimden yararlanın. Düğün paketi setlerinde evinizin birçok odasının mobilya ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Oturma odaları, yemek odası takımları ve yatak odası olmak üzere 3 odanızı, düğün paketi setleri ile tamamıyla dekore edebilirsiniz. Hem ekonomik alışverişin keyfini çıkarmak hem de evinizin tüm mobilya ihtiyaçlarını tek bir paketle karşılamak için 2022 sevgililer günü mobilya indirimlerini kaçırmayın.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.