Dresuarlar

4.660 TL
3.727 TL
%20 indirimli
5.220 TL
4.175 TL
%20 indirimli
4.660 TL
3.727 TL
%20 indirimli
6.030 TL
4.823 TL
%20 indirimli
6.515 TL
5.211 TL
%20 indirimli
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Dresuar Modelleri ve Fiyatları 2022

Yüzyıllardır farklı millet ve medeniyetlerin ev dekorasyonunda kullanılan dresuarlar, günümüzün de en popüler mobilyalarındandır. Hem kullanışlılık açısından hem de bulunduğu ortama iyi bir görünüm sunması açısından tercih ediliyor. Kendisine ev içerisinde farklı türde kullanım alanı bulan dresuarlar diğer mobilya setleriyle de uyumludur.

Evinizin dekorunu özgün mobilyalarla tamamlamak istiyorsanız, dresuar modelleriyle bunu gerçekleştirebilirsiniz. Dar oda kenarlarından geniş hollere, ev giriş bölümünden yatak odalarına kadar girebilen dresuar çeşitleri, her bir bölüme farklı dekor özelliği sunmaktadır.

Ev Dekorasyonunda Dresuar Modelleri

Kullanıldığı alana bambaşka bir atmosfer katan mobilyalardan birisi olan dresuarlar, dekorasyonu çok daha çekici hale getirir. Hem kendisi hem de dresuarın üzerine koyulabilecek objeleri ve çevresindeki mobilyalarla uyumu; düşlediğiniz ortamı oluşturabilir.

Ev dekorasyonunuzu en iyi şekilde tamamlayabilmek için nasıl bir dresuar modeli tercih edeceğiniz konusunda fikriniz yoksa üzülmeyin! Mobilya Diyarı'nda hemen her oda, ortam ve alan için dresuar çeşitleri mevcut.

Küçük boyutlu, derinliği az, kullanım alanı ve depolama özellikleri üstün bir dresuar modeline karar verebilirsiniz. Ya da daha fazla alan kaplayan, ihtişamlı ve ekstra kullanım özelliği sunan seçeneklere göz atabilirsiniz. Hangi modeli seçerseniz seçin, yerleştirileceği alanda iyi bir görünüm sunacaktır.

Dresuarların dekoratif özelliğini en iyi şekilde yansıtan ürünler; aynalar, sandalyeler, süs eşyaları, lambalar, duvar saatleri ve sizin yakıştıracağınız farklı bir nesne olabilir. Ayrıca önünde yer alacak halı, arka fondaki duvar kağıtları, aynalar, ışıklandırma, vb. özellikler de dresuarların zenginliğini gün yüzüne çıkarabilir.

Her türlü yaşam alanınıza uygun dresuar model seçeneği bulunuyor. Yatak odanızda, oturma odanızda, yemek odanızda, dar veya geniş koridorlarda, merdiven boşluğu alanlarında ve evinizin girişten bahçeye kadar uzanan herhangi bir bölümünde kullanılabilir.

En Şık Dresuar Çeşitleri

Ürün çeşitliliğine önem veren kullanıcılar için Mobilya Diyarı üzerinden çok farklı dresuar çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Evlerinizde dresuar modellerine yer vererek güzel bir hava katabilirsiniz. En çok tercih edilen dresuar modellerini sizinle buluşturuyor, Türkiye'nin her şehrine gönderim sağlıyoruz.

Evlerinizde bulunan dresuarınızın dekorasyonuna ayak uydurabilecek aksesuarlarla birlikte yer verirseniz; çok özgün ve benzersiz köşeler elde edebilirsiniz. Klasik veya modern çizgilere sahip olan dresuarlar, tasarımın en can alıcı özelliklerini sunar. Çeşitli renk alternatifleri, farklı malzeme türevleri, geometrileri ve yükseklikleriyle her mekana uyumludur.

Dresuarların tercih edilmesindeki bir diğer sebep de kullanışlı bir ürün olmasıdır. Evlerin genel görünümünü etkileyebilecek küçük detayları içerisinde gizleyebilir, ortama düzen katabilir ve güzel bir kullanım alışkanlığı katabilir.

Farklı mobilya ürünleriyle ortamın tasarımını baştan aşağı değiştirebilecek dresuarlar; puf, sandalye, ayna gibi ekstra eşyalarla güzel bir ikili/üçlü olabilir. Tamamen zevkinize ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak dilediğiniz bir dresuar modeline göz atabilirsiniz. Seçiminiz ne olursa olsun, Mobilya Diyarı güvencesi ve kalitesiyle evlerinize bambaşka bir hava katacaksınız.

Aynalı Dresuar Modelleri

Evden çıkarken sıklıkla aynaya bakma alışkanlığınız varsa ve son dakika değişlikleri gibi sürprizlere açıksanız, aynalı dresuar modelleri tam da size göre olabilir. Bu modeller hem misafirleriniz hem de sizin için güzel bir kullanım özelliği sunabilir.

Aynalı seçeneklerinde oldukça özgün tasarımlardan bahsetmek mümkün. Ahşap ayna çerçeveler, kaplama malzemeler, keskin hatlar, oval kenarlar, dairesel biçimler ve sanatsal işlemeler aynalı dresuarları evinizin en hoş mobilyası haline getirebilir. Dekor fikrinize güveniyorsanız, evinize şıklık katacak modellere göz atabilirsiniz.

Aynalı dresuarlar giriş ve hol gibi bölümlerin en çok tercih edilen mobilyalarından olsa bile; yatak odalarının da vazgeçilmez bir dekor ürünüdür. Bu ürünler, hem erkekler hem de kadınların aynanın karşısında zaman geçirebilmelerini, kişisel bakım ve giyim gibi konularda yardımcı olabilmelerini sağlar. Dresuar modelleri evlerimizde oturma odaları ve yemek odalarında da kendisine yer bulur.

Örneğin yemek masasın çevresinde bulunan sandalyelerin arkasına konumlanabilir. Mobilyanın üst bölümünde yer alan aynalar odada yansıma yapacağından, aynalı dresuarlar dar alanlarda kullanıldığında ortamın geniş görünmesini de sağlar. Benzer şekilde dar olan yemek odasında da mekanın ferah ve geniş görünmesine katkıda bulunur.

Çekmeceli Dresuar Modelleri

Farklı depolama seçeneği sunması, düğmeleri, farklı tasarımları ve farklı işlemeleriyle bol alternatifli olması dresuarların iyi yanlarındandır. Hem çekmeceli hem de sade olan çeşitlerinden de söz edilebilir. Tamamen göz ve dekorasyon zevkinize göre dilediğiniz bir modeli seçebileceğiniz dresuarlar; gösterişli ürün gruplarındandır.

Mobilyaların yerden yüksekliğine bağlı olarak çekmece sayısı değişebilir. Daha çok Tek çekmeceli ve altında iki kapaklı bir dolap işlevi gören kısım barındıran modeller, eşit aralıklarla tasarlanan 3-4 çekmeceli modeller, altta çekmece ve üstte ayna bulunduran modeller olmak üzere pek çok tasarımdan söz edilebilir.

Çekmeceli modellerin tasarımında benzersiz özelliklerle de karşılaşmak mümkün. Altta 3 sütun şeklinde ve ortada çekmeceler bulunan; her iki yana açılabilen dolap kapakları bulunan modeller mevcut. Kütüphanenizde yer veremediğiniz kitaplarınızı, ayakkabı, terlik, vb. sık ve nadir kullanılan eşyaları, elektronik ve elektrikli aletlerinizi, giysilerinizi ve düşük hacimli hemen her eşyanızı dresuarların gözlerinde konumlandırabilirsiniz.

Çekmeceli dresuarlar, eşyaların depolanması ve ortamın düzenli olması bakımından kullanışlı ürünlerdir. Evlerin her bölümünde çekmeceli dresuarlar kullanılabilir. Ürün çeşitliliği açısından en çok seçenek barındıran mobilyalardandır.

Birçok farklı çekmece bölümüyle portmanto ve eşyalık gibi de kullanılabilir. Derinlikleri 30 cm ile 60 cm arasında değişen dresuarlar, hemen her oda ölçüsü için bir alternatif sunmaktadır. Evlerinizde mobilyalarınıza ayıracağınız alan konusunda endişeleriniz varsa işinizi görecek ürünleri satın alabilmeniz mümkün.

Mobilya Diyarı olarak evlerin en hoş dekorasyon unsurlarından birisi olan çekmeceli dresuar modellerinde en iyi tasarımları buluşturuyoruz. Dayanıklılık, kalite, ekonomik fiyat ve bol seçenek avantajıyla güvenle alışveriş imkanı sunuyoruz.

Camlı Dresuar Modelleri

Uzun bir süredir cam malzemesi içeren mobilyalar evlerimizde ve diğer her türlü ortamda kullanılıyor. Yıllar öncesinde gümüşlük, vitrin, vb. isimlerle farklı noktalarda kendine yer bulan camlı mobilyalar; dresuar modellerinde de çokça tercih ediliyor. Camın şeffaflığı, estetik görünümü, üstün dekor özelliği dresuarlarda harika bir görünüme neden oluyor.

Cam dresuar modelleri, çok farklı tasarımlara sahiptir. Hem çekmece hem de cam dolap kapağı olan modeller, ev penceresi görünümündeki modeller, sadece cam kapak içeren modeller öne çıkıyor. Camlı dresuarların en önemli avantajlarından birisi silinebilir olması ve cam yüzeyin yapısı gereği çizilmeye ve eskimeye imkan tanımamasıdır. İçerisindeki objeleri doğrudan gösterebilen, ortamdaki ışığı yansıtan ve göze hoş gelen cam kapaklı dresuar modellerini inceleyebilirsiniz.

Dresuarlarlarda Kullanılan Malzemeler

Konutlarda ve iş yerlerinde belli başlı amaçlar ve dekoratif bir görünüm için kullanılan dresuarlar pek çok farklı malzeme ile üretilmektedir. En çok karşılaşılan malzemeler ahşap, mdf, lamine, mermer ve cam gibi malzemelerdir. Masif ahşap tasarımları geleneksel ve klasik tarzda daha iyi seçenekler sunarken; mermer, lamine, vb. malzemeler modern ve spotif bir görünüm için ideal bir seçim olabilir.

Dresuarlarda kullanılacak malzeme ne kadar önemliyse; doğru ölçülerde seçilmesi de o denli önemlidir. Ürün seçimi yapılmadan önce ilk olarak yerleştirileceği bölge tespit edilmeli ve en fazla kaç cm derinlik ve genişlik olması gerekiyorsa; ölçüm yaptığınız değerlere uygun bir dresuar satın alınmalıdır. Ürün sayfalarımızda dresuar ölçülerine ait tüm detayları inceleyebilirsiniz.

Dresuar Fiyatları

Her mobilya ürününde olduğu gibi dresuarlarda da fiyat skalasının değişken olduğunu söyleyebiliriz. Ürün ve tasarım çeşitliliği, üretiminde kullanılan malzemeler, işleme ve maliyete göre dresuar fiyatları değişmektedir. Ekonomik dresuar modellerine yönelerek daha cazip seçenekleri değerlendirebilirken, daha lüks modellere yönelebilirsiniz.

Mobilya Diyarı güvencesiyle dresuar fiyatlarını rekabetçi rakamlarla sizlerle buluştururken, güvenli bir alışveriş platformu ayrıcalığı sunuyoruz.

Uygun fiyatlı dresuar modellerine yer verdiğimiz sayfamızda; ürünlere tıklayarak ürün açıklaması kısmından teknik özelliklerine erişebilirsiniz. Genişlik, derinlik ve yükseklik gibi ölçülere ek olarak takım içeriğinde yer alan diğer parçaları görüntüleyebilirsiniz.

İndirimli dresuar modelleriyle sık sık karşılaşabileceğiniz Mobilya Diyarı'nda %10'den %50'ye varan indirim kampanyaları düzenlenmektedir. Bu kampanyaları takip ederek cazip fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.